Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Fogadóiroda Tovább

Kredited: 0  |  Találati arányod: 0%

Battlefield 3 Magyar Szerverek fóruma

Létrehozva: 2012. március 28. Létrehozta: MasterboyXX Kategória: BF3 78 hozzászólás

Magyar Ranked szerverek Battlelog oldala

Észrevételek, panaszok, javaslatok a magyar Battlefield 3-as Ranked szerverekkel kapcsolatban.

Adminok: Sasa, sanyiharcos, szabi62, raykrepsz, DaveLanno

Válasz ne0teric_sAN #76. hozzászólására
Megnéztem a szervert és 1 tanács: minél többféle mód / pálya megy a szerveren, annál nehezebb megszerezni a biztos visszajáró játékosokat.
Kedves neOterc_sAN!

Pont este állítottam be azt az állapotot, hogy sok mod legyen, pedig nem szoktam ilyet.
Már állítom is vissza.

Üdv,
Válasz Barack_palinka #75. hozzászólására
Kedves Játékosok!

Továbbra is szeretettel várunk mindenkit a csak Hardcore módot futtató szerverünkön:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/08bb3057-5957-4287-bbd2-e26c70753983

- max. 32 személyes (telt ház esetén folyamatosan növekvő) szerver;
- főleg Conquest / Conquest Large, Rush és Squad Rush pályák (de természetesen kérésre bármi);
- automata szabályok (punish, votekick, stb.);
- létszámmal növekvő "High Tickets";
- gyors "Vehicle ReSpawn";
- ill. votemap funkció, hogy kedvenc pályád következzen.

Viszlát a pályán!

Üdvözlettel,
Barack_palinka (Origin ID)
Hungarian Hardcore Server by [SZS]
Megnéztem a szervert és 1 tanács: minél többféle mód / pálya megy a szerveren, annál nehezebb megszerezni a biztos visszajáró játékosokat.
Kedves Játékosok!

Továbbra is szeretettel várunk mindenkit a csak Hardcore módot futtató szerverünkön:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/08bb3057-5957-4287-bbd2-e26c70753983

- max. 32 személyes (telt ház esetén folyamatosan növekvő) szerver;
- főleg Conquest / Conquest Large, Rush és Squad Rush pályák (de természetesen kérésre bármi);
- automata szabályok (punish, votekick, stb.);
- létszámmal növekvő "High Tickets";
- gyors "Vehicle ReSpawn";
- ill. votemap funkció, hogy kedvenc pályád következzen.

Viszlát a pályán!

Üdvözlettel,
Barack_palinka (Origin ID)
Hungarian Hardcore Server by [SZS]
onedice 2013. február 8. 214 hozzászólás 1640.
Sziasztok!

Megnyitotta kapuit a TEK játszótér!
Szeretettel várunk mindenkit ranked szerverunkre:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/844ed2fd-3252-4c0d-9dde-79b09cc24e77/TEK-Playground/

Jobbára conquest játékmódban mennek rajta az alap mapok szavazós térkép váltással de megesik hogy éppen only Noshahar Canals TDM várja az idelátogatókat, valamint ha éppen unranked módban van akkor warozunk rajata de amint annak vége már kapcsoljuk is vissza.

Jó játékot!
GYusza91 2013. január 28. 298 hozzászólás 1261.
Válasz gagyij #71. hozzászólására
Megjött a GGC válasza is.
Rosszul értettem.
Bye-bye Battlefield 3!
:(
Tanulság: Ne szólj be német klan-szervereken a csalóknak.
Tanulság: Ne csalj!

Hidd el nem csak úgy osztogatják a PB/GGC BAN-t...mellesleg ilyen BAN-t szerver admin NEM TUD ADNI!!!
gagyij 2013. január 28. 8 hozzászólás 9608.
Nem vagyok hazug! Az angol tudásom viszont ... no comment. :)
Úgy értettem, hogy a jogsértés nem található ezért nem is törölhetik, hanem a harmadik fél BAN-ol és az ő belátásán múlik, hogy mit tesz.
Hát most már tudom ... nem ezt jelenti.
És mégegyszer kijelentem: nem csaltam !

De ezt ugye senki nem hiszi el!
Tudom. A szokásos: Nem zörög a haraszt ha nem fúj a szél.

És most már le se moshatom magamról hogy csaltam, amíg ki nem derül az ellenkezője.
De miért derülne ki? Hiszen nem érdekel senkit, hogy egy "csaló" mit zagyvál össze-vissza.

Ez van.
Üdv
Jó egészséget!

És kívánom ne tapasztaljátok meg amit én most!
Megjött a GGC válasza is.
Rosszul értettem.
Bye-bye Battlefield 3!
Tanulság: Ne szólj be német klan-szervereken a csalóknak.
MasterboyXX 2013. január 28. 3540 hozzászólás 51.
Válasz gagyij #69. hozzászólására
Na megjött az evenbalance válasza és itt a ticketem is:
http://www.evenbalance.com/troubleticket/update_ticket.php?ticketnumber=EB5179000654666&password=5989e291d354da29b48095a6e66fb7&special_message=new_ticket

A lényeg:
We do not find this violation to be triggered in error, and it will not be removed. It is at the discretion of the third-party ban list administrator to remove any ban given as a result of this violation.
!!!

A harnadik fél tiltott le, vagyis a GGC és nem a PB! A PB-n tisszta vagyok!
Ha jól értem, akkor nem vagyok csaló! Remélem jól értem! Ugye?
Mindenesetre feladtam a GGC-nek egy "Ban Appeal"-ban, hogy töröljön a listáról.
Most tettem fel, ez még függőben van.
Remélem megteszik, hogy törlik GUID-omra BAN-t, ha a PB evenbalance-on is ezt javasolják!

