Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Fogadóiroda Tovább

Kredited: 0  |  Találati arányod: 0%

Battlefield 2

Létrehozva: 2010. március 22. Létrehozta: Sasa Kategória: BF2 4108 hozzászólás

Minden, ami Battlefield 2.

JohnnyFilpo 2014. augusztus 20. 142 hozzászólás 2219.
Válasz Joshhart0721 #4106. hozzászólására
Üdv Gameranger-el lehet játszani BF2-őt illetve 1942-őt.
http://battlelog.co/
ide kell beregisztrálni azzal a névvel, amivel játszani szoktál, letölteni a launchert, elindítod, és már megy is a játék, nem kell gameranger és új név sem hozzá. Megmarad a régi rangod ( http://battlelog.co/bfhq.php?id=5144#overview ), meg pontjaid is. Elég sok szerver van: 2f4y, super karkandos szerverek is így működnek.
itt egy videó is, hogy mit kell csinálni. https://www.youtube.com/watch?v=RucWJ7FTdII
Joshhart0721 2014. augusztus 17. 4 hozzászólás 12524.
Üdv Gameranger-el lehet játszani BF2-őt illetve 1942-őt.
Mustar 2014. augusztus 16. 66 hozzászólás 3626.
Válasz zebra #4104. hozzászólására
Az nem megoldás a bf2-nél. Olvassatok itt pl. :

https://www.bf2hub.com/home/

Egyenlőre úgy néz ki hogy új accountal lehet csak játszani.
Vid1
Ez volt az első megoldás de már nem lehet visszahozni, úgyhogy van egy második videó is új névhez sajnos egyenlőre.
Vid2
Akkor lényegében, valaki saját erőből készített egy account szervert és ott tárolódnak a statisztikai adtok???
Új =]MC[= oldal: www.mc-gamers.battlefield.hu
zebra 2014. augusztus 11. 326 hozzászólás 1162.
Az nem megoldás a bf2-nél. Olvassatok itt pl. :

https://www.bf2hub.com/home/

Egyenlőre úgy néz ki hogy új accountal lehet csak játszani.
Vid1
Ez volt az első megoldás de már nem lehet visszahozni, úgyhogy van egy második videó is új névhez sajnos egyenlőre.
Vid2
http://desertcombat.bplaced.net/
MasterboyXX 2014. augusztus 11. 3541 hozzászólás 51.
Válasz Mustar #4102. hozzászólására
Hali,

Valaki mostanság próbált felcsatlakozni játszani? Nem tudom, hogy csak nálam jelentkezik e az a probléma, hogy nem csatlakozik a account szerverhez? Vagy a GameSpy bezárásával full megszűnt a lehetőség bármiféle online játékra?
a zebra altal leirt megoldas szerintem biztos van bf2-re is.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Mustar 2014. augusztus 11. 66 hozzászólás 3626.
Hali,

Valaki mostanság próbált felcsatlakozni játszani? Nem tudom, hogy csak nálam jelentkezik e az a probléma, hogy nem csatlakozik a account szerverhez? Vagy a GameSpy bezárásával full megszűnt a lehetőség bármiféle online játékra?
Új =]MC[= oldal: www.mc-gamers.battlefield.hu
Válasz w4ter #4100. hozzászólására
nem voltáll?Pedig te is lejöhettél volna a szerverről :)
sajnos nem volt jó az időpont :siros:
w4ter 2014. június 27. 146 hozzászólás 2172.
Válasz JohnnyFilpo #4099. hozzászólására
https://www.facebook.com/events/1468341656738921/
Battlefield 2 gamenight:
"A Battlefield 2 hivatalos online támogatásának tervezett megszüntetése okán a synhosting.eu és a HUN WAR MultiGaming csapata Battlefield 2 GameNight-ot rendez 2014. június 27-én pénteken 20:00 órai kezdettel.

Az eseményen minden régi és új Battlefield 2 rajongót szeretettel várunk.
Ne hagyd ki a lehetőséget, mert lehet, hogy ez lesz az utolsó igazi alkalom magyar játékosokkal együtt játszani!

Az eseménynek az alábbi 64 fős Battlefield 2 szerver ad helyet:
37.221.209.131:16570

A játék alatti kommunikációhoz a következő TeamSpeak 3 szerver használható:
37.221.209.129:9996

Az eventtel kapcsolatos bármilyen kérdéseddel keresd a szervező HUN WAR csapat vezetőjét, StaN-t a fenti TS3 címen.

