Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Fogadóiroda Tovább

Kredited: 0  |  Találati arányod: 0%

Battlefield.hu TV

Létrehozva: 2010. április 3. Létrehozta: Drang Kategória: bftv, bf, battlfield, stream 35 hozzászólás

A Battlefield.hu igyekszik testközelből bemutatni a profi játékosok világát. A különböző ligák, kupák, lanok meccseiről élő streamben.

cellpeti 2012. április 11. 15 hozzászólás 7432.
Ki az a hatalmas nagy paraszt, aki a V8 vs. 818 elleni mérkőzést közvetítette és beleböfögött. Ott kezdődne az igényesség, hogy ilyen embert nem engednek közvetíteni. Gratulálok hozzá!
SIN 2010. június 17. 2162 hozzászólás 127.
Facebook:
http://www.facebook.com/group.php?gid=131133350248662
:)
Drang 2010. június 13. 2740 hozzászólás 85.
Drang over and out!
SIN 2010. június 13. 2162 hozzászólás 127.
A mai esti közvetítés már az új hardware-ekkel fog menni, ha Bill bácsi is úgy akarja... :D
SIN 2010. június 10. 2162 hozzászólás 127.
Válasz Jag #30. hozzászólására
Első sor, bal-közép stipi-stopi. :-)
És az ATI kártyától is megszabadultam, éljen a nVidia... :D
Jag 2010. június 10. 103 hozzászólás 2792.
Válasz SIN #29. hozzászólására
Lesz is vasárnap ;)
Első sor, bal-közép stipi-stopi. :-)
Válasz Jag #28. hozzászólására
Zsír, jcsr-tg meccset megnézném. :-)
Lesz is vasárnap ;)
Jag 2010. június 10. 103 hozzászólás 2792.
Válasz SIN #27. hozzászólására
Hozzáteszem, sosem volt kamera... :D
Az, hogy a Baly egy géppel oldotta meg, az szép és jó, de a későbbi igényeknek ez sehogy sem tudna megfelelni... (se logó, intró, visszajátszás, a térkép bemutatása)
Ha megnézed, nála a bc2 kicsit rosszabb minőséget produkált, mint nálunk, ne a legutóbbi bc2-s tesztadással vesd össze.
Ezek a tesztek hol jók, hol nem, pont ezért pakolunk össze egy külön gépet, hogy ne kelljen mindíg finomhangolni 2 órát 1 meccs előtt...
Jag: már tudjuk használni az OGC szerverén futó windows media szervert, nem hiszem, h az xfire jobb lenne...
Zsír, jcsr-tg meccset megnézném. :-)
Válasz ThePoweR #26. hozzászólására
Az első próbálkozásokat néztem meg először. Utána már láttam hogy rendesen ment.
Hozzáteszem, sosem volt kamera... :D
Az, hogy a Baly egy géppel oldotta meg, az szép és jó, de a későbbi igényeknek ez sehogy sem tudna megfelelni... (se logó, intró, visszajátszás, a térkép bemutatása)
Ha megnézed, nála a bc2 kicsit rosszabb minőséget produkált, mint nálunk, ne a legutóbbi bc2-s tesztadással vesd össze.
Ezek a tesztek hol jók, hol nem, pont ezért pakolunk össze egy külön gépet, hogy ne kelljen mindíg finomhangolni 2 órát 1 meccs előtt...
Jag: már tudjuk használni az OGC szerverén futó windows media szervert, nem hiszem, h az xfire jobb lenne...
ThePoweR 2010. június 9. 88 hozzászólás 3058.
Az első próbálkozásokat néztem meg először. Utána már láttam hogy rendesen ment.
Jag 2010. június 9. 103 hozzászólás 2792.
Válasz ThePoweR #24. hozzászólására
Komolyan kamerával akartok streamelni? :D www.gameronline.org Na itt keressétek hunbaly-t. Lehet tud segíteni. Neki a gép és net is megvan hozzá.
Kamera? Hö?
ThePoweR 2010. június 9. 88 hozzászólás 3058.
Komolyan kamerával akartok streamelni? :D www.gameronline.org Na itt keressétek hunbaly-t. Lehet tud segíteni. Neki a gép és net is megvan hozzá.
Jag 2010. június 9. 103 hozzászólás 2792.
Válasz SIN #22. hozzászólására
A régi driver leszedve, csak épp a winfos nincs újrarakva, sem a maga a játék (feltételezem, h más script-elés van ati-ra). Nehéz rászánnom magam, mert a fejlesztői környezetem és még 1 raklap dolog van a gépen, amit le kellene mentegetni. Meg is teszem nemsokára, a hétvégén csak lesz rá időm. Utána meglátjuk hogy milyen a kép. És remélem utána lesz AA, mert így nagyon szar... :S