Jól gondolom?

Üdv
Jó egészséget!
Te neked az angol tudassod vagy a google trasnaletered nyan-nyan. Mert hogy ez a resz:

We do not find this violation to be triggered in error, and it will not be removed.

Biztos nem azt jelenti.
Hanem meghozza,hogy nincs hiba a ban-ban,sot meg a Bann se lesz leszedve. Szal nagyon hazug vagy,es szanalmas... Hasznalj ertelmes forditot.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Na megjött az evenbalance válasza és itt a ticketem is:
http://www.evenbalance.com/troubleticket/update_ticket.php?ticketnumber=EB5179000654666&password=5989e291d354da29b48095a6e66fb7&special_message=new_ticket

A lényeg:
We do not find this violation to be triggered in error, and it will not be removed. It is at the discretion of the third-party ban list administrator to remove any ban given as a result of this violation.
!!!

A harnadik fél tiltott le, vagyis a GGC és nem a PB! A PB-n tisszta vagyok!
Ha jól értem, akkor nem vagyok csaló! Remélem jól értem! Ugye?
Mindenesetre feladtam a GGC-nek egy "Ban Appeal"-ban, hogy töröljön a listáról.
Most tettem fel, ez még függőben van.
Remélem megteszik, hogy törlik GUID-omra BAN-t, ha a PB evenbalance-on is ezt javasolják!

Jól gondolom?

Üdv
Jó egészséget!
MasterboyXX 2013. január 21. 3540 hozzászólás 51.
Válasz gagyij #67. hozzászólására
Ok.
#66-ban mindenben legyen igazad! Egy fenntartással el is fogadom.
Nem csaltam !
Szóval értem én. Csak nem értem.
Olyan vagyok már, mint az "Oscar" című filmben a smasszer aki elvesztette a fonalat.
Nézd meg ezt a filmet! Érdemes! Nagyon jó!
:)
Na mindegy! A GGC vonalról indulva bent van egy "evenbalance" ticketem a PB-nél.
Majd mondanak rá valamit.
Nagyon szépen köszönöm hogy meghallgattatok!
Jó egészséget és sok-sok játékost kívánok a szervereitekre!

Üdv
gagyij
GGC-nel es PBbans-nal is van a bannodnal Apeal Ban, nyomj ra meglehet regisztralni kell, es irjal nekik. Aztan,azok fognak par kerdest feltenni,kerni toled stb. Ha hiba tortent,akkor leszedik a bannod.Ha nem vehetsz uj gamet.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
gagyij 2013. január 21. 8 hozzászólás 9608.
Ok.
#66-ban mindenben legyen igazad! Egy fenntartással el is fogadom.
Nem csaltam !
Szóval értem én. Csak nem értem.
Olyan vagyok már, mint az "Oscar" című filmben a smasszer aki elvesztette a fonalat.
Nézd meg ezt a filmet! Érdemes! Nagyon jó!
:)
Na mindegy! A GGC vonalról indulva bent van egy "evenbalance" ticketem a PB-nél.
Majd mondanak rá valamit.
Nagyon szépen köszönöm hogy meghallgattatok!
Jó egészséget és sok-sok játékost kívánok a szervereitekre!

Üdv
gagyij
Livius 2013. január 21. 413 hozzászólás 966.
Válasz gagyij #65. hozzászólására
#62-re:
Hát tudod az én gyanúm egyszerűen egészen más, mint hogy csaláson kaptak volna, ugyanis:
1. PB sohasem detektált és nem is detektálhatott, mivel nem csaltam ...
2. Tapasztalatom szerint csak onnan vagyok tiltva, ahol GGC megy és csakis a GGC jelez engem csalónak a PB pedig sohasem, arra csak hivatkoznak GGC-sek ... erről ennyit.
Pl. a PCGURU szerverén régen, azóta, most és bármikor gond nélkül játszhatok pedig az is PB-"on" statusszal üzemel !!! Akkor meg mi is van ?!
Más oldalról:
Ez a németek "privát feketelistája" és szerintem azt tesznek rá akit akarnak, akár kamu hivatkozással is. És szintén tapasztalatom szerint, ha valaki szóvá teszi egy klan-szerver com-ján, hogy szinte mindenki csal (ami igaz is!) és megnevez egy-kettő nyilvánvaló csalót is (amit többek visszaigazolnak, a com-on hogy azok simán csalók szerintük is) akkor jön a fekete-leves és az admin-juk feldobja azt aki tiltakozik az admin-juknál, hogy miért nem lép a nyilvánvalóan csalók ellen. A kecskére káposzta esete! itt baj szerintem.
És őszintén töredelmesen bocsánatot kérek a magyar admin-októl, hogy őket gyanúsítottam, mert most már én is azt hiszem, hogy nem magyar szerverről, hanem egy német szerverről dobtak fel valószínűleg, és szintén valószínűleg pont azért amit fentebb leírtam és a magyar szerverekre is csak a GGC-ről borult be a hatása.
A játékos csak egyet tehet. Ha észreveszi, hogy csalnak, befogja a pofáját és elhúz másik szerverre. Ha szóvá teszi a csalást, akkor meg viselheti a következményeit. Hát ez a bajom az én esetemmel.
A GGC meg, hiába telepítettem újra mindenemet, akkor is csalónak hirdet ha még csaló véletlenül se lehetek. Original ORIGIN telepítő az ORIGIn-ről ! Egyébként Windows8-on játszom, amin a csalások talán nem is futnak (... még!).
A másik csoda a GGC-n : tegyük fel jogosan tiltanak 137 percig. Ez mihezképest is lenne? Mert soha nem csökken 0-ra! Legfeljebb összevissza ugrál az időtartam. Akkor meg mi is az értelme? Az én ban-om is lejárt volna már többször is, de miért NEM?!
Az én véleményem:
A német (!) GGC akár szolgálhatná is a játékosok érdekeit, ha nem használnák fel privát bosszúra, gondolom triviálisan a német klan-server tulajok. Holott ők a csalásra a legnagyobb vevők!

