Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Fogadóiroda Tovább

Kredited: 0  |  Találati arányod: 0%

Battlefield Kantin

Létrehozva: 2010. március 25. Létrehozta: Drang Kategória: bf, bf1942, bf2, bfbc2, bfv, bf2 44 hozzászólás

Battlefieldes észosztoda

stevered99 2013. augusztus 13. 15 hozzászólás 7477.
WANTED PLAZMA, alias PLEZMA, alias n Plezma!
Fent nevezett BF3 és TS3 játékost elvesztettük!:siros:
Aki polgári nevét, lakcímét és elérhetőségét közli :xD:
Velünk és azt a serobf3clan@gmail.com-ra megküldi,:omg:
(diszkréció fontos, de a megtalálónak saját adatait meg kell adnia Nekünk):szomoru:
annak a megtalálónak felajánlunk egy vadiúj BF4 komplett
játékot, a játék megjelenésekor INGYEN átadjuk.:vigyor::vigyor:
imatyas 2012. december 26. 89 hozzászólás 3023.
Válasz jocseda #42. hozzászólására
Sziasztok!

Segítséget kérnék, egy kis eligazítás lenne a feladat.

Csütörtökön jön meg a Battlefield 3 Premium Kiadása, már tűkön ülök, hogy játszani tudjak! :)

Nem tudtok mondani olyan Csapatot/tagot, aki tudna rám szánni egy kis időt az alapok elsajátításához?
Aki igen, azt arra kérném, hogy ne ITT, hanem PÜ-ben írjon nekem.

Előre is köszönöm a válaszokat, Kellemes Ünnepeket! :))

Szia!

Szerintem gyere el a BF3 játékestre:

Jelentkezés itt!

Boldog Karácsonyt Neked is!
jocseda 2012. december 25. 1 hozzászólás 19075.
Sziasztok!

Segítséget kérnék, egy kis eligazítás lenne a feladat.

Csütörtökön jön meg a Battlefield 3 Premium Kiadása, már tűkön ülök, hogy játszani tudjak! :)

Nem tudtok mondani olyan Csapatot/tagot, aki tudna rám szánni egy kis időt az alapok elsajátításához?
Aki igen, azt arra kérném, hogy ne ITT, hanem PÜ-ben írjon nekem.

Előre is köszönöm a válaszokat, Kellemes Ünnepeket! :))

PTFO or GTFO! ;)
SIN 2012. december 3. 2161 hozzászólás 127.
Válasz DaveLanno #40. hozzászólására
Szervusz!
Először is üdv a klubban. :) Javaslom keresd meg Toky-t, Ő biztosan szívesen fog neked segíteni. ;) Délután, estefelé megtalálod az OGC TS3-on is, de itt az oldalon is írhatsz neki privát üzenetet.

Üdv,
Dave
Végülis csak az oldalon van legalább 30 cikk, ami bemutatja a játékot...
DaveLanno 2012. november 29. 1397 hozzászólás 240.
Válasz Spauracchio #39. hozzászólására
Szervusztok!
Segítséget szeretnék kérni tőletek, remélem, hogy lesz majd vállalkozó!
A napokban sikerült beszereznem a BF3 Premiumot. Jelenleg számos dolog van, ami jelenleg zavaros még. Olyan játékos segítségét szeretném kérni, aki eléggé tapasztalt és benne van a témában, illetve el tud magyarázni dolgokat a játékkal kapcsolatban. Fejlesztések, olyan alapvető dolgok amik nem jutottak még az eszembe, de egy aktív játékos számára teljesen evidens. Még teljesen kezdő vagyok és szeretnék megtanulni jó pár dolgot.
E-mail címem: spauracchio82@gmail.com

Természetesen TS és ventrillo nem akadály!
Segítségeteket előre is megköszönve:

M. Zsolt
Szervusz!
Először is üdv a klubban. :) Javaslom keresd meg Toky-t, Ő biztosan szívesen fog neked segíteni. ;) Délután, estefelé megtalálod az OGC TS3-on is, de itt az oldalon is írhatsz neki privát üzenetet.