Gyertek el minél többen, egy nagyszerű Battlefield 2 játékra!

Az esemény házigazdája a SynHosting, szervezője a HUN WAR MultiGaming csapata.

A lagmentes játékot a SynHosting biztosítja."
nem voltáll?Pedig te is lejöhettél volna a szerverről :)
https://www.facebook.com/events/1468341656738921/
Battlefield 2 gamenight:
"A Battlefield 2 hivatalos online támogatásának tervezett megszüntetése okán a synhosting.eu és a HUN WAR MultiGaming csapata Battlefield 2 GameNight-ot rendez 2014. június 27-én pénteken 20:00 órai kezdettel.

Az eseményen minden régi és új Battlefield 2 rajongót szeretettel várunk.
Ne hagyd ki a lehetőséget, mert lehet, hogy ez lesz az utolsó igazi alkalom magyar játékosokkal együtt játszani!

Az eseménynek az alábbi 64 fős Battlefield 2 szerver ad helyet:
37.221.209.131:16570

A játék alatti kommunikációhoz a következő TeamSpeak 3 szerver használható:
37.221.209.129:9996

Az eventtel kapcsolatos bármilyen kérdéseddel keresd a szervező HUN WAR csapat vezetőjét, StaN-t a fenti TS3 címen.

Gyertek el minél többen, egy nagyszerű Battlefield 2 játékra!

Az esemény házigazdája a SynHosting, szervezője a HUN WAR MultiGaming csapata.

A lagmentes játékot a SynHosting biztosítja."
DaveLanno 2014. június 19. 1398 hozzászólás 240.
Válasz sajtospogacsa #4096. hozzászólására
Heheeló

Valaki erősítsen meg abban, hogy 30-án megszűnik az online támogatás. Ez azt jelenti, hogy puff, vége, off, nem lesz többet multi?
"You think this is a motherfucking game?"
Heheeló

Valaki erősítsen meg abban, hogy 30-án megszűnik az online támogatás. Ez azt jelenti, hogy puff, vége, off, nem lesz többet multi?
w4ter 2014. június 16. 146 hozzászólás 2172.
Jó volt :)
Válasz vik_HUN #4093. hozzászólására
CC-nél ugyenez a telepítési sorrend, annyi, hogy az alapjáték és az 1.41 között feltolja az SF-et...
Na 1.41 nél még rendesen csatlakozik ,felteszem az 1.5 öt és kihajít ,ha valaki tud müködő rendes 1.5ös patchről linket azt megköszönném.
vik_HUN 2014. június 2. 255 hozzászólás 1448.
Válasz SzelesDaniel #4092. hozzászólására
Ez rendben is lenne de nekem ez a Complete collection van.
Ezt produkálja a játék: Join server ---> connection lost ,ez oké így ---> ujfent csatlakozok a szerverre a játék bezárul és kirak vissza asztalra hibaüzenet nélkül.
CC-nél ugyenez a telepítési sorrend, annyi, hogy az alapjáték és az 1.41 között feltolja az SF-et...
Válasz JohnnyFilpo #4091. hozzászólására
Én így szoktam:
1.: feltelepíted a battlefieldet.
2.: 1.41-es patch
3.: 1.5 ös patch
4.: pb frissítés: legegyszerűbb: C: programfiles/EA games/Battlefield2/pb mappába belakod a pbsetup- ot, elindítod, beállítod a játékot és lefrissíted. http://websec.evenbalance.com/downloader/download.php?file=1
Ez rendben is lenne de nekem ez a Complete collection van.
Ezt produkálja a játék: Join server ---> connection lost ,ez oké így ---> ujfent csatlakozok a szerverre a játék bezárul és kirak vissza asztalra hibaüzenet nélkül.
Válasz SzelesDaniel #4090. hozzászólására
Dave légszives írd le nekem ide megint azt a bizonyos telepítési sorrendet ,mert megint nem jó a bf. Köszöntem.
Én így szoktam:
1.: feltelepíted a battlefieldet.
2.: 1.41-es patch
3.: 1.5 ös patch
4.: pb frissítés: legegyszerűbb: C: programfiles/EA games/Battlefield2/pb mappába belakod a pbsetup- ot, elindítod, beállítod a játékot és lefrissíted. http://websec.evenbalance.com/downloader/download.php?file=1
Válasz SzelesDaniel #4088. hozzászólására
Igen. Honnan tudod? :O
Dave légszives írd le nekem ide megint azt a bizonyos telepítési sorrendet ,mert megint nem jó a bf. Köszöntem.
vik_HUN 2014. május 15. 255 hozzászólás 1448.
Válasz SzelesDaniel #4088. hozzászólására
Ez nekem kajak nem jutott eszembe. Ha jól sejtem, hogy Dave mire gondol akkor lehet az a gond, hogy a CC telepítője nem jól pakolja fel a patcheket. Legalábbis az enyém az 1.5-nél elszáll hibával, újra rakatja az 1.4-et....stb.... Mondjuk nem tudom ez milyen hibát okoz, mert én nem a lemezen lévő patchet használom, pont emiatt.
Válasz DaveLanno #4087. hozzászólására
Szia! BF2-ből a Complete Collectiont vetted meg?
Válasz SzelesDaniel #4086. hozzászólására
És a fejlődésemet se menti ,folyton first class...
Szia! BF2-ből a Complete Collectiont vetted meg?
Válasz vik_HUN #4085. hozzászólására
Ez érdekes.... ilyenről még nem is hallottam.
Na majd megpróbálunk kitalálni valamit...
És a fejlődésemet se menti ,folyton first class...
vik_HUN 2014. május 14. 255 hozzászólás 1448.
Válasz SzelesDaniel #4084. hozzászólására
Látom nem érted. Nekem ez mind megvolt. Patchek összes. Pb legfrissebb és mégis kihajít az asztalra eredeti játékkal, ami windows xp alatt tökéletesen kellene hogy fusson. De nem teszi, ezért lebutítva patch nélkül játszom. De ha adsz valami elérhetőséget felmegyek. Köszi a választ.
Ez érdekes.... ilyenről még nem is hallottam.
Na majd megpróbálunk kitalálni valamit...
Válasz vik_HUN #4083. hozzászólására
Na helyzet a következő.

