Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Fogadóiroda Tovább

Kredited: 0  |  Találati arányod: 0%

Battlefield 3 DLC-k

Létrehozva: 2012. január 16. Létrehozta: Maestro1911 Kategória: BF3 41 hozzászólás

Ezen téma létrehozását azért gondoltam hasznosnak, mert így nem mosódnak össze az alapjátékhoz és a kiegészítőhöz fűződő kommentek, kérdések. Remélem lesz haszna. Jelenleg egy kiegészítőnél tartunk (Back to Karkand), de igen valószínű, hogy érkeznek még DLC-k. Kezdésképp egy kis ötletelés, ki, mit szeretne látni a következő kiegészítőbe? Legyen az map, fegyver, jármű..

IceRocko 2013. március 16. 15 hozzászólás 7579.
Válasz SIN #38. hozzászólására
A kártya netes vásárlásra használható? Ehhez vagy dombornyomott-nak kell lennie, vagy direkt internetes kártyának (nincs rajta mágnescsík, csak imitálja a kártya formáját).

PayPal acc-hoz sem kell feltétlen bankkártya, lehet utalni is a számlára, persze az időigényes.
Nekem dombornyomott van, nagyon sok mindent vásároltam már vele neten. Nem volt vele gond.
Csak bf3-ban szórakozik most. :(
snaci 2013. február 8. 473 hozzászólás 821.
Válasz normotonia #39. hozzászólására
Nagyon köszönöm válaszod.
Eddig megvan.
De amire én lennék kíváncsi.
A Bf3 összes Dlc-vel 12900 HUF. Ugye jól tudom.
Nekem az alap lemez van meg amit anno használtan 9000 HUF-t vásároltam.
A Dlc-k letöltése ha jól lestem meg a dolgokat 4500 HUF per darab. Ugye???
Így nem mindegy hogy veszek egy új lemezt és nem 25000 HUF -t dobok ki az ablakon.
Amire kíváncsi lennék az az, hogy ha új lemezt veszek és ugyan azzal az e-mail címmel regisztrálok, folytathatom e a játékot immáron Prémium játékosként, onnan ahonnan abbahagytam, vagy kezdhetek mindent előről???
Ez ami nagyon foglalkoztat.
Válaszokat előre is köszönöm.
Üdv.
Attila
Hali. Valószínűleg a megfelelő választás a Premium lenne neked. az alap játékot egészíti ki az 5 dlc-vel. viszont ha már veszel valamit én premium editiont vennék, az tartalmazza a sima bf3 mat + egy prémium kódot. ezt a prémium kódot a mostani originedbe bepötyögöd és a mostani bf3 accountod máris prémium lesz és töltheted a dlc-ket.+ ezen kívül lesz egy friss bf3 kódod amit beregisztrálhatsz egy másik fiókra, vagy elajándékozod, elteszed stb stb.
kb 9-10 k a premium edition is meg a sima premium is.
bármi kérdésed van írj! :)
normotonia 2013. február 8. 4 hozzászólás 12649.
Nagyon köszönöm válaszod.
Eddig megvan.
De amire én lennék kíváncsi.
A Bf3 összes Dlc-vel 12900 HUF. Ugye jól tudom.
Nekem az alap lemez van meg amit anno használtan 9000 HUF-t vásároltam.
A Dlc-k letöltése ha jól lestem meg a dolgokat 4500 HUF per darab. Ugye???
Így nem mindegy hogy veszek egy új lemezt és nem 25000 HUF -t dobok ki az ablakon.
Amire kíváncsi lennék az az, hogy ha új lemezt veszek és ugyan azzal az e-mail címmel regisztrálok, folytathatom e a játékot immáron Prémium játékosként, onnan ahonnan abbahagytam, vagy kezdhetek mindent előről???
Ez ami nagyon foglalkoztat.
Válaszokat előre is köszönöm.
Üdv.
Attila
SIN 2013. február 8. 2162 hozzászólás 127.
Válasz IceRocko #33. hozzászólására
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem/problémám, hogy meg szeretném vásárolni az Aftermath DLC-t, de a vásárlás végén azt írja, hogy megszakadt a vásárlás külső okok miatt és "kód: NU2010", már egy pár hete próbáltam, de akkor is ezt írta. Annó megvettem az Armored Kill DLC-t, meg aztán késöbb 2db pack-ot és semmi gond nem volt. Bankkártyás vásárlás lenne. Köszi előre is.
A kártya netes vásárlásra használható? Ehhez vagy dombornyomott-nak kell lennie, vagy direkt internetes kártyának (nincs rajta mágnescsík, csak imitálja a kártya formáját).