Üdv,
Dave
"You think this is a motherfucking game?"
Spauracchio 2012. november 29. 1 hozzászólás 19027.
Válasz csumi105 #38. hozzászólására
A múltkor játszottam egy Orosz szerveren és olyan volt, hogy mindenki alapcuccal indult, és egy kör alatt meddig tudott fejlődni+ ölés:D Nem tudja valaki mi is lehet a mod neve??????
Szervusztok!
Segítséget szeretnék kérni tőletek, remélem, hogy lesz majd vállalkozó!
A napokban sikerült beszereznem a BF3 Premiumot. Jelenleg számos dolog van, ami jelenleg zavaros még. Olyan játékos segítségét szeretném kérni, aki eléggé tapasztalt és benne van a témában, illetve el tud magyarázni dolgokat a játékkal kapcsolatban. Fejlesztések, olyan alapvető dolgok amik nem jutottak még az eszembe, de egy aktív játékos számára teljesen evidens. Még teljesen kezdő vagyok és szeretnék megtanulni jó pár dolgot.
E-mail címem: spauracchio82@gmail.com

Természetesen TS és ventrillo nem akadály!
Segítségeteket előre is megköszönve:

M. Zsolt
csumi105 2012. november 22. 1 hozzászólás 21342.
A múltkor játszottam egy Orosz szerveren és olyan volt, hogy mindenki alapcuccal indult, és egy kör alatt meddig tudott fejlődni+ ölés:D Nem tudja valaki mi is lehet a mod neve??????
t0Bi_qw 2012. szeptember 22. 583 hozzászólás 673.
Válasz fityman #35. hozzászólására
Sziasztok!
Egy kis segítség kéne... A Frapson kívül valaki tudna ajánlani más eszközt a játékok felvételére?
MSI afterburner, DXTory, Playclaw. Én az MSI AfterBurnert használom és sztem elég jó.
"A kérdés, ami gyakran gondot okoz: én, vagy az összes többi tébolyodott?" – Albert Einstein
DaveLanno 2012. szeptember 22. 1397 hozzászólás 240.
Válasz fityman #35. hozzászólására
Sziasztok!
Egy kis segítség kéne... A Frapson kívül valaki tudna ajánlani más eszközt a játékok felvételére?
afterburner, mirillis action
"You think this is a motherfucking game?"
fityman 2012. szeptember 22. 32 hozzászólás 5295.
Sziasztok!
Szevasztok, srácok!

Tudom hogy ez sokaknak nem tetszik, meg elvileg ilyet nem biztos, hogy lehet, de nem én vagyok az első, sem az utolsó sem...
Szóval a lényeg, szeretném eladni 3 db fullos, premium bfp4f accountomat, accountonkent 4 / 4 / 4 lvl 25 ös (maxlevel) katonával.Minden katonámnak van 2/3 fegyója (alapfegyó nélkül) + fullos attachementsek, holosight, snipereknek ballistic scope (6x zoom) mindegyiknek elite pisztolyok, és persze amit már sehol nem tudsz beszerezni: 5/6 db +3 as fegyók. + egyébb VIP cuccok, ráadásul mind 3 engineeremnek +1 / +1 / +1 training point... tavaly szeptember óta havonta töltöttem fundssal az accountjaimat, nem bántam meg, csak nincs szükségem erre a sok accountra. (volt egy céges telóm ;) )
A másik, meg kellene a pénz, mert... na de ez nem is rátok tartozik, örüljetek neki, itt a vissza nem térő alkalom! :)
Ezzel a cuccal garantáltan végig fogtok menni mindenkin infantry / citymap szervereken, ha van egy kis skilletek, márpedig miért ne lenne. :) Egyébként sok jó régi ismerős arcot látok BF2 ből, remélem ők rá fognak harapni :D
Egyébként bárki bármit mond, ez a játék szerintem tovább fog működni mint a BF3, és még csak egy éve publikus, úgyhogy megéri a befektetést....
Akinek felkeltettem az érdeklődését, kérem írjon a

bfp4f.lord.of.war@gmail.com

emailre, előre is köszi, inkább magyarnak adnám el, mint külföldinek.

