Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Fogadóiroda Tovább

Kredited: 0  |  Találati arányod: 0%

Origin help

Létrehozva: 2012. október 31. Létrehozta: PsychoSFM Kategória: BF3 30 hozzászólás

Az a bajom,hogy megvettem a jatékot és az Origin-re de az irja hogy nem jó...kellett volna kapnom egy email-t de még mindig nem jött meg (ebbe lenne állítólag az érvényesítő kulcs)ez megse fog jönni vagy ilyen sokáig killódnak vele??

Secu 2013. január 23. 4 hozzászólás 12670.
Sziasztok, arra gondoltam hozzáadnám a BC2-t a jelenlegi BF3 Origin fiókomhoz, viszont nem találom, hogyan lehetne a 2email címet összehozni 1 alá, van erre mód? Köszi
SIN 2012. december 9. 2161 hozzászólás 127.
Válasz iceheart #28. hozzászólására
Köszi,úgy nézki megjavult.
Bocsi, ha ráförmedésként fogtad fel az első reakcióm, mert az is volt. :wtf:
Alaptétel itt a segítség fórumban, hogy a lehető legtöbb infó a rendelkezésre álljon, bár nem ennek a topic-nak van a nyitószövegébe írva, tény. Jó játékot! :kacsint:
iceheart 2012. december 8. 7 hozzászólás 10147.
Válasz MasterboyXX #27. hozzászólására
Köszi,úgy nézki megjavult.
MasterboyXX 2012. december 8. 3540 hozzászólás 51.
Válasz iceheart #26. hozzászólására
3 éve használom eddig semmi gond nem volt kb 2 hete kezdte az origin a szívatást :S
Még 1 kérdés a BF3 melyik portokat használja?
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
iceheart 2012. december 8. 7 hozzászólás 10147.
Válasz SIN #25. hozzászólására
Azaz válassz más cég víruskergetői közül és megjavul az origin. :kacsint:
3 éve használom eddig semmi gond nem volt kb 2 hete kezdte az origin a szívatást :S
Még 1 kérdés a BF3 melyik portokat használja?
SIN 2012. december 7. 2161 hozzászólás 127.
Válasz MasterboyXX #24. hozzászólására
Jo ugyhallottam az ev fail-ja volt az ESET,es meg fent van az eset addig jo szorakozast az originnel:D
Azaz válassz más cég víruskergetői közül és megjavul az origin. :kacsint:
MasterboyXX 2012. december 7. 3540 hozzászólás 51.
Válasz iceheart #23. hozzászólására
Windows7 ,Eset Smart Sec5 ,ADSL és minden más game megy neten (wow/sc2/d3),csak Origin nem akar működni.
Jo ugyhallottam az ev fail-ja volt az ESET,es meg fent van az eset addig jo szorakozast az originnel:D
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
iceheart 2012. december 7. 7 hozzászólás 10147.
Windows7 ,Eset Smart Sec5 ,ADSL és minden más game megy neten (wow/sc2/d3),csak Origin nem akar működni.
SIN 2012. december 7. 2161 hozzászólás 127.
Válasz iceheart #21. hozzászólására
Olyan problémám lenne az Origin-t elindítom (helyes id+pass) és azt írja nincs internet kapcsolatom pedig már a tűzfal és a router is ki van szedve.
Ennyi? És mégis kézrátétellel gyógyítsa meg neked valaki, mert ennyi infóból maximum az lehetne megoldás.
Olvasd már vissza magad és gondolkodj el, vajon megadtam minden FONTOS információt ahhoz, hogy segíteni is tudjanak nekem, mint pl:
op. rendszer
tűzfal mégis milyen? windows vagy más?
Neted LAN-on van wifi-n?
Ellenőrizted, hogy a net ezen kívül működik-e? Azaz behoz 1 weboldalt?