PayPal acc-hoz sem kell feltétlen bankkártya, lehet utalni is a számlára, persze az időigényes.
SIN 2013. február 8. 2162 hozzászólás 127.
Válasz normotonia #36. hozzászólására
Szervusztok.

PS3 -ra honna tudok DLC-t szerezni?
Magya acc a regem.
Ha megvenném a telje lemezt a kiegészítőkkel, akkor használhatom az előző e mail címem, hogy ne törlődjön a kerekterem?
Nem tudom mi a menete???
Tudna valaki segíteni???
Előre is köszööm.
Üdv.
Attila
Attila!
Remélem csak én olvastam félre és nem másolt játékkal játszol. (Teljes lemez????? mivan?)

A menetét leírom, általánosságokban, mivel 100%-ig pontosan nem emlékszem:
- Egy email címen több játék is lehet... Egyértelmű
Kell lennie valami PS Store-nak a gépeden. Arra kellene beszambázni, kiválasztani a BF3 DLC-t (amelyiket óhajtod) és szépen bankkártyával kifizetni. (Előfordulhat, hogy ehhez valamit számítógépen kell csinálni, mint pl bankkártya regisztráció a felhasználódhoz) Ha kifizetted, a PS3 gyönyörűségesen letölti neked a DLC-t a konzol winyójára és onnantól használható.

Hogy világos legyen egyszer és mindenkorra, nem csak neked, hanem mindenkinek:
DLC = DownLoadable Content = Letölthető(!) tartalom
normotonia 2013. február 8. 4 hozzászólás 12649.
Szervusztok.

PS3 -ra honna tudok DLC-t szerezni?
Magya acc a regem.
Ha megvenném a telje lemezt a kiegészítőkkel, akkor használhatom az előző e mail címem, hogy ne törlődjön a kerekterem?
Nem tudom mi a menete???
Tudna valaki segíteni???
Előre is köszööm.
Üdv.
Attila
IceRocko 2013. január 1. 15 hozzászólás 7579.
Válasz Fygaroo #34. hozzászólására
Én anno a premiumot akartam megvenni így, de nem engedte.
PayPalon próbáld, azzal működik simán.
Megpróbálom akkor ott. Csak nem akartam Pay Pal-os accot létrehozni. De ha nincs más akkor kénytelen leszek.
Köszönöm a segítséget.
Fygaroo 2013. január 1. 661 hozzászólás 559.
Válasz IceRocko #33. hozzászólására
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem/problémám, hogy meg szeretném vásárolni az Aftermath DLC-t, de a vásárlás végén azt írja, hogy megszakadt a vásárlás külső okok miatt és "kód: NU2010", már egy pár hete próbáltam, de akkor is ezt írta. Annó megvettem az Armored Kill DLC-t, meg aztán késöbb 2db pack-ot és semmi gond nem volt. Bankkártyás vásárlás lenne. Köszi előre is.
Én anno a premiumot akartam megvenni így, de nem engedte.
PayPalon próbáld, azzal működik simán.
It's a shame we have to die my dear, Noone's getting out of here alive this time...
IceRocko 2013. január 1. 15 hozzászólás 7579.
Sziasztok!
snaci 2012. november 28. 473 hozzászólás 821.
Válasz reich #31. hozzászólására
Sziasztok az új Aftermath Dlc-ben lesznek új ruhák és új modellek?
az új modellekről tudunk. ruha meg majd valószínűleg soldier upgrade al jön (ha jön)
reich 2012. november 28. 35 hozzászólás 5061.
Sziasztok az új Aftermath Dlc-ben lesznek új ruhák és új modellek?
gatter 2012. november 15. 15 hozzászólás 7435.
Válasz anshin-xTp #29. hozzászólására
Most legutoljára én fogtam, az origin games mappából a komplett BF cuccot lementettem egy másik vinyóra, majd mikor beüzemeltem az új rendszert, akkor visszamásoltam a helyére. Mikor elindítottam a játék letöltését - mert magától nem látta a játékot -, akkor már észrevette, hogy van már valami a mappában, és az alapjátékot mondhatni azonnal telepített státuszba tette, viszont a DLC-ket tölteni kezdte. Nem értettem, ezért leállítottam és rányomtam egy javításra, ami végig nézte az egészet, majd kiírta, hogy minden rendben van, és már látta a DLC-ket is.

