Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Fogadóiroda Tovább

Kredited: 0  |  Találati arányod: 0%

Szervergépet szeretnénk

Létrehozva: 2014. január 5. Létrehozta: eugabesz61 Kategória: BF4 17 hozzászólás

Ha van egy kis időd,egyetértesz vele,kérlek csatlakozz a kezdeményezéshez.
Szeretnénk újra magyarországi szervergépet.remélem leszünk sokan,akik akarnak ilyesmit.
Csatlakozni,megosztani,lájkolni ér !!
https://www.facebook.com/groups/572365686176545/

SIN 2014. január 19. 2161 hozzászólás 127.
Válasz Drang #16. hozzászólására
én a jelen helyzet alapján, írtam mert kvázi megszűnt a magyar EA képviselet...
Az oké, de nem vette át más részleg?
Drang 2014. január 18. 2730 hozzászólás 86.
Válasz Barack_palinka #15. hozzászólására
tudom.
én a mostani helyzetre írtam, de gondoltam, hogy azt is tudod.
én a jelen helyzet alapján, írtam mert kvázi megszűnt a magyar EA képviselet...
Drang over and out!
Válasz Drang #14. hozzászólására
FYI
Anno a magyar bf3 szerverek ügyét anno én lobbiztam ki az EA képviseletnél.
Hidd el tisztában vagyok a helyzettel. :kacsint:
tudom.
én a mostani helyzetre írtam, de gondoltam, hogy azt is tudod.
Drang 2014. január 18. 2730 hozzászólás 86.
Válasz Barack_palinka #13. hozzászólására
a szerver bérleti jogát az EA gyakorolja.
egy ideje nincs non profit offical szerver sehol, nem csak nálunk, így marad az EA megkörnyékezése, ha van vkinek egy több milliós szerverparkja, referenciája és jó kapcsolata az EA-vel...vagy Nokiás doboza.
FYI
Anno a magyar bf3 szerverek ügyét anno én lobbiztam ki az EA képviseletnél.
Hidd el tisztában vagyok a helyzettel. :kacsint:
Drang over and out!
Válasz Drang #12. hozzászólására
EA-n belül a DICE külön világ, szóval igazából közvetlenül velük lenne érdemes fel venni a kapcsolatot. Daniel Matros talán tud segíteni ebben (mármint a kontaktot megadni, de akkor sincs még grancia sem arra, hogy válaszolnak rá). De jelenleg nem igazán látni, hogy olyan sokan szeretnék ezt idehaza...
a szerver bérleti jogát az EA gyakorolja.
egy ideje nincs non profit offical szerver sehol, nem csak nálunk, így marad az EA megkörnyékezése, ha van vkinek egy több milliós szerverparkja, referenciája és jó kapcsolata az EA-vel...vagy Nokiás doboza.
Drang 2014. január 16. 2730 hozzászólás 86.
Válasz eugabesz61 #10. hozzászólására
"ahhoz vagy egy hazai világszinten is jegyzett szerverszolgáltató"ilyen már van...további lépések??
EA-n belül a DICE külön világ, szóval igazából közvetlenül velük lenne érdemes fel venni a kapcsolatot. Daniel Matros talán tud segíteni ebben (mármint a kontaktot megadni, de akkor sincs még grancia sem arra, hogy válaszolnak rá). De jelenleg nem igazán látni, hogy olyan sokan szeretnék ezt idehaza...
Drang over and out!
Válasz eugabesz61 #10. hozzászólására
"ahhoz vagy egy hazai világszinten is jegyzett szerverszolgáltató"ilyen már van...további lépések??
- meg kell győzni őt, hogy foglalkozzon a kihívással vegye fel a kapcsolatot az EA-vel, ha tudja
- győzze meg az EA-t
- vegye meg a licenset a bf szerver futtatásra
- és ezt költséget fedezze a bérlőkből. ha tudja.

szerintem az EA nem lát fantáziát bennünk, de meg kell próbálni.
ha mégis sikerülne elintézni, akkor meg a szerverszolgáltatónak kell inspirálni a jónépet, hogy hozza vissza a befektetett pénzét.