És remélem nem sértődtök meg, ha egyelőre inkognitóban maradok. üdv.: Jurij Orlov
Elnézést, hogy ide írok!
Esetleg érdekel valakit 1 BF3 Limited edition 71-es szinttel 6000 forintért?
sgtchocky 2011. december 23. 8 hozzászólás 9551.
Válasz MasterboyXX #30. hozzászólására
Ne spammeld,be mindenhova. Van szerver bemutato cikk, kuld el az informaciokat vfer65-nek o foglalkozzik,ezzel a tovabbiakban ha tovabb spammeled,mindenhova fogom torolni!
még 1 kérdés... hogyan tudok neki írni?
Válasz MasterboyXX #30. hozzászólására
Ne spammeld,be mindenhova. Van szerver bemutato cikk, kuld el az informaciokat vfer65-nek o foglalkozzik,ezzel a tovabbiakban ha tovabb spammeled,mindenhova fogom torolni!
ok, bocs
MasterboyXX 2011. december 23. 3540 hozzászólás 51.
Válasz sgtchocky #29. hozzászólására
Sziasztok!

Szeretnék meghívni minden kedves játékost egy nagyon jó kis szerverre (BF3 B2K).
Neve: Multiplay :: BUGYILAN [HUN] [HC] [Fast Vehicle Respawn]
IP:85.236.105.8:21267

Tudnivalók: HC, Fast Vehicle respawn, B2K mappok
Az elkövetkezendő napokba számítnai lehet itt jó kis csatákra, főleg, hogy 2011.12.26-tól indul egy "lanparty" ezen a szerveren, de nyitva hagyjuk publicra is.

Várunk szeretettel mindenkit!

Üdvözlettel
sgtchocky
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
Sziasztok!

Szeretnék meghívni minden kedves játékost egy nagyon jó kis szerverre (BF3 B2K).
Neve: Multiplay :: BUGYILAN [HUN] [HC] [Fast Vehicle Respawn]
IP:85.236.105.8:21267

Tudnivalók: HC, Fast Vehicle respawn, B2K mappok
Az elkövetkezendő napokba számítnai lehet itt jó kis csatákra, főleg, hogy 2011.12.26-tól indul egy "lanparty" ezen a szerveren, de nyitva hagyjuk publicra is.

Várunk szeretettel mindenkit!

Üdvözlettel
sgtchocky
Millerke 2011. november 21. 313 hozzászólás 1201.
#Battlefield 1942
A módosítások felkerültek a szerverre. Többek között jármű optimalizálás illetve a "halál-buborék" hozzáadása a változás. Ez a főbázisok védelmét szolgálja, a kemp elkerülése végett.

