Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Fogadóiroda Tovább

Kredited: 0  |  Találati arányod: 0%

Battlefield 1942

Létrehozva: 2010. április 3. Létrehozta: Drang Kategória: Bf1942, BF42 184 hozzászólás

A Battlefield játékok sorát a Battlefield 1942 nyitotta. A játék 2002-ban látott napvilágot és a mai napig népszerű az online játékosok körében.

Millerke 2016. február 11. 313 hozzászólás 1202.
Tisztelt Megmaradt BF1942 Közösség!

Ígéretemhez híven osztom meg veletek az új infot:
Az új szerver német, lagmentes és megbízható.

Üdvözlettel,
Millerke
PepperGun | BF1942 szerver admin// BF1942 felelős.
vik_HUN 2015. február 20. 255 hozzászólás 1449.
Válasz davidkaaa #180. hozzászólására
Sziiasztok!
Látom jól kihalt a fórum. :bocs: Mostanában sikerült szereznem egy CD-olvasót így tudok játszani újra :D
Olyan rég játszottam már,hogy el is felejtettem mi kell a multihoz. és honnan lehet ezeket beszerezni... Gondolom 1.61 nem árt. DC mennyire él még?
Hali
Ha mindenigaz mi is nekiállunk hamarosan jáccogatni... :kacsint:
davidkaaa 2015. február 18. 19 hozzászólás 6708.
Sziiasztok!
Látom jól kihalt a fórum. :bocs: Mostanában sikerült szereznem egy CD-olvasót így tudok játszani újra :D
Olyan rég játszottam már,hogy el is felejtettem mi kell a multihoz. és honnan lehet ezeket beszerezni... Gondolom 1.61 nem árt. DC mennyire él még?
Millerke 2015. január 12. 313 hozzászólás 1202.
Tisztelt Megmaradt BF1942 Közösség!

Sajnálattal közlöm, hogy a még meglévő publikus magyar szerver, a BoRs külső okok miatt megszűnt.
Egyenlőre újabb szerver beszerzése után folynak tárgyalások.
Amint újabb információim lesznek a folyamattal kapcsolatban, tájékoztatni foglak titeket.

Üdvözlettel,
Millerke
Millerke 2013. december 23. 313 hozzászólás 1202.
Boldog Karácsonyt!
Ezzel a képpel járulnék még hozzá, BF1942 style.:)

http://www.kephost.com/images4/2013/12/22/a1_2013_12_22_jcgwhbd4th.jpg
Millerke 2013. augusztus 21. 313 hozzászólás 1202.
Szia Dögi! :D
Az a baj tudod, hogy a legutóbbiak, ahogy írtad nem sok embert mozgattak meg, pláne nyáron amikor üdülnek a népek, meg fesztivál stb.

Annyi lehet, hogy feldobjuk a témát ki, milyen moddal szeretne egy fun modot (DC,DCF,Pirates,Siege ...), aztán ha ezt olvassák hátha írnak.

Sajnos egy régi,halott játékról van szó, amit kevesen játszanak, de attól próbálkozni lehet természetesen!
McDogless 2013. augusztus 10. 142 hozzászólás 2226.
Válasz Millerke #175. hozzászólására
Pirates est!

Info: Kalózos mod, mely a játékost a vitorlás hajók, puskaporos ágyúk, kardok és muskéták korába helyezi el.

Video: http://www.youtube.com/watch?v=MrzKkwixjxY

Letöltő link: http://www.gunclan.de/v2/downloads/index.php?action=download&id=21 (herunterladen gombra katt)

Telepítési útmutató: a letöltött exe fájlt egyszerűen telepíted, ha más helyen van a BF1942 játék, mint amit alapból bead, akkor keresd meg és a "...\Battlefield 1942\Mods\" mappában csinálj egy "Pirates" almappát és majd ebbe telepítsd.

Időpont:
2013.április.19 kb 19:00
Nem lesz egy nyári bf.hu-s 1942-ezés?
Tudom, hogy nem voltak az utóbbiak túl populárisak, de ilyen szélsőséges 40fokokban csak több embert összelehet kaparni játékra!
Millerke 2013. április 15. 313 hozzászólás 1202.
Pirates est!