"Nem indul az autóm, mi lehet a baja?" :xD:
iceheart 2012. december 7. 7 hozzászólás 10147.
Olyan problémám lenne az Origin-t elindítom (helyes id+pass) és azt írja nincs internet kapcsolatom pedig már a tűzfal és a router is ki van szedve.
PsychoSFM 2012. október 31. 10 hozzászólás 8780.
Válasz Konigstiger #19. hozzászólására
Én azt javaslom, de írj fel minden adatot mielőtt regisztrálod a játékot. Volt már játék az accon?
Köszi ugy néz ki minden rendben van:xD: És bocs az ilyen hülye kérdések miatt:szomoru:
Konigstiger 2012. október 31. 522 hozzászólás 750.
Válasz PsychoSFM #18. hozzászólására
Nem aktiváltam semmit szóval akkor regeljek másik emailre?
Én azt javaslom, de írj fel minden adatot mielőtt regisztrálod a játékot. Volt már játék az accon?
Válasz Konigstiger #17. hozzászólására
Akkor közelítsük meg máshonnan a témát. A játékot ugye még nem aktiváltad? Mert akkor még van esély új fiók regisztrálására.
Nem aktiváltam semmit szóval akkor regeljek másik emailre?
Válasz PsychoSFM #16. hozzászólására
Szóval...regeltem az emailommal rendesen...de amikor belemegyek a jelszó lekérdezésébe azt irja h nem megfelelő ID v Email
Akkor közelítsük meg máshonnan a témát. A játékot ugye még nem aktiváltad? Mert akkor még van esély új fiók regisztrálására.
Válasz Konigstiger #15. hozzászólására
Jelszó emlékeztető?
Szóval...regeltem az emailommal rendesen...de amikor belemegyek a jelszó lekérdezésébe azt irja h nem megfelelő ID v Email
Válasz PsychoSFM #10. hozzászólására
Nem enged be ez a bajom azt irja hibás Email Id vagy jelszó de tuti jót irok be...
Jelszó emlékeztető?
Válasz MasterboyXX #13. hozzászólására
Nemlehet,hogy nemjo email cimet adtal meg? Elirtad stb.
Nem mert nem is engedi h megint regeljek mert azt irja h már regeltem egyszer arra az emailre
MasterboyXX 2012. október 31. 3540 hozzászólás 51.
Válasz PsychoSFM #12. hozzászólására
Ez a baj h nem kapok emailt...
Nemlehet,hogy nemjo email cimet adtal meg? Elirtad stb.
Válasz MasterboyXX #11. hozzászólására
Aktivaltad az accountot amit regeltel? Kaptal mailt amin van 1hosszu link rakell kattintani.
Ez a baj h nem kapok emailt...
Válasz PsychoSFM #10. hozzászólására
Nem enged be ez a bajom azt irja hibás Email Id vagy jelszó de tuti jót irok be...
Aktivaltad az accountot amit regeltel? Kaptal mailt amin van 1hosszu link rakell kattintani.
Válasz Konigstiger #9. hozzászólására
Elindítod azt a szájbatekert Origint. Regisztrálsz egy accountot, fiók létrehozása (feltételezem még nincs mert akkor tudnád mi merre ...) utána szépen belépsz, és van egy olyan opció a bal felső sarokban, az Origin feliratra kattintva hogy termékkód beváltása, bepötyögöd a kódot aztán ha nem írtad el akkor miután leokézod bedob egy ablakot hogy a kódot sikeresen beváltottad a Battlefield 3 cimű bla bla bla játékra.
Válasz PsychoSFM #8. hozzászólására
És hova irjam be?mert Originbe az id-t vagy Emailt és jelszavat kér
Elindítod azt a szájbatekert Origint. Regisztrálsz egy accountot, fiók létrehozása (feltételezem még nincs mert akkor tudnád mi merre ...) utána szépen belépsz, és van egy olyan opció a bal felső sarokban, az Origin feliratra kattintva hogy termékkód beváltása, bepötyögöd a kódot aztán ha nem írtad el akkor miután leokézod bedob egy ablakot hogy a kódot sikeresen beváltottad a Battlefield 3 cimű bla bla bla játékra.
Válasz MasterboyXX #7. hozzászólására
1. Ne nyiss minden kerdes megoldasra uj topikot.
2. Akkor most dobozzos BF3-at vettel?
3. Ha igen akkor fogod a cd kulcsot ami benne volt es beaktivallod az Originbe,aztan felrakod a jatekot letolthetted stb...
És hova irjam be?mert Originbe az id-t vagy Emailt és jelszavat kér
Válasz PsychoSFM #6. hozzászólására
rendes pc-s boltból vettem nem letőltöttem
1. Ne nyiss minden kerdes megoldasra uj topikot.
2. Akkor most dobozzos BF3-at vettel?
3. Ha igen akkor fogod a cd kulcsot ami benne volt es beaktivallod az Originbe,aztan felrakod a jatekot letolthetted stb...
Válasz MasterboyXX #5. hozzászólására
Irtad megvetted a jatekot, nem irtad hogy hol vetted meg...
rendes pc-s boltból vettem nem letőltöttem
Válasz PsychoSFM #4. hozzászólására
Milyen számla?milyen pénz?Bocsi az ilyen hülye kérdések miatt de a Bf3-ról semmit nem tudok még:/most kezdtem/kezdeném ha össze jönne:/
Irtad megvetted a jatekot, nem irtad hogy hol vetted meg...
Válasz MasterboyXX #3. hozzászólására
Szamlat kaptal? Penzt levonta?
Milyen számla?milyen pénz?Bocsi az ilyen hülye kérdések miatt de a Bf3-ról semmit nem tudok még:/most kezdtem/kezdeném ha össze jönne:/
Válasz PsychoSFM #2. hozzászólására
12óra is meg volt..:/
Szamlat kaptal? Penzt levonta?
Válasz MasterboyXX #1. hozzászólására
Par oraig eltart... Max. 5orat varj vele...
12óra is meg volt..:/
Par oraig eltart... Max. 5orat varj vele...