Egyébként ha nem technikai gondokkal küzdesz és nem kell 2-3 naponta új rendszert pakolnod, akkor érdemes mindig letölteni.
köszönöm a segítséget! üdv
anshin-xTp 2012. november 13. 99 hozzászólás 2857.
Válasz gatter #27. hozzászólására
üdv!

kérdésem az lenne hogy ki lehet-e menteni a dlc-ket? ha Windowst újra telepítem akkor ne keljen újra letöltenem?
Most legutoljára én fogtam, az origin games mappából a komplett BF cuccot lementettem egy másik vinyóra, majd mikor beüzemeltem az új rendszert, akkor visszamásoltam a helyére. Mikor elindítottam a játék letöltését - mert magától nem látta a játékot -, akkor már észrevette, hogy van már valami a mappában, és az alapjátékot mondhatni azonnal telepített státuszba tette, viszont a DLC-ket tölteni kezdte. Nem értettem, ezért leállítottam és rányomtam egy javításra, ami végig nézte az egészet, majd kiírta, hogy minden rendben van, és már látta a DLC-ket is.

Egyébként ha nem technikai gondokkal küzdesz és nem kell 2-3 naponta új rendszert pakolnod, akkor érdemes mindig letölteni.
DaveLanno 2012. november 13. 1398 hozzászólás 241.
Válasz gatter #27. hozzászólására
üdv!

kérdésem az lenne hogy ki lehet-e menteni a dlc-ket? ha Windowst újra telepítem akkor ne keljen újra letöltenem?
ilyenre nincs lehetőség. újratelepítésnél újra le kell tölteni a játékot és hozzá a kiegészítőket.
"You think this is a motherfucking game?"
gatter 2012. november 13. 15 hozzászólás 7435.
Válasz TavasziTekercs #26. hozzászólására
Értem. Itt viszont a prémiumba bele van integrálva mind az 5 DLC. Mikor megjelenik az Origin majd automatikusan letölti.
üdv!

Válasz CuRbY #25. hozzászólására
Jól értelmezted.
Csak azért merült fel bennem, mert annó a BF2-ből is olyan csomagot vettem amiben minden benne volt és minden kiegészítőhöz külön kód volt egy dobozban.
Értem. Itt viszont a prémiumba bele van integrálva mind az 5 DLC. Mikor megjelenik az Origin majd automatikusan letölti.
CuRbY 2012. június 15. 23 hozzászólás 6140.
Válasz TavasziTekercs #24. hozzászólására
Ez még mindig elég bonyolult de megpróbálom.:vigyor:
Gondolom egy kód lesz benne a prémium kódja amibe már bele van integrálva minden nyalánkság és ahogy eljön az ideje az majd szépen letöltődik és aktiválódik. Kétlem, hogy 5 kód lenne a dobozban (mindegyik DLC-hez egy). Remélem jól értelmeztem, ha mégsem akkor én kérek elnézést.:mosoly:
Jól értelmezted.
Csak azért merült fel bennem, mert annó a BF2-ből is olyan csomagot vettem amiben minden benne volt és minden kiegészítőhöz külön kód volt egy dobozban.
Válasz CuRbY #23. hozzászólására
5db DLC van. Amiből egy már megvan --> BTK (Karkand) mert Limited Edition-t vettem.
A PREMIUM dobozos verziójában nem is kell, hogy legyen lemez. Csak kód lesz benne.
De a kérdés, hogy minden DLC-hez külön kód, vagy 1 kód?

Mert ha külön kód lesz, akkor lehet értékesíteni a felesleges BTK-t. Vagy lehet segíteni egy "rászorulón", mindegy hogy értelmezed. :)
Ez még mindig elég bonyolult de megpróbálom.:vigyor:
Gondolom egy kód lesz benne a prémium kódja amibe már bele van integrálva minden nyalánkság és ahogy eljön az ideje az majd szépen letöltődik és aktiválódik. Kétlem, hogy 5 kód lenne a dobozban (mindegyik DLC-hez egy). Remélem jól értelmeztem, ha mégsem akkor én kérek elnézést.:mosoly:
Válasz TavasziTekercs #22. hozzászólására
A dobozos verzióban csak kód lesz. hasonlóan a B2K-hoz. Nem értem ezt a kölün-külön-t.
5db DLC van. Amiből egy már megvan --> BTK (Karkand) mert Limited Edition-t vettem.
A PREMIUM dobozos verziójában nem is kell, hogy legyen lemez. Csak kód lesz benne.
De a kérdés, hogy minden DLC-hez külön kód, vagy 1 kód?