Üdv
gagyij

Mégegyszer töredelmes bocsánatot kérek a magyar szerverek admin-jaitól.
És bocs az szövegem hosszáért!

Mindezek után ezt gondolom én!
:xD: Megkérdezhetem hány éves vagy? Még egyszer elmondom, GGC, PBbans nem kézzel bannol senkit, hanem ha a PB algoritmusa kickel, és ha az a kód bant ér náluk akkor bekerülsz a BAN listára. Ez történt veled egyszer valaha valamilyen Streamel-t szerveren, ami mind a két Anti-Cheat közösségre streamelt. Csak megsúgom a PBbans is biztos korrupt, mert az ő listájukon is fent vagy. A GGC és a PBbans nincs jó viszonyba egymással, szóval elárulom hogy tuti hogy nem átvették a bant a másiktól, hanem mind a két helyen buktál.

A PC GURU szerverre meg azért tudsz fel menni, mert ott annyira rutintalanok a BF3 szerver adminolásban hogy semmilyen Streamet nem állítottak be, se GGC-hez se PBBans-hoz.
gagyij 2013. január 21. 8 hozzászólás 9608.
#62-re:
Hát tudod az én gyanúm egyszerűen egészen más, mint hogy csaláson kaptak volna, ugyanis:
1. PB sohasem detektált és nem is detektálhatott, mivel nem csaltam ...
2. Tapasztalatom szerint csak onnan vagyok tiltva, ahol GGC megy és csakis a GGC jelez engem csalónak a PB pedig sohasem, arra csak hivatkoznak GGC-sek ... erről ennyit.
Pl. a PCGURU szerverén régen, azóta, most és bármikor gond nélkül játszhatok pedig az is PB-"on" statusszal üzemel !!! Akkor meg mi is van ?!
Más oldalról:
Ez a németek "privát feketelistája" és szerintem azt tesznek rá akit akarnak, akár kamu hivatkozással is. És szintén tapasztalatom szerint, ha valaki szóvá teszi egy klan-szerver com-ján, hogy szinte mindenki csal (ami igaz is!) és megnevez egy-kettő nyilvánvaló csalót is (amit többek visszaigazolnak, a com-on hogy azok simán csalók szerintük is) akkor jön a fekete-leves és az admin-juk feldobja azt aki tiltakozik az admin-juknál, hogy miért nem lép a nyilvánvalóan csalók ellen. A kecskére káposzta esete! itt baj szerintem.
És őszintén töredelmesen bocsánatot kérek a magyar admin-októl, hogy őket gyanúsítottam, mert most már én is azt hiszem, hogy nem magyar szerverről, hanem egy német szerverről dobtak fel valószínűleg, és szintén valószínűleg pont azért amit fentebb leírtam és a magyar szerverekre is csak a GGC-ről borult be a hatása.
A játékos csak egyet tehet. Ha észreveszi, hogy csalnak, befogja a pofáját és elhúz másik szerverre. Ha szóvá teszi a csalást, akkor meg viselheti a következményeit. Hát ez a bajom az én esetemmel.
A GGC meg, hiába telepítettem újra mindenemet, akkor is csalónak hirdet ha még csaló véletlenül se lehetek. Original ORIGIN telepítő az ORIGIn-ről ! Egyébként Windows8-on játszom, amin a csalások talán nem is futnak (... még!).
A másik csoda a GGC-n : tegyük fel jogosan tiltanak 137 percig. Ez mihezképest is lenne? Mert soha nem csökken 0-ra! Legfeljebb összevissza ugrál az időtartam. Akkor meg mi is az értelme? Az én ban-om is lejárt volna már többször is, de miért NEM?!
Az én véleményem:
A német (!) GGC akár szolgálhatná is a játékosok érdekeit, ha nem használnák fel privát bosszúra, gondolom triviálisan a német klan-server tulajok. Holott ők a csalásra a legnagyobb vevők!

Üdv
gagyij

Mégegyszer töredelmes bocsánatot kérek a magyar szerverek admin-jaitól.
És bocs az szövegem hosszáért!