Egyrészt a legfrissebb patch az az 1.5, és ott egyből találtok is legalább vagy 100 ranked szerót.
1.5 patch

Másrészt PB-t le kell frissíteni, ezt ezeknek a segítségével tehetitek meg:
PBServices
PBsetup

A GameSpy valóban leáll, de csak hó végén. Ááááállíólag az EA már dolgozik rajta, hogy hogy lehetne megmenteni a dolgot, kérdés hogy lesz-e belőle valami. Mindensetre egy kis állás mindenképp lesz...

Fejlődni úgy tudtok, hogy játszotok jó sokat, gyűjtögetitek a pontokat meg a tapasztalatot.
Ha gondoljátok keressetek meg üzenetben, mi majdnem minden este játszunk, nézzetek fel ha van kedvetek....
Látom nem érted. Nekem ez mind megvolt. Patchek összes. Pb legfrissebb és mégis kihajít az asztalra eredeti játékkal, ami windows xp alatt tökéletesen kellene hogy fusson. De nem teszi, ezért lebutítva patch nélkül játszom. De ha adsz valami elérhetőséget felmegyek. Köszi a választ.
vik_HUN 2014. május 14. 255 hozzászólás 1448.
Válasz SzelesDaniel #4082. hozzászólására
De jó hogy pont tegnap vásároltam meg. Köszönöm a választ. :( Másik azóta alakultak a dolgok ,1.0án van ranked szeró és tudok multizni is vele. De az lenne még a kérdésem ,hogyan fejlődhetek és mennyi idő alatt? És ranked szerón mindenképp fejlődhetek előbb vagy utóbb?
Na helyzet a következő.

Egyrészt a legfrissebb patch az az 1.5, és ott egyből találtok is legalább vagy 100 ranked szerót.
1.5 patch

Másrészt PB-t le kell frissíteni, ezt ezeknek a segítségével tehetitek meg:
PBServices
PBsetup

A GameSpy valóban leáll, de csak hó végén. Ááááállíólag az EA már dolgozik rajta, hogy hogy lehetne megmenteni a dolgot, kérdés hogy lesz-e belőle valami. Mindensetre egy kis állás mindenképp lesz...