Info: Kalózos mod, mely a játékost a vitorlás hajók, puskaporos ágyúk, kardok és muskéták korába helyezi el.

Video: http://www.youtube.com/watch?v=MrzKkwixjxY

Letöltő link: http://www.gunclan.de/v2/downloads/index.php?action=download&id=21 (herunterladen gombra katt)

Telepítési útmutató: a letöltött exe fájlt egyszerűen telepíted, ha más helyen van a BF1942 játék, mint amit alapból bead, akkor keresd meg és a "...\Battlefield 1942\Mods\" mappában csinálj egy "Pirates" almappát és majd ebbe telepítsd.

Időpont:
2013.április.19 kb 19:00
Millerke 2013. január 26. 313 hozzászólás 1202.
Kommuniti!
A BorS szerveren mostanság Desert Combat Final mapok futnak conquest illetve coop modokban. Nem minden nap, de kedd szerda környékén van összeröffenés, akit érdekel jöjjön nyugodtan.
Ami kell, hogy működjön:
-BF1942 alapjáték + 1.6 és 1.61 patch.
- Punkbuster: http://www.gunclan.de/v2/downloads/index.php?action=download&id=4
- DesertCombat_0.7_Full_Install.exe http://www.bf-games.net/downloadnow/207/30324
- dc_final_client.exe http://www.bf-games.net/downloadnow/309/28063
BankiHUN 2013. január 15. 818 hozzászólás 453.
Kicsit módosítok, a játékosok nagy gyökerek, és egy szerencsétlen adminnal volt dolgom, aki a hozzászólások szerint többször is hibázott már adminként. Írtam a fórumukra, és nagyon korrekten elnézést kértek, egyből utánanéztek a dolognak, úgyhogy nem a szerverrel van a baj, hanem inkább az odajáró gyökér játékossal, és az időzítéssel, hogy pont kifogtam a rossz admint. Mindenesetre szép kis történet volt így tegnap estére, ha esetleg ismeretlen szerverekre kerültök jó tudni, hogy ilyen dolgok miatt is járhattok rosszul...