Mert ha külön kód lesz, akkor lehet értékesíteni a felesleges BTK-t. Vagy lehet segíteni egy "rászorulón", mindegy hogy értelmezed. :)
Válasz CuRbY #21. hozzászólására
Akkor most végül nem derült ki, hogy a dobozosban 1 kód lesz vagy külön külön.
De ezek szerint majd meglátjuk. Mondta a vak.
A dobozos verzióban csak kód lesz. hasonlóan a B2K-hoz. Nem értem ezt a kölün-külön-t.
Válasz Fygaroo #20. hozzászólására
Ha origin store-ban veszed meg, nem kapsz kódot, automatikusan az origin accountodhoz írja a megvásárolt játékot.
Akkor most végül nem derült ki, hogy a dobozosban 1 kód lesz vagy külön külön.
De ezek szerint majd meglátjuk. Mondta a vak.
Fygaroo 2012. június 14. 661 hozzászólás 559.
Válasz CuRbY #18. hozzászólására
Ez akkor van ha online veszed az origin store-ban? Vagy akkor ha pl. a CDgalaxys-ban veszed meg és kapsz dobozt amiben van kód?
Ha a dobozos verziót veszed, akkor is egy kód van?
Ha origin store-ban veszed meg, nem kapsz kódot, automatikusan az origin accountodhoz írja a megvásárolt játékot.
It's a shame we have to die my dear, Noone's getting out of here alive this time...
Rollvt 2012. június 14. 30 hozzászólás 5439.
Válasz CuRbY #18. hozzászólására
Ez akkor van ha online veszed az origin store-ban? Vagy akkor ha pl. a CDgalaxys-ban veszed meg és kapsz dobozt amiben van kód?
Tudtommal mindkét esetben így van. A dobozos is egy kódot tartalmaz ami felold mindent amit a prémium nyújt.
CuRbY 2012. június 14. 23 hozzászólás 6140.
Válasz Rollvt #17. hozzászólására
Egy kódot kapsz, azzal aktiválod a prémiumot. Ennyire egyszerű. Nem külön-külön van minden dlc-re kód ha már egybe veszed prémiumként.
Rollvt 2012. június 13. 30 hozzászólás 5439.
Válasz CuRbY #16. hozzászólására
Írtam üzenetet Focsok.

Srácok, ha annó a Limited Edition-t vettem meg tehát meg van a Karkand, akkor ha a PREMIUM-al kapok egy Karkand kódot azt "értékesíthetem" egy "rászorulónak"? Vagy más számára csak a PREMIUM-os BTK használhatatlan?
Egy kódot kapsz, azzal aktiválod a prémiumot. Ennyire egyszerű. Nem külön-külön van minden dlc-re kód ha már egybe veszed prémiumként.
CuRbY 2012. június 13. 23 hozzászólás 6140.
Válasz Focsok #15. hozzászólására
http://kepkezelo.com/images/py8g79jxwbl484mq6mjw.jpg:vigyor:
A srác aki meg csak kulcsokat árul meg még ennél is olcsóbban fogja. Nem tudom hogy azt ki lehet-e linkelni, de ha érdekel írj rám, magyar a srác.
Írtam üzenetet Focsok.