Mindezek után ezt gondolom én!
Livius 2013. január 19. 413 hozzászólás 966.
Válasz snacimix #63. hozzászólására
ki szólt hozzád?:D
Köszönöm az értelmes "beböfögést", inkább nézz utána mi a GGC és PBBans stream, és utána próbáld aztán leszedni a gyerekről a bant is. Már az előző hzs-ben is megnyilvánítottad mennyire sötétben tapogatózol a témában. :xD:
Egyébként az #53 HSZ első kérdésére várom a választ én is, és még lehet sokan mások is a főfő adminoktól.
snacimix 2013. január 19. 471 hozzászólás 825.
Válasz Livius #62. hozzászólására
Nem tudom mi nem egyértelmű azon, hogy GGC, és PBBans Banja van a srácnak. Azt se értem mit akarsz utána nézni ez után, mivel a magyar Ranked szerverek streamelnek ezekre (legalábbis régen beállítottam rá őket), így soha az életben nem fog felmenni már a szerverekre a BAN-ok miatt.
ki szólt hozzád?:D
Válasz snacimix #61. hozzászólására
hali. hallottam én is a corrupted file memory hibáról.Sajna egyenlőre nem tudok semmit, viszont megnéztem és nem vagy bannolva egyik magyar szerverről sem. Utánakukkantok,hogy írnak e róla valami infót. ui: nem szoktam bannolni embereket a magyar szerókról, kivéve ha észreveszek csalókat, vagy jelentik azt nekem,hogy furcsa az emberke,ekkor felmegyek én is és eldöntöm. Ha valami kickel az max azért van mert "csúnyán" beszéltél a szerveren ( chatbe ).
Nem tudom mi nem egyértelmű azon, hogy GGC, és PBBans Banja van a srácnak. Azt se értem mit akarsz utána nézni ez után, mivel a magyar Ranked szerverek streamelnek ezekre (legalábbis régen beállítottam rá őket), így soha az életben nem fog felmenni már a szerverekre a BAN-ok miatt.
snacimix 2013. január 19. 471 hozzászólás 825.
Válasz gagyij #59. hozzászólására
Arról amelyikek menni szoktak, EA-HU-1 vagy 5 vagy 7 ?
Fogalmam nincs melyik. De valamelyik ezek közül.
A többi mindig üres.

És holtbiztos innen jött mert csak azóta tilt a többi is, mióta visszacsatolták az infot a PB-n illetve alapvetően a másikon a GGC-n vagy mi a szöszön.

Biztos ami biztos mindent letöröltem újratelepítettem, csak a nick-em maradt, de valahányszor kipróbálnám, egyre hosszabb időkre tiltanak ki azóta hol ez hol az miatt.
Most speciel corrupt-data van, pedig minden egyenesen az Origin-ről van letöltve frissen.
Az újra letöltés is maga egy többnapos "eltiltás", amíg letöltődik a 2-3 darab giga-csomag a frissítésekkel.

Kösz az érdeklődést!

Üdv
gagyij
hali. hallottam én is a corrupted file memory hibáról.Sajna egyenlőre nem tudok semmit, viszont megnéztem és nem vagy bannolva egyik magyar szerverről sem. Utánakukkantok,hogy írnak e róla valami infót. ui: nem szoktam bannolni embereket a magyar szerókról, kivéve ha észreveszek csalókat, vagy jelentik azt nekem,hogy furcsa az emberke,ekkor felmegyek én is és eldöntöm. Ha valami kickel az max azért van mert "csúnyán" beszéltél a szerveren ( chatbe ).
Válasz gagyij #57. hozzászólására
Csaknem az összes klan-server klan-adminja csal a hatalmát használva a csalásra, hogy védje a csaló klán-tagogat. Mint a westerwilderjungs meg a többi klan a BF2-ben pedig azok hű de népszerűek voltak ugye? Hát nem voltak népszerűek, mindössze
csak voltak annyian, hogy tele volt a szerverük! Tönkre is tették a játékot!

Ha ti is erre az útre léptek soha az életben nem lesztek népszerűek.
A népszerűséghez korrekt, alapos és nagyon kemény admin munka vezthet csak, nem pedig a trehányság és a az admin bosszúja a klan győzelmeit akadályozó játékosok ellen.

Eljátszátok a becsületes igyekvőt, amikor nyilvánvalóan dugig vannak csalókkal a magyar szerverek, annyira dugig, hogy több van belőlük mint bárhol máshol. És sokkal pofátlanabbak mint máshol, pontosan az admin-ok "trehánysága" miatt. Vagy esetleg nem is trehányság, hanem itt is mint máshol egyszerűen visszaélés az admin-hatalommal?

A népszerűséghez megbízható (!!!!) szerver kell ahol nem lehet csalni se játékosnak se az agmin-nak.
ÉS FŐLEG : NEM ÉLNEK VISSZA AZ ADMIN-HATALOMMAL !!!!
Csak ennyi!

Amíg ez nincs meg -márpedig nincs meg a BF3-HU-n se - addig lehet ábrándozni!

Üdv!
gagyij
gagyij GGC ban
gagyij PBBans ban
Csak annyit megsúgok hogy szerver admin nem tud úgy bannolni, hogy ezekre a ban listákra bekerülj. A szerver admin csak ezeknek a Streamjét eltudja indítani, de viszont ha ez után a PB elkap, akkor onnantól kezdve rajta vagy a listán. Ez történt most is, csaltál, akár épp akkor a BF3-ban vagy egy másik játékhoz fenn volt a gépen valami csalás.
gagyij 2013. január 19. 8 hozzászólás 9608.
Arról amelyikek menni szoktak, EA-HU-1 vagy 5 vagy 7 ?
Fogalmam nincs melyik. De valamelyik ezek közül.
A többi mindig üres.

És holtbiztos innen jött mert csak azóta tilt a többi is, mióta visszacsatolták az infot a PB-n illetve alapvetően a másikon a GGC-n vagy mi a szöszön.

Biztos ami biztos mindent letöröltem újratelepítettem, csak a nick-em maradt, de valahányszor kipróbálnám, egyre hosszabb időkre tiltanak ki azóta hol ez hol az miatt.
Most speciel corrupt-data van, pedig minden egyenesen az Origin-ről van letöltve frissen.
Az újra letöltés is maga egy többnapos "eltiltás", amíg letöltődik a 2-3 darab giga-csomag a frissítésekkel.