Amúgy kösz a szerver ajánlást, bár nem tervezek túl sokat BFezni, de lehet felugrok majd valahova :)
vik_HUN 2013. január 15. 255 hozzászólás 1449.
Válasz BankiHUN #170. hozzászólására
Nem tudom, hogy játszik-e ezzel a játékkal még valaki, de ha igen, azoknak nagyon nem ajánlom a "SiMPLE | RtR+SW No key" nevű szervert.
Történt egyszer, hogy valami gyökér csapattársamnak feldolgozhatatlan problémát jelentett, hogy egy repülőbe sikerült beszállnom, ezért jött a szokásos hülyeség: tankkal kezdett rám lövöldözni, de valahogy még így se jött össze neki. Ezek után beállt a repülőm elé, és természetesen kinyírt. Na mondom, tesó ezt nem hagyjuk annyiban, elsütöttem vele ugyanezt. Na egyből elkezdett sírni a gyerek szája admin bácsinak, hogy csúnya gonosz TK-ssal van dolga. Kaptam egy figyelmeztetést. Mondom oké, leállok. 5mp-re rá a gyerek megint beleszáll egy jeeppel a repcsimbe, majd közli az adminnal, hogy újra TK-ztam, rammelek, amit akartok. Ezek után elkezdtem magyarázni, hogy ő ütközött belém, de természetesen ez senkit nem hatott meg, egy választ se kaptam --> kick.
Még párszor visszamentem a szerverre, hogy most tiszta lappal kezdek. Első körben gyorsan átálltam az ellenség oldalára és lelőttem a gyökeret egy szabályos dogfightban. Ezek után újra sírni kezdett, hogy én hacker vagyok mert megtalálom mindenhol (oldalanként 2 repülő van összesen az egész pályán, úgyhogy nem volt nehéz dolgom, ráadásul mindkettőt lelőttem). Paff, újabb kick. Visszamentem újra, majd ezek után valami jeddernek tituláltak, annak ellenére, hogy semmi szabálytalant nem tettem leszámítva, hogy szóvá tettem, hogy csak mert a srác hazudik nem kell engem kickelni. Egy ideig megy szépen a játék, aztán hopp, "bumm hedsát" sniperrel, a már-már legendává váló gyökeret ismét lelőttem. Ez után még kb 2 perc nyugis játék következett. Ahogy olvasgatom a chatet egyszerrre leesik, hogy ezek már megint rólam osztják az észt. Természetesen most se méltatták válaszra a nehezen megérthető "WHY?" szavamat, és bannolva lettem a szerverről, úgy, hogy abban a menetben ráadásul egy rossz szavuk nem lehetett ellenem.
Elég durván meglepődtem, hogy ilyen emberekkel találkozom a BF1942-ben, mivel megszoktam, hogy itt általában vidám hangulat uralkodik, és normális játékosokkal folyik a küzdelem.
Én már egy ideje leálltam a BF-ekkel, gondoltam, hogy most egy kicsit újra játszok, de ha már a BF1942-be is eljutottak a 9 éves síró kigyerekek, akkor köszönöm szépen kedves Battlefield, ennyi elég lesz.
Én is tudnék két jó szervert a Zebráé mellé, mindkettő magyar. Az egyik Millerék szerója a BorS szerver, itt 42-zni vagy DC final-ozni szoktunk. Ha vagyunk elegen akkor úgy, ha nem akkor botokkal hülyéskedünk.
A másikon a Battlegroup42 mod fut, itt hetente egyszer szervezett meccsek vannak állandó társasággal(ez kb. 30+ embert jelent), mindenki magyar, szerver jelszavazva, bekerülés meghívásos alapon(ha érdekel ide tudok meghívót küldeni).
Úgyhogy ha 42-zni van kedved akkor egy pár hülye egy public szerón ne vegye el a kedved, itthon is lehet találni jó szervereket, jó társasággal :D
zebra 2013. január 15. 326 hozzászólás 1163.
Válasz BankiHUN #170. hozzászólására
Nem tudom, hogy játszik-e ezzel a játékkal még valaki, de ha igen, azoknak nagyon nem ajánlom a "SiMPLE | RtR+SW No key" nevű szervert.
Történt egyszer, hogy valami gyökér csapattársamnak feldolgozhatatlan problémát jelentett, hogy egy repülőbe sikerült beszállnom, ezért jött a szokásos hülyeség: tankkal kezdett rám lövöldözni, de valahogy még így se jött össze neki. Ezek után beállt a repülőm elé, és természetesen kinyírt. Na mondom, tesó ezt nem hagyjuk annyiban, elsütöttem vele ugyanezt. Na egyből elkezdett sírni a gyerek szája admin bácsinak, hogy csúnya gonosz TK-ssal van dolga. Kaptam egy figyelmeztetést. Mondom oké, leállok. 5mp-re rá a gyerek megint beleszáll egy jeeppel a repcsimbe, majd közli az adminnal, hogy újra TK-ztam, rammelek, amit akartok. Ezek után elkezdtem magyarázni, hogy ő ütközött belém, de természetesen ez senkit nem hatott meg, egy választ se kaptam --> kick.