Srácok, ha annó a Limited Edition-t vettem meg tehát meg van a Karkand, akkor ha a PREMIUM-al kapok egy Karkand kódot azt "értékesíthetem" egy "rászorulónak"? Vagy más számára csak a PREMIUM-os BTK használhatatlan?
Focsok 2012. június 9. 26 hozzászólás 5778.
http://kepkezelo.com/images/py8g79jxwbl484mq6mjw.jpg:vigyor:
A srác aki meg csak kulcsokat árul meg még ennél is olcsóbban fogja. Nem tudom hogy azt ki lehet-e linkelni, de ha érdekel írj rám, magyar a srác.
shaddam 2012. június 5. 906 hozzászólás 407.
Válasz Focsok #13. hozzászólására
Hát nem jött be a tipp.:vigyor: Konzolra ma, PC-re jövő héten jön a CQ, csak azt nem tudom, hogy a jövő heti dlc megjelenés az only Premium? Tehát akinek nincs az most már számoljon rá 2 hetet, azaz június 26.?
Lesz motor, bicska, minden mi szem szájnak ingere.:D Még Gun Master game mode is...
A Battlelog is megváltozott, nem kicsit.:D Van Premium naptár, elég komoly, minden hónapban lesz dupla xp meg ilyen fincsiségek.
Assignment-ben meg már meg lehet nézni az új fegyvereket (nyan-nyana), meg a Preium dog tageket (nem nagy szám). Meg ugye a Ziba Tower, és Donya Fortress mellett a másik két pálya neve is látható ha server browser-be nézelődsz (Operation 925, és valami Scrapmetal talán). Originen 50 euró, 576-nál 11 ezer forint, CD galaxisnál meg 10.
Jaj meg kapott mindenki úgy látom 5 új dogtaget. Van közte MoH-s is. Lényegébe ha a 10 ezres árat nézed olyan mintha megint megvennéd a BF3-at. Kevesebb fegyvert, meg járművet kapsz ugye, de nem 9 hanem 16 pályát (akinek nincs még meg a B2K az 20-at).
PS3 Premium tagok: június 4
Xbox360/PC Prémium: június 12
Nem Prémium PS3 megjelenés: június 19
Nem Prémium Xbox360/PC megjelenés: június 26
"When the battlefield is under total control, war becomes routine." Solid Snake
Focsok 2012. június 5. 26 hozzászólás 5778.
Válasz TavasziTekercs #12. hozzászólására
Ez most egy olyan dolog, hogyha nekem is lenne egy webshopon én is kiírnák minden marhaságot csak, hogy nálam rendeljék elő majd vegyék meg az emberek. Hasukra csapnak kiírnak egy tetszőleges megjelenést és árat és apró betűsbe meg odaírják, hogy "A kiadók fenntartják az árak, a megjelenési határidők és a specifikációk megváltoztatásának jogát! Az árak jelentősebb árfolyam ingadozásakor is megváltozhatnak. Az ebből eredendő problémákért és károkért nem vállalunk felelősséget!"
A legtöbb ember egyből elkezd róla beszélni, hogy pl.: "576-ban így az 576-ban úgy". Jó kis reklám ez nekik.
Hétfő/Kedd-ig már fél lábon is kibírom és majd akkor megtudjuk mi igaz és mi nem.
Hát nem jött be a tipp.:vigyor: Konzolra ma, PC-re jövő héten jön a CQ, csak azt nem tudom, hogy a jövő heti dlc megjelenés az only Premium? Tehát akinek nincs az most már számoljon rá 2 hetet, azaz június 26.?
Lesz motor, bicska, minden mi szem szájnak ingere.:D Még Gun Master game mode is...
A Battlelog is megváltozott, nem kicsit.:D Van Premium naptár, elég komoly, minden hónapban lesz dupla xp meg ilyen fincsiségek.
Assignment-ben meg már meg lehet nézni az új fegyvereket (nyan-nyana), meg a Preium dog tageket (nem nagy szám). Meg ugye a Ziba Tower, és Donya Fortress mellett a másik két pálya neve is látható ha server browser-be nézelődsz (Operation 925, és valami Scrapmetal talán). Originen 50 euró, 576-nál 11 ezer forint, CD galaxisnál meg 10.
Jaj meg kapott mindenki úgy látom 5 új dogtaget. Van közte MoH-s is. Lényegébe ha a 10 ezres árat nézed olyan mintha megint megvennéd a BF3-at. Kevesebb fegyvert, meg járművet kapsz ugye, de nem 9 hanem 16 pályát (akinek nincs még meg a B2K az 20-at).
Válasz Focsok #11. hozzászólására
Én azért még folytatnám a találgatást, hátha bejön.:vigyor:
Ma reggel is felnéztem az 576-ra, és most már a Close quarters-hez van dátum, június 29.-e, valamint a Premium-hoz írtak árat, ami 11000 forint, ami bőven jobb mint az 50 euró, ami a Fact sheet-en volt. Ez egy dlc árával kevesebb. Szóval akinek még nincs meg egy dlc sem, annak nagyon megéri, de még nekünk is mert ha csak 4*4000 forintjával számolom, az 16K, ez (premium) meg csak 11K HUF lesz! Plusz még a sok extra, amiket írtak hogy lesz.