Kösz az érdeklődést!

Üdv
gagyij
raykrepsz 2013. január 19. 548 hozzászólás 717.
Válasz gagyij #57. hozzászólására
Csaknem az összes klan-server klan-adminja csal a hatalmát használva a csalásra, hogy védje a csaló klán-tagogat. Mint a westerwilderjungs meg a többi klan a BF2-ben pedig azok hű de népszerűek voltak ugye? Hát nem voltak népszerűek, mindössze

A népszerűséghez korrekt, alapos és nagyon kemény admin munka vezthet csak, nem pedig a trehányság és a az admin bosszúja a klan győzelmeit akadályozó játékosok ellen.

Eljátszátok a becsületes igyekvőt, amikor nyilvánvalóan dugig vannak csalókkal a magyar szerverek, annyira dugig, hogy több van belőlük mint bárhol máshol. És sokkal pofátlanabbak mint máshol, pontosan az admin-ok "trehánysága" miatt. Vagy esetleg nem is trehányság, hanem itt is mint máshol egyszerűen visszaélés az admin-hatalommal?

A népszerűséghez megbízható (!!!!) szerver kell ahol nem lehet csalni se játékosnak se az agmin-nak.
Csak ennyi!

Üdv!
gagyij
A BF3 EA-HU szervereken nem az admin-ok döntik el ki csal és ki nem, hanem az erre a feladatra készített programok (PB, GGC, PBBans). Ha valaki a szabályok ellen vét az maximum az adott szerverről kap tiltást. A BF3 EA-HU szerverekről jelenleg csak 2-3 ember van kitiltva.
*818* raykrepsz

Csak ennyi!

Üdv!
gagyij
Válasz Barack_palinka #52. hozzászólására
Sziasztok!

Kezdő szerver bérlők vagyunk, így segítségeteket kérnénk:
Általunk bérlet szervert hogyan lehet hozzáadni a battlefield.hu oldal szerver listájához?

Segítségeteket előre is köszönöm!
Üdv,

Szerver: Hungarian Hardcore Server by [SZS] clan
IP: 176.9.48.216:25220

http://www.gametracker.com/server_info/176.9.48.216:25220/
Ebben a topicban az EA magyarországi szerverei vannak.
Klán és egyéb szerverekről jelenleg a BFhu nem készít nyilvántartást.
*818* raykrepsz
Válasz gagyij #54. hozzászólására
Szeretettel vártok ?!?!?!
Jó szöveg!

Jöttem!
Sokak mellett pl. "Faranijn" nick "GOD-mod"-ban csalt mint gép!
Szóvá tettem és klan-server klan-adminjához méltóan engem jelentettetek fel!
ÉN VISZONT SOHA NEM CSALTAM! SOHA ! SOHA ! SOHA !
Még hogy MULTIHACK ?!?!?!

Szinte mindenki csal! RAJTAM KÍVÜL!!!! LÁTOM! TAPASZTALOM!
Én tank-ágyúből lövök meggymagot, más meg psztolyból atom-bombát, ami a hatásosságot illeti ... ez nem volt túlzás ... EZ MEGY! Meg 20 Km-es telitalálat a csaló sniper-nek. ÉS ÉN CSALOK ?!
Már szinte csak a légvédelmii ágyúban csücsültem csak örökösen e-miatt !!! ÉS ÉN CSALOK ?!

ORIGIN-ről mindent újratelepítve, frissítve, újra felvéve a PB-be is corrupt-data miatt vágnak ki.
Az Origin maga egy katasztrófa. Az eredeti legális kódomat se fogadta el, könyörögni kellet a support-nak és az eredetiért cserébe adott egyet, amit elfogadott. ... Egy darabig. Aztán meg "Your CD-key is invalid" az üzenet. Velük is tele van a hócipőm!

KÖSZÖM SZÉPEN A SZÍVES FOGADTATÁST!

ÉS A KIVÁLÓ KLAN_ADMIN KIVÁLÓ CSALÓ MÓDSZEREIT!
PB-BAN MERT NEM TUD KISZEDNI A LÉGVÉDELMI ÁGYÚBÓL CSAK HA KIVÁG A JÁTÉKBÓL MINT MACSKÁT ...!

Ebből nem népszerűség lesz hanem közutálat.
Én máris utálom a magyar szervereket.

Sok sikert!
De csak a becsületeseknek!

Üdv!
gagyij
Melyik magyarországi szerverről lettél bannolva? Melyik "KLAN_ADMIN" jelentett fel? Szerintem PB bann-t nem osztogatnak olyan simán.
*818* raykrepsz
Szeretettel vártok ?!?!?!
Jó szöveg!

Jöttem!
Sokak mellett pl. "Faranijn" nick "GOD-mod"-ban csalt mint gép!
Szóvá tettem és klan-server klan-adminjához méltóan engem jelentettetek fel!
ÉN VISZONT SOHA NEM CSALTAM! SOHA ! SOHA ! SOHA !
Még hogy MULTIHACK ?!?!?!

Szinte mindenki csal! RAJTAM KÍVÜL!!!! LÁTOM! TAPASZTALOM!
Én tank-ágyúből lövök meggymagot, más meg psztolyból atom-bombát, ami a hatásosságot illeti ... ez nem volt túlzás ... EZ MEGY! Meg 20 Km-es telitalálat a csaló sniper-nek. ÉS ÉN CSALOK ?!
Már szinte csak a légvédelmii ágyúban csücsültem csak örökösen e-miatt !!! ÉS ÉN CSALOK ?!