Még párszor visszamentem a szerverre, hogy most tiszta lappal kezdek. Első körben gyorsan átálltam az ellenség oldalára és lelőttem a gyökeret egy szabályos dogfightban. Ezek után újra sírni kezdett, hogy én hacker vagyok mert megtalálom mindenhol (oldalanként 2 repülő van összesen az egész pályán, úgyhogy nem volt nehéz dolgom, ráadásul mindkettőt lelőttem). Paff, újabb kick. Visszamentem újra, majd ezek után valami jeddernek tituláltak, annak ellenére, hogy semmi szabálytalant nem tettem leszámítva, hogy szóvá tettem, hogy csak mert a srác hazudik nem kell engem kickelni. Egy ideig megy szépen a játék, aztán hopp, "bumm hedsát" sniperrel, a már-már legendává váló gyökeret ismét lelőttem. Ez után még kb 2 perc nyugis játék következett. Ahogy olvasgatom a chatet egyszerrre leesik, hogy ezek már megint rólam osztják az észt. Természetesen most se méltatták válaszra a nehezen megérthető "WHY?" szavamat, és bannolva lettem a szerverről, úgy, hogy abban a menetben ráadásul egy rossz szavuk nem lehetett ellenem.
Elég durván meglepődtem, hogy ilyen emberekkel találkozom a BF1942-ben, mivel megszoktam, hogy itt általában vidám hangulat uralkodik, és normális játékosokkal folyik a küzdelem.
Én már egy ideje leálltam a BF-ekkel, gondoltam, hogy most egy kicsit újra játszok, de ha már a BF1942-be is eljutottak a 9 éves síró kigyerekek, akkor köszönöm szépen kedves Battlefield, ennyi elég lesz.
Hülyék mindenütt vanak [img]http://static.ogc.hu/images/smiley/wink.png" alt=""> Itt játsszál, ezt futtatjuk. Hangulat esténként nagyon ott van. 85.10.240.98:14567
http://desertcombat.bplaced.net/
BankiHUN 2013. január 14. 818 hozzászólás 453.
Millerke 2012. december 4. 313 hozzászólás 1202.
Ketiii 2011. december 13. 269 hozzászólás 1372.
Szép jó estét :D
Lenne egy kérdésem nekem is :)
Az miért van hogy az Xfire nem érzékeli a játékot vagy hogy is mondjam :D
Pl.: nyomom a pryscsysrq + x nem add be semmit nem, pedig nekem kellene h mutassa az időt és fps.t és tudjak cuki képeket csinálni :D
Ötlet?:D
+nekem van xfire combat skins.em :D
zebra 2011. december 11. 326 hozzászólás 1163.
Ilyeneket ne is kérdezz itt, de most az egyszer válaszolok. 900 Ft a Bf1942 cd. Vedd meg és nem lesz ilyen problémád. Játszatsz a registrybe a kulcs átírással, de amennyi munkát ott beleölsz mít találsz egy épp nem használtat, azzal az energiával a helyi TSZ-be megkeresed a lemez árát.
sdchargers 2011. december 11. 1 hozzászólás 19251.
Hello Valaki nem segítene abba h a bf 42 vel neten akarok jáccani de nem eredeti game és mikor beírom az IP-t akk vagy kiírja h Invaild CD-KEX vagy azt h NO MAPS / mit kell tennem ????? pld :))
BankiHUN 2011. november 21. 818 hozzászólás 453.
Válasz Millerke #163. hozzászólására
Próbáld meg azt hogy bejössz a szerverre és közben megnézed a futó programokat, hogy mi indul el ilyenkor.
Esetleg automatikus frissítések ellenőrzése,x-fire stb...
Köszi, majd megnézem.
Millerke 2011. november 21. 313 hozzászólás 1202.
A módosítások felkerültek a szerverre. Többek között jármű optimalizálás illetve a "halál-buborék" hozzáadása a változás. Ez a főbázisok védelmét szolgálja, a kemp elkerülése végett.
Millerke 2011. november 21. 313 hozzászólás 1202.
Válasz BankiHUN #162. hozzászólására
Valaki meg tudja mondani, miért tízszereződik meg a pingem egy pillanat alatt, aztán pár másodperc múlva visszaugrik, majd újra felugrik? Pl. egyik pillanatban 23-as pingem volt egy pillanattal később meg már 230.
Kösz!
Próbáld meg azt hogy bejössz a szerverre és közben megnézed a futó programokat, hogy mi indul el ilyenkor.
Esetleg automatikus frissítések ellenőrzése,x-fire stb...
BankiHUN 2011. november 2. 818 hozzászólás 453.
Valaki meg tudja mondani, miért tízszereződik meg a pingem egy pillanat alatt, aztán pár másodperc múlva visszaugrik, majd újra felugrik? Pl. egyik pillanatban 23-as pingem volt egy pillanattal később meg már 230.
Kösz!
Millerke 2011. október 25. 313 hozzászólás 1202.
http://www.battlefield.hu/content/2011/10/25/BF1942_Az_elatkozott_kincs
XXXXX 2011. október 25. 80 hozzászólás 3234.
Válasz davidkaaa #158. hozzászólására
Ha adsz 1 zongorát szívesen...:nyelves::xD:
Nem tanultál még meg lopni? :P úgymint ahogy bf42-ben lopod a tankot vagy a repülőt az ellenfél főbase-éről :xD:
FiveOmens Team
XXXXX 2011. október 25. 80 hozzászólás 3234.
Válasz Millerke #157. hozzászólására
Élsz még? :xD:
Alig :nyelves: Nyár elején fh2-ztem, azóta nem is játszok semmit se. Olvasgatok a bf3-ról, de ez nem az a játék lesz amivel játszani akarnék igazán. A múltkor a pénteki publicozás izgatott fel kicsit, hogy olvastam, de nem értem rá. Hétvégén lődöztem bf1942-ben a ruszkikat le valamelyik szerveren(jó bénák voltak) aztán ennyi. Lehet előfordulok még valamelyik public szerveren mostanában, de jelenleg nem nagyon izgat már a játszódás :)
FiveOmens Team
davidkaaa 2011. október 25. 19 hozzászólás 6708.
Válasz XXXXX #156. hozzászólására
Tessék gyakorolni:

http://www.youtube.com/watch?v=SNSLA2pJdEE&feature=related
Ha adsz 1 zongorát szívesen...:nyelves::xD:
Millerke 2011. október 25. 313 hozzászólás 1202.
Válasz XXXXX #156. hozzászólására
Tessék gyakorolni:

Élsz még? :xD:
XXXXX 2011. október 24. 80 hozzászólás 3234.
Tessék gyakorolni:

FiveOmens Team
davidkaaa 2011. október 22. 19 hozzászólás 6708.
Válasz BankiHUN #154. hozzászólására
Tegnap is voltunk.
Rájöttem..!Én meg nem mivel tegnap délután dolgoztam....Viszont gy időpontot írhatnátok hogy legközelebb kb. mikor kezdtek...
BankiHUN 2011. október 22. 818 hozzászólás 453.
Válasz davidkaaa #153. hozzászólására
Húh,akkor most pénteken legyen fent mindenki!!!.Lassan 1 hónapja nem játszottam :bocs: :xD:
Tegnap is voltunk.
davidkaaa 2011. október 22. 19 hozzászólás 6708.
Húh,akkor most pénteken legyen fent mindenki!!!.Lassan 1 hónapja nem játszottam :bocs: :xD:
Millerke 2011. október 20. 313 hozzászólás 1202.
Pár napon belül módosított mapok kerülnek a szeróra. Egy másik szerverre csináltam őket, ami már megszűnt, megnézzük ez jobban tetszik e a bf közösségnek.
Szervernévben benne lesz a "modded".
Ketiii 2011. október 19. 269 hozzászólás 1372.
Válasz Millerke #150. hozzászólására
Persze!
Bármikor lehet, csak fel kell menni péntek estefelé és várni a népeket.:xD:
dájjóóóó :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Millerke 2011. október 19. 313 hozzászólás 1202.
Persze!
Bármikor lehet, csak fel kell menni péntek estefelé és várni a népeket.:xD:
Ketiii 2011. október 19. 269 hozzászólás 1372.
lesz máskor is publik péntek?:D
BankiHUN 2011. október 11. 818 hozzászólás 453.
Válasz Millerke #147. hozzászólására
Picit füstöl a motorja... :D
De egyben maradt :)
Millerke 2011. október 11. 313 hozzászólás 1202.
Válasz BankiHUN #146. hozzászólására
http://www.youtube.com/watch?v=77w9lOP_w2k
Így kell egy helyben leszállni :D
Picit füstöl a motorja... :D
BankiHUN 2011. október 10. 818 hozzászólás 453.
http://www.youtube.com/watch?v=77w9lOP_w2k
Így kell egy helyben leszállni :D
Millerke 2011. október 10. 313 hozzászólás 1202.
http://www.battlefield.hu/content/2011/09/22/Battlefield_1942_Publik_Nap