Csak tudják az 576-nál mit írosgatnak ki nem? Ha nem tudnák pontosan akkor nem írnák ki szerintem, meg azért 3-4 héttel előre már tudniuk kell, hogy mikor milyen játékot kapnak.
Szóval tegyék meg tétjeiket! Szerintem hétfőn akkor patch+a dlc bejelentése. A megjelenés pedig Close quarters 29.-e, Premium 22.-e. A nyertes.... hmm... kap egy virtuális hátbaveregetést.:xD:
Ez most egy olyan dolog, hogyha nekem is lenne egy webshopon én is kiírnák minden marhaságot csak, hogy nálam rendeljék elő majd vegyék meg az emberek. Hasukra csapnak kiírnak egy tetszőleges megjelenést és árat és apró betűsbe meg odaírják, hogy "A kiadók fenntartják az árak, a megjelenési határidők és a specifikációk megváltoztatásának jogát! Az árak jelentősebb árfolyam ingadozásakor is megváltozhatnak. Az ebből eredendő problémákért és károkért nem vállalunk felelősséget!"
A legtöbb ember egyből elkezd róla beszélni, hogy pl.: "576-ban így az 576-ban úgy". Jó kis reklám ez nekik.
Hétfő/Kedd-ig már fél lábon is kibírom és majd akkor megtudjuk mi igaz és mi nem.
Focsok 2012. június 1. 26 hozzászólás 5778.
Válasz TavasziTekercs #10. hozzászólására
Jah hát az is benne van, hogy 2 héttel hamarabb kapják meg a DLC-ket. Felesleges találgatni ezt a pár napot már kibírjuk.
Én azért még folytatnám a találgatást, hátha bejön.:vigyor:
Ma reggel is felnéztem az 576-ra, és most már a Close quarters-hez van dátum, június 29.-e, valamint a Premium-hoz írtak árat, ami 11000 forint, ami bőven jobb mint az 50 euró, ami a Fact sheet-en volt. Ez egy dlc árával kevesebb. Szóval akinek még nincs meg egy dlc sem, annak nagyon megéri, de még nekünk is mert ha csak 4*4000 forintjával számolom, az 16K, ez (premium) meg csak 11K HUF lesz! Plusz még a sok extra, amiket írtak hogy lesz.
Csak tudják az 576-nál mit írosgatnak ki nem? Ha nem tudnák pontosan akkor nem írnák ki szerintem, meg azért 3-4 héttel előre már tudniuk kell, hogy mikor milyen játékot kapnak.
Szóval tegyék meg tétjeiket! Szerintem hétfőn akkor patch+a dlc bejelentése. A megjelenés pedig Close quarters 29.-e, Premium 22.-e. A nyertes.... hmm... kap egy virtuális hátbaveregetést.:xD:
Válasz Focsok #9. hozzászólására
Hát pedig most nézve a fact sheet-et, nincs odaírva június 4.-hez hogy only ps3, szóval még az is lehetséges amit elsőnek mondtál, hogy mindenkinek akkor. Hát most már nagyon remélem lesz valami hétfőn :D, ha más nem akkor az, amit az előbb írtál.
Jah hát az is benne van, hogy 2 héttel hamarabb kapják meg a DLC-ket. Felesleges találgatni ezt a pár napot már kibírjuk.
Focsok 2012. május 30. 26 hozzászólás 5778.
Válasz TavasziTekercs #8. hozzászólására
Ne kiabáljuk el, mert még ez sem hivatalos. Twitteren azt írták, hogy Junius 4.-én többet tudunk majd. Lehet, hogy csak bejelentik mikor jön és nem akkor jelenik meg. Nekem ez a Fact Sheet elég kamunak tűnik.
Hát pedig most nézve a fact sheet-et, nincs odaírva június 4.-hez hogy only ps3, szóval még az is lehetséges amit elsőnek mondtál, hogy mindenkinek akkor. Hát most már nagyon remélem lesz valami hétfőn :D, ha más nem akkor az, amit az előbb írtál.
Válasz Focsok #7. hozzászólására
Ezt már olvastam vagy másfél hete, de ez úgy látom mai bejegyzés, és már tuti a dolog! Ez jó, de akkor sem 4.-én fogunk játszani szerintem, hanem legalább egy héttel később, mert PC-sek vagyunk, nem PS3-sok, és ők mindent hamarabb kapnak (de minek?...). Szóval június 11. legkésőbb 18. az én tippem.
Ne kiabáljuk el, mert még ez sem hivatalos. Twitteren azt írták, hogy Junius 4.-én többet tudunk majd. Lehet, hogy csak bejelentik mikor jön és nem akkor jelenik meg. Nekem ez a Fact Sheet elég kamunak tűnik.
Válasz TavasziTekercs #6. hozzászólására
http://battlefieldo.com/threads/bf3-close-quarters-premium-to-release-june-4th.5874/