ORIGIN-ről mindent újratelepítve, frissítve, újra felvéve a PB-be is corrupt-data miatt vágnak ki.
Az Origin maga egy katasztrófa. Az eredeti legális kódomat se fogadta el, könyörögni kellet a support-nak és az eredetiért cserébe adott egyet, amit elfogadott. ... Egy darabig. Aztán meg "Your CD-key is invalid" az üzenet. Velük is tele van a hócipőm!

KÖSZÖM SZÉPEN A SZÍVES FOGADTATÁST!

ÉS A KIVÁLÓ KLAN_ADMIN KIVÁLÓ CSALÓ MÓDSZEREIT!
PB-BAN MERT NEM TUD KISZEDNI A LÉGVÉDELMI ÁGYÚBÓL CSAK HA KIVÁG A JÁTÉKBÓL MINT MACSKÁT ...!

Ebből nem népszerűség lesz hanem közutálat.
Én máris utálom a magyar szervereket.

Sok sikert!
De csak a becsületeseknek!

Üdv!
gagyij
Battlefield.hu Aftermath CQ, EA-HU-6 [Conq Dom/Gun Master], ezekkel a szerverekkel lassan már egy hete mi történt? Többé már nem Ranked szerverek?

@Barack_palinka:
Kb sehogy! :xD:
1. Még itt ebben a fórumban sincs frissítve az összes saját szerver bannere, sőt főoldalon sincs kint mind a nemtörődömség miatt. Így a tiéd biztos ki se kerülne.
2. Mivel konkurencia lenne a te szervered, így sose lenne kirakva a többi mellé. :vigyor:
Sziasztok!

Kezdő szerver bérlők vagyunk, így segítségeteket kérnénk:
Általunk bérlet szervert hogyan lehet hozzáadni a battlefield.hu oldal szerver listájához?

Segítségeteket előre is köszönöm!
Üdv,

Szerver: Hungarian Hardcore Server by [SZS] clan
IP: 176.9.48.216:25220

http://www.gametracker.com/server_info/176.9.48.216:25220/
Livius 2013. január 13. 413 hozzászólás 966.
Válasz raykrepsz #50. hozzászólására
Köszönjük az észrevételt.
Szívesen. Az EA-HU-1-el meg nem ártana valamit kezdeni, mivel majdnem hogy hetente becrashel és leáll, ahogy most is csinálhatta.
raykrepsz 2013. január 13. 548 hozzászólás 717.
Válasz Livius #49. hozzászólására
A magyar Ranked szerverekkel kapcsolatban pár észre vétel:

Battlelog használata | Többjátékos mód | Turo-HUN (Ahonnan ez a link való onnan 1 hónap alatt több értelmes videó készült a játék bemutatásáról, mint innen az utobbi fél évben)
Itt egy videó arról hogy az átlag BF3 player hogyan keres a szerver keresőben. Ahogy látható Custom filteres szerverekre a kutya se fog feljárni, mivel majd aki járművezni akar bejelöli a Normal-t, aki meg infantryzni akar az meg az Infantry Only-t. Szóval ezek után nem értem hogy az EA-HU-2 és az EA-HU-4 szervernek miért pont a Custom a beállítása, így soha az életbe senki nem fogja megtalálni a keresőben, mert ilyen filter beállításokra kb senki se keres amivel megtalálná ezeket.

Megkérdezném még azt is, hogy arra miért volt szükség hogy a BFHU-WARSERVER-1 ből EA-HU-7 ranked szerver legyen valamint a volt EA-HU-7 szerverből ugyan ez fordítva? Valami csoda módján az EA-HU-7 [TEAM DEATHMATCH] szerver elég jól üzemelt már az év végére, ezt bizonyítja az is hogy az ünnepek alatt folyamatosan tele volt már kb minden nap a reggeli óráktól kezdve, és igen sűrű is volt a várólistás sorba állás rajta. Ezzel a szerver cserével most kb megint több hónap lesz míg beindul, mivel aki eddig feljárt oda a favorite listájáról a szerverre most egy jó ideig nem fogja megtalálni, mivel mindenki nagyon jól tudja azt hogy mindenki vagy a barátok után megy, vagy a favorite listában néz ki magának egy szervert.

Jah, és mikor lesznek már frissítve itt a GameTracker-es bannerek a fórum fejlécben úgy fél év után? Valamint az EA-HU-7 GameTracker bannere sehol sincs a fő oldalon a jobb oldali banner sávban szintén.

Sasa meg vegye már végre le rólam fél év után az utolsó GGC-Stream admin jogomat az EA-HU-2 szerverről!
Köszönjük az észrevételt.
*818* raykrepsz
Livius 2013. január 12. 413 hozzászólás 966.
A magyar Ranked szerverekkel kapcsolatban pár észre vétel:

Battlelog használata | Többjátékos mód | Turo-HUN (Ahonnan ez a link való onnan 1 hónap alatt több értelmes videó készült a játék bemutatásáról, mint innen az utobbi fél évben)
Itt egy videó arról hogy az átlag BF3 player hogyan keres a szerver keresőben. Ahogy látható Custom filteres szerverekre a kutya se fog feljárni, mivel majd aki járművezni akar bejelöli a Normal-t, aki meg infantryzni akar az meg az Infantry Only-t. Szóval ezek után nem értem hogy az EA-HU-2 és az EA-HU-4 szervernek miért pont a Custom a beállítása, így soha az életbe senki nem fogja megtalálni a keresőben, mert ilyen filter beállításokra kb senki se keres amivel megtalálná ezeket.