Tessék elolvasni!:)
Millerke 2011. szeptember 6. 313 hozzászólás 1202.
Válasz zebra_hun #143. hozzászólására
Vidi ok, de a halesz az az igazi :) Sajnos a Liga custom mapok nincsenek a Bf.hu-n, így ma a csigazabálóknál, a TL szeróján voltunk. Miller, töltsd már fel légy oly kedves. Gyak sosem árt :)
Vannak,csak nincsenek mapsorban.
Nemtom hány embernek van meg.
zebra_hun 2011. szeptember 6. 66 hozzászólás 3622.
Vidi ok, de a halesz az az igazi :) Sajnos a Liga custom mapok nincsenek a Bf.hu-n, így ma a csigazabálóknál, a TL szeróján voltunk. Miller, töltsd már fel légy oly kedves. Gyak sosem árt :)
Ketiii 2011. szeptember 6. 269 hozzászólás 1372.
Válasz davidkaaa #141. hozzászólására
Mikor szoktatok fent lenni?Már egy hete nem játszottam,sajnos alig van időm:(
Millerke,meg a többiek:D:Volt amikor ketten voltunk és úgy is laggolt,még augusztusban:D:)
Még megpróbálok pár havert szfvárról felcsábítani hogy többen legyünk:)
én is akarok jáccani majd veletek :D :D :D hajrá szfv + vidiiii :D
davidkaaa 2011. szeptember 6. 19 hozzászólás 6708.
Mikor szoktatok fent lenni?Már egy hete nem játszottam,sajnos alig van időm:(
Millerke,meg a többiek:D:Volt amikor ketten voltunk és úgy is laggolt,még augusztusban:D:)
Még megpróbálok pár havert szfvárról felcsábítani hogy többen legyünk:)
Millerke 2011. szeptember 5. 313 hozzászólás 1202.
:) Egyem a húsotokat.
Szarakodnak vele ogc-s barátaink, azért áll le. Amint én is fel tudok menni távoli asztallal, elindítom. Ma már egész nap ment.
Ketiii 2011. szeptember 4. 269 hozzászólás 1372.
Válasz zebra_hun #138. hozzászólására
Amíg 4-en voltunk addig nem :) Miller megbütyköli majd
Miller okos :D
zebra_hun 2011. szeptember 4. 66 hozzászólás 3622.
Amíg 4-en voltunk addig nem :) Miller megbütyköli majd
Válasz zebra_hun #136. hozzászólására
Nem bírta :) Amikor elértük a 8 főt olyan laggos lett, hogy lehetetlen volt róla bármit is csinálni. Legalább voltunk jó páran.
De nem mindig laggolt :D
zebra_hun 2011. szeptember 4. 66 hozzászólás 3622.
Válasz Ketiii #135. hozzászólására
Éjfél felé leállt a server, este már lehet rajta jáccani?:)
Nem bírta :) Amikor elértük a 8 főt olyan laggos lett, hogy lehetetlen volt róla bármit is csinálni. Legalább voltunk jó páran.
Éjfél felé leállt a server, este már lehet rajta jáccani?:)
Millerke 2011. augusztus 31. 313 hozzászólás 1202.
Válasz zebra_hun #133. hozzászólására
Látom, kihalt a szerverek 99 %-a. Ilyet se láttam még. Már 31 üzemel :)
Megy a szeró,gogogo. :D
zebra_hun 2011. augusztus 31. 66 hozzászólás 3622.
Válasz Millerke #132. hozzászólására
Kedves Kommunity!
Globális bf1942 szerver-támadások voltak. A bf.hu-s szerver is áldozat lett. Rajta vagyunk, élesztjük.
Látom, kihalt a szerverek 99 %-a. Ilyet se láttam még. Már 31 üzemel :)