azt hiszem ez kicsit hitelesebb mint az 576-os info.
Ezt már olvastam vagy másfél hete, de ez úgy látom mai bejegyzés, és már tuti a dolog! Ez jó, de akkor sem 4.-én fogunk játszani szerintem, hanem legalább egy héttel később, mert PC-sek vagyunk, nem PS3-sok, és ők mindent hamarabb kapnak (de minek?...). Szóval június 11. legkésőbb 18. az én tippem.
Válasz Focsok #5. hozzászólására
Sziasztok!

Gondoltak megírom amit ma láttam, aztán még egy hírt is lehet belőle tákolni, ha igazak az alábbi észrevételek:

Szóval úgy 10 perce eszembe jutott, hogy talán már fent van valami hazai webáruház oldalán a Close quarters dlc megjelenési időpontja, nem csak annyi hogy "2012. június". Elsőként a gameshop oldalára mentem, és http://www.gameshop.hu/pc/battlefield-3-close-quarters-kiegeszito-dlc-/8104 június 22.-én jön. Meg is néztem még a CD galaxis meg az 576 oldalán is, ők még nem konkretizálták, de utóbbi feltűntette a Battlefield Premium-ot mint előrendelhető dolgot. http://576.hu/webshop_software_details.aspx?Platform=PC&SelectedGameCategory=FPS&SelectedGameTitle=Battlefield%203%20Premium%20&SelectedGame=472d6731-67f5-4a28-93d9-82512a8608b8&SelectedGameCategoryID=6cc944ff-c46c-464c-ae6c-e0a246306df4. Na itt meg ez van június 22.-re kiírva, szóval aznap valami történni fog, ha minden jól megy mindkettő meg fog jelenni.[img]http://static.ogc.hu/images/smiley/biggrin.png" alt="">
A premium pedig ezt fogja a leírás szerint tartalmazni:
- 5 kiegészítő (Back to Karkand, Close Quarters, Armored Kill, Aftermath, End Game)
- 20 új térkép - szerintem ez a 5*4 dlc térkép, bár a close quarters-ből eddig 2-nek láttuk a trailerét..
- 20 új fegyver - nyami
- 10 új jármű - remélem lesz benne Apache, meg Bradley:D
- 4 új játékmód
- 30 Assignment - még plusz 30 fegyver?:o
- 20 új dögcédula - gondolom ez is a dlc-hez 4*5 felosztásba, szóval ezt mindent megkapod idáiga alapból ha megveszed a dlc-ket szerintem, innen az extra:
- Hozzáférés biztosít az összes Battlefiled 3 kiegészítőhöz - a kiegészítők megjelenésüktől kezdve válnak elérhetővé!
- Egyedi játékbeli kés - Fuck yeah, remélem a nagy orosz bozótvágó a single-ből!:D
- Egyedi játékbeli dögcédulák - ez a mániám! Örülés!:D
- 10 új egyedi katonai festés - hát jó...
- Egyedülálló fegyver festés - ööö ez minek?, bár biztos lesz egy-két jó
- 10 egyedi szakasz matrica - Platoon-hoz? Na ez sem rossz dolog ha ahhoz értik
- Szerver prioritás - engem nem érint szerintem
- Exkluzív események - hmmm?:)
- Exkluzív dupla XP szerzés hétvégéken - muhahhaha ez kell nekem!:D
- Exkluzív videók - hát jó, bár szerintem sokat nem érek vele
- Stratégiai útmutató - na ez is jópofa
-További extra tartalmak - ez már lehet csak ígérgetés, ez is rengeteg minden amit idáig írtak

Gondoltam megosztom veletek.:)
http://battlefieldo.com/threads/bf3-close-quarters-premium-to-release-june-4th.5874/

azt hiszem ez kicsit hitelesebb mint az 576-os info.
Sziasztok!