Megkérdezném még azt is, hogy arra miért volt szükség hogy a BFHU-WARSERVER-1 ből EA-HU-7 ranked szerver legyen valamint a volt EA-HU-7 szerverből ugyan ez fordítva? Valami csoda módján az EA-HU-7 [TEAM DEATHMATCH] szerver elég jól üzemelt már az év végére, ezt bizonyítja az is hogy az ünnepek alatt folyamatosan tele volt már kb minden nap a reggeli óráktól kezdve, és igen sűrű is volt a várólistás sorba állás rajta. Ezzel a szerver cserével most kb megint több hónap lesz míg beindul, mivel aki eddig feljárt oda a favorite listájáról a szerverre most egy jó ideig nem fogja megtalálni, mivel mindenki nagyon jól tudja azt hogy mindenki vagy a barátok után megy, vagy a favorite listában néz ki magának egy szervert.

Jah, és mikor lesznek már frissítve itt a GameTracker-es bannerek a fórum fejlécben úgy fél év után? Valamint az EA-HU-7 GameTracker bannere sehol sincs a fő oldalon a jobb oldali banner sávban szintén.

Sasa meg vegye már végre le rólam fél év után az utolsó GGC-Stream admin jogomat az EA-HU-2 szerverről!
Koveee 2013. január 8. 4 hozzászólás 12523.
Sziasztok!
Elindult az új szerverünk mindenkit szeretettel várunk játszani. Pályákat természetesen tetszés szerint változtatjuk :) Gyertek minél többen :) http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/b9399be1-c097-41d3-a5f2-8e852fdd33e3/Multiplay-Agyhalott-Magyarok-Publik-Szerver/
Adminok: Mr_Próféta, Cortez, X-Feka-X, Kovee90
DaveLanno 2012. november 1. 1397 hozzászólás 240.
Válasz XTokyX #46. hozzászólására
DaveLanno! Tudom elfoglalt vagy, de ha van módod és látsz TS-n, fel tartanálak egy pár percre írj rám. Köszönöm!
kereslek délután! az emailt amit korábban küldtél el tudnád küldeni még egyszer? nem találom sehol
"You think this is a motherfucking game?"
XTokyX 2012. november 1. 61 hozzászólás 3791.
Válasz DaveLanno #45. hozzászólására
azt hittem ezt már rég megoldottuk. ide be vagyok regelve, este írok és átveszem a dolgokat

gametrackert hétvégén újra csináltuk, csak még nem kerültek be az új bannerek
DaveLanno! Tudom elfoglalt vagy, de ha van módod és látsz TS-n, fel tartanálak egy pár percre írj rám. Köszönöm!
DaveLanno 2012. október 30. 1397 hozzászólás 240.
Válasz Livius #44. hozzászólására
Figyelem!
Újra szólók hogy már több mint két hónapja nem vagyok se szerkesztő se magyar BF3 ranked szerver admin, így szeretném ha végre a GGC-én levennétek az adminomat, valamint valaki legalább annyit ide böfögne hogy a továbbiakban kell-e a PBbans.com stream vagy nem, mivel törölni nagyon egyszerűen tudom bármelyik streamet még az adminommal. Egyébként nem tudom észre vettétek-e, de a Gametracker-en a szerverek eltüntek/törlődtek, és a PBbans.com stream napok óta leállt, vagy valami pbsv.cfg konfig hiba miatt vagy mert be van halva a net USA felé esetleg (pingelni az IP címét én se tudom a PBbans stream szervernek).

A PBbans.com stream admin átvételéhez csak regisztrálni kéne ott a fórumban valamint beírni a BF3 PB Guid-ot, és ezeket elküldeni nekem.
azt hittem ezt már rég megoldottuk. ide be vagyok regelve, este írok és átveszem a dolgokat

gametrackert hétvégén újra csináltuk, csak még nem kerültek be az új bannerek
"You think this is a motherfucking game?"
Livius 2012. október 30. 413 hozzászólás 966.
Figyelem!
Újra szólók hogy már több mint két hónapja nem vagyok se szerkesztő se magyar BF3 ranked szerver admin, így szeretném ha végre a GGC-én levennétek az adminomat, valamint valaki legalább annyit ide böfögne hogy a továbbiakban kell-e a PBbans.com stream vagy nem, mivel törölni nagyon egyszerűen tudom bármelyik streamet még az adminommal. Egyébként nem tudom észre vettétek-e, de a Gametracker-en a szerverek eltüntek/törlődtek, és a PBbans.com stream napok óta leállt, vagy valami pbsv.cfg konfig hiba miatt vagy mert be van halva a net USA felé esetleg (pingelni az IP címét én se tudom a PBbans stream szervernek).