Battlefield.hu -NoCdKey- Modded
IP:78.24.190.18:14567
PepperGun | BF1942 szerver admin// BF1942 felelős.
Millerke 2011. október 25. 313 hozzászólás 1201.
http://www.battlefield.hu/content/2011/10/25/BF1942_Az_elatkozott_kincs
ThingHUN 2011. október 25. 80 hozzászólás 3220.
Nem régóta BFBC2-zőm és a kérdésem, mivel szűk a nemzetközi szókincsem. Minek nevezik azt a többnyire Recon és néha Enginer játékost aki előszeretettel Camp-el és miután teli lesz vele a hócipőm és direktben levadászom kedvenc hobbija űzése közben akkor csapatot vált rám születik és lelő ? Vagy medic-el avval szórakozik hogy a Defibbel megöl és feltámaszt újra és újra...
Millerke 2011. október 20. 313 hozzászólás 1201.
#BF1942 kategória
Pár napon belül módosított mapok kerülnek a szeróra. Egy másik szerverre csináltam őket, ami már megszűnt, megnézzük ez jobban tetszik e a bf közösségnek.
Szervernévben benne lesz a "modded".
veteran_0626 2011. október 17. 50 hozzászólás 4181.
Lesz bizony :D ide lelkes emberek járnak :D
Drang 2011. október 17. 2730 hozzászólás 86.
Válasz pecsam #22. hozzászólására
nem tudom hogy volt-e bétán, de az lenne a kérdésem hogy lesz-e ennek az oldalnak és/vagy közösségnek szervere a bf3-ban?
Azon vagyunk, remélhetőleg lesz... :kacsint:
Drang over and out!
pecsam 2011. október 15. 16 hozzászólás 7164.
Válasz Drang #21. hozzászólására
Akit érdekel a Red Orchestra 2. részével foglalkozik a Rush Tv mai adásában!
Este 22:00 Cet Teamspeak beszélgetés lesz hallható és látható.
Akit érdekel az esemény itt megtekintheti:
Élő stream adás
nem tudom hogy volt-e bétán, de az lenne a kérdésem hogy lesz-e ennek az oldalnak és/vagy közösségnek szervere a bf3-ban?
Drang 2011. június 18. 2730 hozzászólás 86.
Akit érdekel a Red Orchestra 2. részével foglalkozik a Rush Tv mai adásában!
Este 22:00 Cet Teamspeak beszélgetés lesz hallható és látható.
Akit érdekel az esemény itt megtekintheti:
Élő stream adás
Drang over and out!
SIN 2011. január 18. 2161 hozzászólás 127.
Válasz bfdelta1 #14. hozzászólására
Hello!
nincs semmi hír a Battlefield 1943 ról?
csak azért kérdezem mert ha semmi nincs, v nem jeleneik meg akk megrendelem a Battlefield bad Company 2 Vietnámot
Nyugodtan rendeld, nem lesz itt még BF3 jó ideig... De ugye megvan az alap bc2, mielőtt még felemlegeted az EA rokonait? :D
SIN 2011. január 18. 2161 hozzászólás 127.
Válasz Kashimus #16. hozzászólására
Puszta kíváncsiságból kérdezem hogy ti milyen progit használtok a barátok követésére,meg a szerverekre csatlakozások meg könnyítésére társalgásra, hogy értsétek itt az xfire,gamespy,gamespy comrade,vagy gametracker-re gondolok vagy esetleg mást?
csak azért érdekel mert nekem személy szerint a bc2 és vietnam meg a bf2ő steamről van meg a többi meg bolti dobozos változat (bf 1942,bf2142)

ingame friend lista és persze MUMBLE!!! :D
Kashimus 2011. január 16. 201 hozzászólás 1708.
Válasz Drang #17. hozzászólására
bc2 friendlist, xfire, mumble
régebben használtam az all seeing eye-t
akkor nem nyúltam melléaz xfire-vel meg sejtettem hogy a friend list az megy szépen:D
!A Nõket Szeretni Kell És Nem Megérteni! !War War Never Changes!
Drang 2011. január 15. 2730 hozzászólás 86.
Válasz Kashimus #16. hozzászólására
Puszta kíváncsiságból kérdezem hogy ti milyen progit használtok a barátok követésére,meg a szerverekre csatlakozások meg könnyítésére társalgásra, hogy értsétek itt az xfire,gamespy,gamespy comrade,vagy gametracker-re gondolok vagy esetleg mást?
csak azért érdekel mert nekem személy szerint a bc2 és vietnam meg a bf2ő steamről van meg a többi meg bolti dobozos változat (bf 1942,bf2142)

bc2 friendlist, xfire, mumble
régebben használtam az all seeing eye-t
Drang over and out!
Kashimus 2011. január 15. 201 hozzászólás 1708.