Fejlődni úgy tudtok, hogy játszotok jó sokat, gyűjtögetitek a pontokat meg a tapasztalatot.
Ha gondoljátok keressetek meg üzenetben, mi majdnem minden este játszunk, nézzetek fel ha van kedvetek....
Válasz Iceman20hun #4081. hozzászólására
http://www.battlefield.hu/content/2014/05/12/Eg_veled_Gamespy Ez a baja hogy nem müködik sajnos
De jó hogy pont tegnap vásároltam meg. Köszönöm a választ. :( Másik azóta alakultak a dolgok ,1.0án van ranked szeró és tudok multizni is vele. De az lenne még a kérdésem ,hogyan fejlődhetek és mennyi idő alatt? És ranked szerón mindenképp fejlődhetek előbb vagy utóbb?
Válasz SzelesDaniel #4080. hozzászólására
Ja és azóta kitapasztaltam hogy 1.4 patchel ,unranked szerveren tudok játszani, eredeti a játékom természetesen de ennek ellenére rakoncátlankodik, valami ötlet?
http://www.battlefield.hu/content/2014/05/12/Eg_veled_Gamespy Ez a baja hogy nem müködik sajnos
Válasz SzelesDaniel #4079. hozzászólására
Helló.
Megvettem a BF2-őt ,minden okés ,csak a multi része rosszalkodik.
Teszem hozzá patch ,pb minden megvan ,windows xp és keresek egy szervert aztán a pb leáll ,megpróbálok csatlakozni és kidob az asztalra.
Légyszi ha tudtok segítsetek!
Köszönöm.
Ja és azóta kitapasztaltam hogy 1.4 patchel ,unranked szerveren tudok játszani, eredeti a játékom természetesen de ennek ellenére rakoncátlankodik, valami ötlet?
Helló.
Megvettem a BF2-őt ,minden okés ,csak a multi része rosszalkodik.
Teszem hozzá patch ,pb minden megvan ,windows xp és keresek egy szervert aztán a pb leáll ,megpróbálok csatlakozni és kidob az asztalra.
Légyszi ha tudtok segítsetek!
Köszönöm.
lajtika 2013. szeptember 24. 7 hozzászólás 10101.
Sziasztok :) felraktam az új gépre a battlefield 2öt..Beenged ,szerverkeresés ,majd kidob a pb miatt ..Minden patch fent van ,pb frissités megvan .....mi lehet a gond ? win 8 van az új gépen ....
jurij 2013. július 30. 5 hozzászólás 11748.
köszönöm
DaveLanno 2013. július 30. 1398 hozzászólás 240.
Válasz jurij #4075. hozzászólására
ez azt jelenti hogy az én gépemet használja valaki a szerveren?
magyar PR szervert ismertek? a HUN TS-en próbálok regisztrációt kérni de még nem értem el egy VIP-et sem
nem, arra gondoltam hogy olyan szerverre mentél fel, ami mondjuk orosz és nagy is a pinged meg laggolsz is rajta. még nincs itt a skynet, hogy a te géped használja más :P

nem emléxek ott mi a szokás, de a m@k szobában hóhért, vagy a hprc-seknél figyeld a srácokat és ha tudsz írj rájuk
Válasz DaveLanno #4074. hozzászólására
nem az a baj, hogy mocsok nagy pinged van a szerveren vagy csak szimplán laggol a szerver?
ez azt jelenti hogy az én gépemet használja valaki a szerveren?
magyar PR szervert ismertek? a HUN TS-en próbálok regisztrációt kérni de még nem értem el egy VIP-et sem
DaveLanno 2013. július 30. 1398 hozzászólás 240.
Válasz jurij #4073. hozzászólására
az irányítás jó.offline minden rendben és ugyanazokat a beállításokat használom online is.
nem az a baj, hogy mocsok nagy pinged van a szerveren vagy csak szimplán laggol a szerver?
Válasz LegendImpi #4072. hozzászólására
Az írányítás jól van beállítva? Reseteld le újra!
az irányítás jó.offline minden rendben és ugyanazokat a beállításokat használom online is.
LegendImpi 2013. július 30. 53 hozzászólás 4102.
Válasz jurij #4071. hozzászólására
Hello
Segítség kellene abban,hogy PR-el multiplayeren nem tudom rendesen irányítani az embert, olyan mintha többen irányítanánk ugyanazt a figurát. Ha én jobbra akarok fordulni a figura elkezd rángatózni és balra vagy éppen össze vissza fordul.Mintha a többi játékossal ütközne az irányítás.
Mi lehet a probléma? :wtf:
Az írányítás jól van beállítva? Reseteld le újra!
Hello
Segítség kellene abban,hogy PR-el multiplayeren nem tudom rendesen irányítani az embert, olyan mintha többen irányítanánk ugyanazt a figurát. Ha én jobbra akarok fordulni a figura elkezd rángatózni és balra vagy éppen össze vissza fordul.Mintha a többi játékossal ütközne az irányítás.
Mi lehet a probléma? :wtf:
BananaJoe 2013. július 21. 1107 hozzászólás 317.
hű de rég jártam itt. még nem halt ki a gém? :)
hééé lopják a logómat
Ketiii 2013. július 16. 269 hozzászólás 1371.
Válasz vik_HUN #4068. hozzászólására
Vagyunk egy páran akik játszunk, de mi itt az OGC ts-en szoktuk tolni, nézzetek fel :kacsint:
És hány óra tájban lehet megtalálni titeket?
vik_HUN 2013. június 9. 255 hozzászólás 1448.
Válasz hnlrasta #4067. hozzászólására
Sziasztok!