A PBbans.com stream admin átvételéhez csak regisztrálni kéne ott a fórumban valamint beírni a BF3 PB Guid-ot, és ezeket elküldeni nekem.
Peet81-07 2012. október 18. 24 hozzászólás 6085.
sziasztok. tudnátok segíteni nekem? miért nem tudom a Bad Company 2 szerveremet hozzá adni az Rconethez? ezt írja ki "Your account is Expired!5 servers. You need to upgrade your account. " de upgradelni sem tudom az accountom ott. a válaszokat előre is köszönöm
Livius 2012. szeptember 30. 413 hozzászólás 966.
Mivel már egy hónapja nem vagyok battlefield.hu szerkesztő, se magyar BF3 RANKED szerver admin, így szeretném ha levennétek a nevemet a fórum fejlécben az Adminok közűl. Valamint már írtam egy hónapja, hogy vegyétek le a GGC-stream adminomat és vegye át valaki a PBBans.com stream admint, vagy szóljatok ha az nem kell, törölni egyedül is tudom.
ZorroAtt 2012. szeptember 10. 16 hozzászólás 7208.
A közeljövőben várható valami változás ebben a témában? Szerintem igény lenne rá....
MasterboyXX 2012. szeptember 10. 3540 hozzászólás 51.
Válasz EnforcerHUN #38. hozzászólására
Igen, sajna ez van.:kacsint:
Tevedes a Cordhas szervert elfelejtetted...
szabi62 2012. szeptember 10. 252 hozzászólás 1466.
Válasz ZorroAtt #37. hozzászólására
:oO: Akkor itthon az EA-s szerverek elérhetőek csak??? :siros:
Bérelhető magyar szerver valóban nincs, de az EA-HU 1-7 és a Battlefield.hu szerver fizikailag Magyarországon vannak, egy az EA tulajdonát képező szervergépen, ami Budapesten található.
EnforcerHUN 2012. szeptember 10. 457 hozzászólás 854.
Válasz ZorroAtt #37. hozzászólására
Igen, sajna ez van.:kacsint:
Válasz GYusza91 #36. hozzászólására
Tudtommal nem lehet bérelni....
GYusza91 2012. szeptember 10. 298 hozzászólás 1261.
Válasz ZorroAtt #35. hozzászólására
Valaki tudna segíteni abban, hogy itthon hogyan lehet BF3-as szervert bérelni?
Tudtommal nem lehet bérelni....
Valaki tudna segíteni abban, hogy itthon hogyan lehet BF3-as szervert bérelni?
MasterboyXX 2012. szeptember 10. 3540 hozzászólás 51.
Válasz EnforcerHUN #33. hozzászólására
Visszaírtam, naponta 40-50 hsz.-t kell moderálni néha becsúszik egy-egy hiba, elnézést érte.
Nandor90, nincsen fun moderálás. Ja és nem kéne leszólni mindenkit, azért mert valami nem működik. Amit lehet kijavítunk, ez az autobalance valamiért nem akar rendeltetés szerűen működni, dolgozunk rajta.
Volt 1keressem meg anno,hogy nelegyen az 1topik moderalva,es tovabbra is folyik a moderalas... Szep-szep...

Amugy,tobb mint 2hete nemjok a szerverek a balansz stb. De nem lett teve semmi se ellenbe vele...
EnforcerHUN 2012. szeptember 9. 457 hozzászólás 854.
Válasz WinGab #29. hozzászólására
Ez mi??? Tiltott szó a v i s S Z A R a k o tt??? Én gondolkodjak, hogy mi a hiba???
Visszaírtam, naponta 40-50 hsz.-t kell moderálni néha becsúszik egy-egy hiba, elnézést érte.
Nandor90, nincsen fun moderálás. Ja és nem kéne leszólni mindenkit, azért mert valami nem működik. Amit lehet kijavítunk, ez az autobalance valamiért nem akar rendeltetés szerűen működni, dolgozunk rajta.
MasterboyXX 2012. szeptember 9. 3540 hozzászólás 51.
Válasz GYusza91 #30. hozzászólására
Gondolom a weboldal automatikusan csinálja ezt a "moderálást". Ez esetben a sz*r szórészt "moderálta".
Gondolkodtam helyetted, hogy neked ne kelljen.:nyelves::kacsint::xD:
Nem,automatikus ha a moderator ugy gondolja,akkor kinyomja, de egyre tobbszor fordul elo, az uj modik automatikus funbol kinyomjak:D

Ha mar itt tartunk a BF-ekbe egyre tobb f**k/s**t szo van, akkor most az oldalon nemvolna fair ilyen opcio aki,akarja annak legyen bekapcsolva a filter aki nem az meg lassa az irast,aztan aki nincs bejelentkezve annak meg ugyanugy legyen filter.
t0Bi_qw 2012. szeptember 9. 583 hozzászólás 673.
Ez mi??? Tiltott szó a v i s S Z A R a k o tt??? Én gondolkodjak, hogy mi a hiba???
:xD::xD:
"A kérdés, ami gyakran gondot okoz: én, vagy az összes többi tébolyodott?" – Albert Einstein
GYusza91 2012. szeptember 9. 298 hozzászólás 1261.
Gondolom a weboldal automatikusan csinálja ezt a "moderálást". Ez esetben a sz*r szórészt "moderálta".
Gondolkodtam helyetted, hogy neked ne kelljen.:nyelves::kacsint::xD:
WinGab 2012. szeptember 9. 8 hozzászólás 9591.
Válasz WinGab #28. hozzászólására
Múltkor a nagyobb létszámú csapatból akartam átállni a kisebbe. Állandóan visszarakott a nagyobb létszámúba és kiírta, hogy nem állhatok át a nagyobb létszámúba ami a kisebb volt.
WinGab 2012. szeptember 9. 8 hozzászólás 9591.
Válasz Horec #25. hozzászólására
kép Tenyleg eleg erdekes az autobalance. Nem lehet atallni a magasabb letszamu csapatbol, mert az ellenfel gyozelemre al ? O_o
Múltkor a nagyobb létszámú csapatból akartam átállni a kisebbe. Állandóan visszarakott a nagyobb létszámúba és kiírta, hogy nem állhatok át a nagyobb létszámúba ami a kisebb volt.