!A Nõket Szeretni Kell És Nem Megérteni! !War War Never Changes!
Bala 2010. december 1. 409 hozzászólás 975.
Válasz bfdelta1 #14. hozzászólására
Hello!
csak azért kérdezem mert ha semmi nincs, v nem jeleneik meg akk megrendelem a Battlefield bad Company 2 Vietnámot
szerintem nem lesz belőle már semmise. :(
bfdelta1 2010. december 1. 142 hozzászólás 2217.
Hello!
"Vagyok aki vagyok, mert kell egy ilyen is!"
Zolly 2010. április 9. 7 hozzászólás 9964.
Válasz Beers #12. hozzászólására
Ez így van!
Milyen nickkel tolja? :)
Passz. Gondolom Gore44
Beers 2010. április 9. 58 hozzászólás 3854.
Válasz Zolly #11. hozzászólására
Lassan egy éve mindegyiket hanyagolom. :(
De már hiányzik egy öldöklés, lehet valamelyiket vissza rakom én is.

Bumbinál megnéztem ezt az új böföt. Battlefield COD. Hát nem ragadott meg egy kicsit sem. 1942 és DC eddig a legjobb!
Ez így van!
Milyen nickkel tolja? :)
DC 4ever!!!
Zolly 2010. április 8. 7 hozzászólás 9964.
Válasz Beers #8. hozzászólására
Este gyere DC-zni b+ :)!
Hanyagolom ma azt a szart :D!
Lassan egy éve mindegyiket hanyagolom. :(
De már hiányzik egy öldöklés, lehet valamelyiket vissza rakom én is.

Bumbinál megnéztem ezt az új böföt. Battlefield COD. Hát nem ragadott meg egy kicsit sem. 1942 és DC eddig a legjobb!
Zolly 2010. április 8. 7 hozzászólás 9964.
Válasz schrank #2. hozzászólására
melyik f*sz írta be a profilomba hogy 40 éves vagyok :D
El is hiszem ha nem tudod, mert annyira hü(J)e vagy srekk, hogy mindig elfelejted mennyi is vagy!
HUNMano 2010. április 3. 2 hozzászólás 17009.
Örülök, hogy újra nyílt a bfhu. :)
Beers 2010. április 3. 58 hozzászólás 3854.
Válasz zebra_hun #6. hozzászólására
Ja bazz,este meg egyen a penész BF ezésre :) 1 óra játékidő elég is volt az újból , 42 sokkal jobb azza jer mán'
Este gyere DC-zni b+ :)!
Hanyagolom ma azt a szart :D!
DC 4ever!!!
Drang 2010. április 3. 2730 hozzászólás 86.
Megjelentünk a Gamestaron:

http://www.gamestar.hu/megnyilt-a-battlefieldhu.html
Drang over and out!
zebra_hun 2010. április 2. 65 hozzászólás 3652.
Válasz Beers #5. hozzászólására
Na bazz, itt is itt vagy? :)
Ja bazz,este meg egyen a penész BF ezésre :) 1 óra játékidő elég is volt az újból , 42 sokkal jobb azza jer mán'
http://desertcombat.bplaced.net/
Beers 2010. április 2. 58 hozzászólás 3854.
Válasz zebra_hun #4. hozzászólására
mé mennyi ? 45 ?
Na bazz, itt is itt vagy? :)
DC 4ever!!!
zebra_hun 2010. április 2. 65 hozzászólás 3652.
Válasz schrank #2. hozzászólására
mé mennyi ? 45 ?
http://desertcombat.bplaced.net/
Wandudu 2010. április 2. 25 hozzászólás 5933.
Válasz Drang #1. hozzászólására
1. take :D
Kedves Balázs, erre sem számítottam, hogy itt talállak Téged...:)
schrank 2010. április 2. 341 hozzászólás 1117.
Válasz Drang #1. hozzászólására
jobb, ha az okos hülyéskedik, mint, ha a hülye okoskodik ...
Drang 2010. március 27. 2730 hozzászólás 86.
Drang over and out!