Kis pajtásommal társakat keresünk multira. =FW= szerveren szoktunk játszani ahol van 1-2 magyar játékos de nem rendelkeznek mikrofonnal. Tehát várjuk a játékosokat akik esetleg csatlakoznának köreinkbe.

TeamSpeak3: wector.eu:2222
Vagyunk egy páran akik játszunk, de mi itt az OGC ts-en szoktuk tolni, nézzetek fel :kacsint:
hnlrasta 2013. június 7. 1 hozzászólás 23420.
Sziasztok!

Kis pajtásommal társakat keresünk multira. =FW= szerveren szoktunk játszani ahol van 1-2 magyar játékos de nem rendelkeznek mikrofonnal. Tehát várjuk a játékosokat akik esetleg csatlakoznának köreinkbe.

TeamSpeak3: wector.eu:2222
Ketiii 2013. május 28. 269 hozzászólás 1371.
Sziasztok! Huu de rég voltam itt.
Viktor egy hónap és megyek veled játszani *-*

És valaki mondja meg nekem mi ez a képem?:(
vik_HUN 2013. május 25. 255 hozzászólás 1448.
Válasz JohnnyFilpo #4064. hozzászólására
bár ma ugye bl döntő...:xD:
felvettelek x-en
Válasz JohnnyFilpo #4063. hozzászólására
hát 20:30 - 21 között mehet. xfire johnnyfilpo, itt el tudsz érni, ha nem akkor majd felmék a ts-re
bár ma ugye bl döntő...:xD:
hát 20:30 - 21 között mehet. xfire johnnyfilpo, itt el tudsz érni, ha nem akkor majd felmék a ts-re
vik_HUN 2013. május 25. 255 hozzászólás 1448.
Válasz vik_HUN #4061. hozzászólására
jónak tűnik :)
És mikor?
vik_HUN 2013. május 24. 255 hozzászólás 1448.
Válasz JohnnyFilpo #4060. hozzászólására
holnap estefele egy kis game? egy szombat esti gamenight? :mosoly:
jónak tűnik :)
Válasz vik_HUN #4059. hozzászólására
Eredeti játék kell, a tört nem fog felengedni...

Szervert úgy tudsz csinálni, hogy ha megvan a LAN hálózat és mindenki el is éri, akkor a játékban belépsz oda, hogy multiplayer és ott a create local-ra mész, játékmódnál pedig beállítod coop-nak. A többiek pedig multiplayer/join local-nál látni fognak....
holnap estefele egy kis game? egy szombat esti gamenight? :mosoly:
vik_HUN 2013. május 24. 255 hozzászólás 1448.
Válasz Tailor2 #4055. hozzászólására
Valamint segítséget szertenék kérni abban hogy hogyan kell LAN BF2 szervert csinálni amin haverral botokal és azok ellen tudunk játszani .
Ha valaki esetleg ért hozzá és tud segíteni akkor pls írjon.
Köszi :mosoly:
Eredeti játék kell, a tört nem fog felengedni...

Szervert úgy tudsz csinálni, hogy ha megvan a LAN hálózat és mindenki el is éri, akkor a játékban belépsz oda, hogy multiplayer és ott a create local-ra mész, játékmódnál pedig beállítod coop-nak. A többiek pedig multiplayer/join local-nál látni fognak....
Válasz Tailor2 #4057. hozzászólására
A játék maga tört, a cd kulcsot nem tom a neten találtam.
Tehát valószínűleg az is tört.
Akkor ne is várd, hogy fogsz tudni játszani eredeti szervereken!