Gondoltak megírom amit ma láttam, aztán még egy hírt is lehet belőle tákolni, ha igazak az alábbi észrevételek:

Szóval úgy 10 perce eszembe jutott, hogy talán már fent van valami hazai webáruház oldalán a Close quarters dlc megjelenési időpontja, nem csak annyi hogy "2012. június". Elsőként a gameshop oldalára mentem, és http://www.gameshop.hu/pc/battlefield-3-close-quarters-kiegeszito-dlc-/8104 június 22.-én jön. Meg is néztem még a CD galaxis meg az 576 oldalán is, ők még nem konkretizálták, de utóbbi feltűntette a Battlefield Premium-ot mint előrendelhető dolgot. http://576.hu/webshop_software_details.aspx?Platform=PC&SelectedGameCategory=FPS&SelectedGameTitle=Battlefield%203%20Premium%20&SelectedGame=472d6731-67f5-4a28-93d9-82512a8608b8&SelectedGameCategoryID=6cc944ff-c46c-464c-ae6c-e0a246306df4. Na itt meg ez van június 22.-re kiírva, szóval aznap valami történni fog, ha minden jól megy mindkettő meg fog jelenni.[img]http://static.ogc.hu/images/smiley/biggrin.png" alt="">
A premium pedig ezt fogja a leírás szerint tartalmazni:
- 5 kiegészítő (Back to Karkand, Close Quarters, Armored Kill, Aftermath, End Game)
- 20 új térkép - szerintem ez a 5*4 dlc térkép, bár a close quarters-ből eddig 2-nek láttuk a trailerét..
- 20 új fegyver - nyami
- 10 új jármű - remélem lesz benne Apache, meg Bradley:D
- 4 új játékmód
- 30 Assignment - még plusz 30 fegyver?:o
- 20 új dögcédula - gondolom ez is a dlc-hez 4*5 felosztásba, szóval ezt mindent megkapod idáiga alapból ha megveszed a dlc-ket szerintem, innen az extra:
- Hozzáférés biztosít az összes Battlefiled 3 kiegészítőhöz - a kiegészítők megjelenésüktől kezdve válnak elérhetővé!
- Egyedi játékbeli kés - Fuck yeah, remélem a nagy orosz bozótvágó a single-ből!:D
- Egyedi játékbeli dögcédulák - ez a mániám! Örülés!:D
- 10 új egyedi katonai festés - hát jó...
- Egyedülálló fegyver festés - ööö ez minek?, bár biztos lesz egy-két jó
- 10 egyedi szakasz matrica - Platoon-hoz? Na ez sem rossz dolog ha ahhoz értik
- Szerver prioritás - engem nem érint szerintem
- Exkluzív események - hmmm?:)
- Exkluzív dupla XP szerzés hétvégéken - muhahhaha ez kell nekem!:D
- Exkluzív videók - hát jó, bár szerintem sokat nem érek vele
- Stratégiai útmutató - na ez is jópofa
-További extra tartalmak - ez már lehet csak ígérgetés, ez is rengeteg minden amit idáig írtak

Gondoltam megosztom veletek.:)
http://www.battlefield.com/battlefield3/1/close-quarters
Maestro1911 2012. január 16. 58 hozzászólás 3870.
Válasz Drang #1. hozzászólására
Csak legyen miről írni majd! :)

Eddig Karkand jött ki csupán!
Én nagyon örülnék egy második világháborús kiegészítőnek!
Én is nagyon remélem, hogy a pletykák igaznak bizonyulnak és lesz még DLC.
Maestro1911 2012. január 16. 58 hozzászólás 3870.
Személy szerint szívesen látnám PDW kategóriába a TDI Vector géppisztolyt, Assault fegyver kategóriában: AK-47 (vagy AMD-65), Steyr AUG A3, M14 EBR (full auto.). Recon fegyverként a single player-ben meglévő, M82A1-et (vagy M107-et). Pisztolyként pedig a kihagyhatatlan Desert Eagle-re lennék vevő. Akár arany színben is :kacsint: De a helikopterek listájába bekerülhetne a Blackhawk valamelyik verziója is. IFV csoportba pedig egy Bradley debütálhatna.
Drang 2012. január 16. 2740 hozzászólás 85.
Csak legyen miről írni majd! :)

Eddig Karkand jött ki csupán!
Én nagyon örülnék egy második világháborús kiegészítőnek!
Drang over and out!