...de lehet hülyeséget írok.
eugabesz61 2014. január 14. 31 hozzászólás 5414.
Válasz Drang #9. hozzászólására
Az a legnagyobb baj, hogy ez még csak nem is rajtuk múlik mmint a közép eu EA-n. Magasabb szinteken dől(t) el ez.
Ha tényleg magyar szervert szeretnénk, ahhoz vagy egy hazai világszinten is jegyzett szerverszolgáltatót kellene meggyőzni idehaza, hogy megéri üzemeltetni, vagy egy létező RSP-t kellene arról meggyőzni, hogy telepítsen ide szervereket. Sajnos egyik sem realitás. Ahogy BF3-ban ment, hogy nonprofit alapon a "magyar" EA telepített ide egy gépet, az már sajnos nem megy... :(
Drang 2014. január 12. 2730 hozzászólás 86.
Válasz eugabesz61 #8. hozzászólására
Igen sajnos...de hátha.
Am,jellemző,hogy a magyar support pl. csehországban székel...
Az a legnagyobb baj, hogy ez még csak nem is rajtuk múlik mmint a közép eu EA-n. Magasabb szinteken dől(t) el ez.
Ha tényleg magyar szervert szeretnénk, ahhoz vagy egy hazai világszinten is jegyzett szerverszolgáltatót kellene meggyőzni idehaza, hogy megéri üzemeltetni, vagy egy létező RSP-t kellene arról meggyőzni, hogy telepítsen ide szervereket. Sajnos egyik sem realitás. Ahogy BF3-ban ment, hogy nonprofit alapon a "magyar" EA telepített ide egy gépet, az már sajnos nem megy... :(
Drang over and out!
eugabesz61 2014. január 12. 31 hozzászólás 5414.
Válasz SIN #6. hozzászólására
1.) Az EA nem tud magyarul. :D
Poén off
2.) Mert sz*rnak arra az óriási méretű és átlag IQ-jú országra ott európa közepén, mert nincs se vásárlóerejük, se nagy tömegbázisuk.
Igen sajnos...de hátha.
Am,jellemző,hogy a magyar support pl. csehországban székel...
snacimix 2014. január 12. 471 hozzászólás 828.
Válasz crassus69 #5. hozzászólására
Lehet picit oFF de nem talalok helyes szobat ... Berelun egy szervert par napja g portal.de rol ... SVK-HUN GEC ... a szerver neve .. mar fut . azt szeretnem megkerdezni ,hogy mukodneka CHAT parancsok .azaz pl ha KICK parancsot akarnal hasznalni stb ..hol es hogz lehet ezt inditani prgramozni ? en azt hittem automatikus de nem mukodik . esetleg tanacs vagy weboldal ahol tudok valami uj infot jo lenne .. koszi szepen
rconnet.de esetleg a warcon. kitöltöd a szervered adataival és van egy admin felhasználó felületed ahonnan irányíthatod a szeródat.
SIN 2014. január 12. 2161 hozzászólás 127.
Válasz Barack_palinka #3. hozzászólására
szerintem is - sajnos - , de az én véleményem mellékes
te, aki többet tudsz ezekről a dolgokról miért látod így?
1.) Az EA nem tud magyarul. :D
Poén off
2.) Mert sz*rnak arra az óriási méretű és átlag IQ-jú országra ott európa közepén, mert nincs se vásárlóerejük, se nagy tömegbázisuk.
crassus69 2014. január 11. 1 hozzászólás 19352.
Válasz eugabesz61 #4. hozzászólására
A fórum chat-box kevés lenne ezt indokolni,ugye Drang??
Lehet picit oFF de nem talalok helyes szobat ... Berelun egy szervert par napja g portal.de rol ... SVK-HUN GEC ... a szerver neve .. mar fut . azt szeretnem megkerdezni ,hogy mukodneka CHAT parancsok .azaz pl ha KICK parancsot akarnal hasznalni stb ..hol es hogz lehet ezt inditani prgramozni ? en azt hittem automatikus de nem mukodik . esetleg tanacs vagy weboldal ahol tudok valami uj infot jo lenne .. koszi szepen
A fórum chat-box kevés lenne ezt indokolni,ugye Drang??
Válasz Drang #2. hozzászólására
Ennek kb 0-val egyenlő az esélye sajnos!
szerintem is - sajnos - , de az én véleményem mellékes
te, aki többet tudsz ezekről a dolgokról miért látod így?
Drang 2014. január 5. 2730 hozzászólás 86.
Ennek kb 0-val egyenlő az esélye sajnos!
Drang over and out!
M4croR 2014. január 5. 622 hozzászólás 617.
+1
Nem az vagy, akinek születtél, hanem akivé magadtól lenni tudsz.