Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Fogadóiroda Tovább

Kredited: 0  |  Találati arányod: 0%

Pár perc után kidob...

Létrehozva: 2012. január 8. Létrehozta: Solider78102 Kategória: BFBC2 18 hozzászólás

Sziasztok az a problémám , hogy pár perc multi után kidob a játék.
Teljesen bezárja magát , az asztalon találom magamat.
Videókari driver friss , pb friss mit lehet még csinálni?:/
Nagyon jó lenne ha tudnátok segíteni :(

STRONGWOLF 2012. január 25. 6 hozzászólás 11101.
Kössz szépen nandor90 tényleg tűzfalal volt probléma.
MasterboyXX 2012. január 25. 3541 hozzászólás 51.
Válasz STRONGWOLF #15. hozzászólására
Császtok! Nekem az lenne a problémám, hogy punkbuster kidob megcsináltam mindent amit ez az oldal ajánlott:
http://www.heartlessgamer.com/2010/03/how-to-fix-punkbuster-kicks-for.html PunkbusterService is lefutattom és ezeket irja ki: http://kepfeltoltes.hu/view/120125/punkbuster_error_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
előre kössz a segítséget.
Azt a PBSVC.EXE-t rendszergazdakent kell futattni. A masik, dolog meg nagy valoszinusegben tuzfal van ami blockolja a PB-d.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
STRONGWOLF 2012. január 25. 6 hozzászólás 11101.
Császtok! Nekem az lenne a problémám, hogy punkbuster kidob megcsináltam mindent amit ez az oldal ajánlott:
http://www.heartlessgamer.com/2010/03/how-to-fix-punkbuster-kicks-for.html PunkbusterService is lefutattom és ezeket irja ki: http://kepfeltoltes.hu/view/120125/punkbuster_error_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
előre kössz a segítséget.
MasterboyXX 2012. január 21. 3541 hozzászólás 51.
Válasz Konigstiger #13. hozzászólására
Valóban nem 2 giga memóriám van, de a Win7-nek szerintem elég. Legalábbis 32 bitesnek. 1x ki lehet próbálni.
1GB memoria nem eleg,neki min 2GB-t igenyel akkor meg szammold,hogy a jateknak mi marad? 512mega?
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Konigstiger 2012. január 21. 522 hozzászólás 746.
Válasz MasterboyXX #10. hozzászólására
Gondolom, nem 2GB memoriaval. 2GB nagyon keves Vistanak/Win7-nek.
Valóban nem 2 giga memóriám van, de a Win7-nek szerintem elég. Legalábbis 32 bitesnek. 1x ki lehet próbálni.
Drang 2012. január 21. 2740 hozzászólás 85.
Technikai segítségnyújtás topikba tedd legközelebb az ilyen irányú kérdésedet!
Drang over and out!
Válasz Solider78102 #8. hozzászólására
Reinstall megvolt , 2 giga ram és XP.De még mindig nem jó :(
Milyen,hater programmok futnak nallad? Hanyas Catalystot raktad fel ehhez? Ajanalom felrakni a 10.6-ost.
Válasz Konigstiger #9. hozzászólására
Próbálj meg egy másik oprendszert. Tudom hogy sokan ragaszkodnak még a Win XP-hez de érdemes leváltani. Több mint 1 évig használtam Vistát az előző gépemen, semmi bajom nem volt vele, utána kipróbáltam a Win 7-et és szintén meg vagyok vele elégedve. Most az új gépemen is Win 7 Ultimate 64 bit van és soha semmi hasonló problémám nem volt játékokkal. Se Vistán se Win 7-el. Csak ajánlani tudom. Esetleg próbáld ki a Driver Genius nevű progit és frissítsd az alaplapi drivereket is.
Gondolom, nem 2GB memoriaval. 2GB nagyon keves Vistanak/Win7-nek.
Konigstiger 2012. január 21. 522 hozzászólás 746.
Válasz Solider78102 #8. hozzászólására
Próbálj meg egy másik oprendszert. Tudom hogy sokan ragaszkodnak még a Win XP-hez de érdemes leváltani. Több mint 1 évig használtam Vistát az előző gépemen, semmi bajom nem volt vele, utána kipróbáltam a Win 7-et és szintén meg vagyok vele elégedve. Most az új gépemen is Win 7 Ultimate 64 bit van és soha semmi hasonló problémám nem volt játékokkal. Se Vistán se Win 7-el. Csak ajánlani tudom. Esetleg próbáld ki a Driver Genius nevű progit és frissítsd az alaplapi drivereket is.
Válasz MasterboyXX #7. hozzászólására
Nem erre gondoltam, a jatek javitas az olyan mint a reinstall vagyis epp az. Fogod es,javitattod a jatekot. Majd megnezzed,hogy jo-e. Mennyi, rammod van? Milyen Oprendszer?
MasterboyXX 2012. január 15. 3541 hozzászólás 51.
Válasz Solider78102 #6. hozzászólására
Minden indítás elött leelenörzöm van - e új verzió ha erre gondolsz.
Azaz a legújabb van fent.
Nem erre gondoltam, a jatek javitas az olyan mint a reinstall vagyis epp az. Fogod es,javitattod a jatekot. Majd megnezzed,hogy jo-e. Mennyi, rammod van? Milyen Oprendszer?
Válasz MasterboyXX #5. hozzászólására
Jatek javitas megvolt?
Minden indítás elött leelenörzöm van - e új verzió ha erre gondolsz.
Azaz a legújabb van fent.
MasterboyXX 2012. január 15. 3541 hozzászólás 51.
Válasz Solider78102 #4. hozzászólására
Ez sem segít semmit?:(
Jatek javitas megvolt?
Válasz MasterboyXX #2. hozzászólására
Gep,leirast mellekelj.
Ez sem segít semmit?:(
videókari hd4550 a proci böven megvan és a ram is.
antivirusnál és tüzfalnál is engedélyezve van a játék.
ja és xp
MasterboyXX 2012. január 10. 3541 hozzászólás 51.
Gep,leirast mellekelj.
SIN 2012. január 10. 2162 hozzászólás 127.
tűzfal, antivírus?