És közben folyamatban a media szerver állítgatása, remélem, hogy működni fog vasárnapra. ;)
*UPDATE*
Már működik! :) Lehet este lesz 1 teszt... :)
Akkójó' :-)
Tudom, már biztos unalmas, elmondtam már sokszor, de xfire-el nem próbáltátok még a közvetítést?
Nincs egy atom vasam, még is élvezhető minőségben tudom steamelni a gémet.
SIN 2010. június 8. 2162 hozzászólás 127.
Válasz Jag #21. hozzászólására
User error.
Nem szedted le a régi drivert rendesen, vagy valami bekavar.
Gondolhatod, hogy a több millió eladott VGA nem véletlen fogy. Szted másnál is ilyen szar a kép? :-)
A régi driver leszedve, csak épp a winfos nincs újrarakva, sem a maga a játék (feltételezem, h más script-elés van ati-ra). Nehéz rászánnom magam, mert a fejlesztői környezetem és még 1 raklap dolog van a gépen, amit le kellene mentegetni. Meg is teszem nemsokára, a hétvégén csak lesz rá időm. Utána meglátjuk hogy milyen a kép. És remélem utána lesz AA, mert így nagyon szar... :S

És közben folyamatban a media szerver állítgatása, remélem, hogy működni fog vasárnapra. ;)
*UPDATE*
Már működik! :) Lehet este lesz 1 teszt... :)
Jag 2010. június 7. 103 hozzászólás 2792.
Válasz SIN #19. hozzászólására
A war gyakmeccs volt, ezenfelül a régebbi közvetítések úgy zajlottak, hogy egy fix ponton álltunk, amiről tudtak a csapatok, ergó zéró veszteség, illetve max 1 pont. Itt a rohangászás teljesen más okok miatt történt, mégpedig a felvétel minőségének tesztelése mozgás közben... és igen, a livestream által korlátozott sávszél igencsak odavágott az élménynek.
sajnos, nálam a kép hasonlóan ****, ezek után ne mondja nekem senki,h az ATI-AMD hűűű de jó...

a jcsr meccsre pedig lobbizunk... ;)
User error.
Nem szedted le a régi drivert rendesen, vagy valami bekavar.
Gondolhatod, hogy a több millió eladott VGA nem véletlen fogy. Szted másnál is ilyen szar a kép? :-)
Drang 2010. június 7. 2740 hozzászólás 85.
Válasz TaploTomek #18. hozzászólására
Biztos sok munkája van benne az érinteteknek,ugyhogy nem akarom lefikázni de nem sok értelmét látom ennek....
egy waron játszani izgalmas igy utólag megnézni... hááát.... még ha játszotam volna rajta szerintem akkor sem nézném meg.... probáltam.... megtalálni a savaborsát.... végignéztem.....

egyrészt ha nekem egy waron elkéne kezdenem lövöldözni valakire aki nincs is játékban...esetleg még a gránátomat is eldobom ami később jól jönne
és addig meghallanak, észre vesznek vagy oldalba lönek.... (medic a hajon)
vagy a c pontól kijövö enginer fölösleges ideje.... nem beszélve a 3 halál álltal begyüjtött ticket minuszról ha szoros a vége... és 4-0 és game over pedig még lenne 3 ticketje a csapatnak ahol a közvetitő játszot...
nem beszélve azokról a másodpercekről mikor mozgást látok.. és azzal töltök,hogy beazonositóm jjaaaa ez az a....
Ebben a formájában pályán rohangálva nem látom értelmét sorry minden kedves érintetnek...!
de én nem engedném be egy komoly tét mecsre!!!
Drang over and out!
SIN 2010. június 7. 2162 hozzászólás 127.
Válasz TaploTomek #18. hozzászólására
Biztos sok munkája van benne az érinteteknek,ugyhogy nem akarom lefikázni de nem sok értelmét látom ennek....
egy waron játszani izgalmas igy utólag megnézni... hááát.... még ha játszotam volna rajta szerintem akkor sem nézném meg.... probáltam.... megtalálni a savaborsát.... végignéztem.....

egyrészt ha nekem egy waron elkéne kezdenem lövöldözni valakire aki nincs is játékban...esetleg még a gránátomat is eldobom ami később jól jönne
vagy a c pontól kijövö enginer fölösleges ideje.... nem beszélve a 3 halál álltal begyüjtött ticket minuszról ha szoros a vége... és 4-0 és game over pedig még lenne 3 ticketje a csapatnak ahol a közvetitő játszot...
nem beszélve azokról a másodpercekről mikor mozgást látok.. és azzal töltök,hogy beazonositóm jjaaaa ez az a....
Ebben a formájában pályán rohangálva nem látom értelmét sorry minden kedves érintetnek...!
A war gyakmeccs volt, ezenfelül a régebbi közvetítések úgy zajlottak, hogy egy fix ponton álltunk, amiről tudtak a csapatok, ergó zéró veszteség, illetve max 1 pont. Itt a rohangászás teljesen más okok miatt történt, mégpedig a felvétel minőségének tesztelése mozgás közben... és igen, a livestream által korlátozott sávszél igencsak odavágott az élménynek.
sajnos, nálam a kép hasonlóan ****, ezek után ne mondja nekem senki,h az ATI-AMD hűűű de jó...

a jcsr meccsre pedig lobbizunk... ;)

Válasz mano86 #16. hozzászólására
34:16 :D hülye csipás "megpróbálja fel C4-ezni". nem én voltam :P

a sávszél tényleg hiányzik, sokszor érződik valami fps lagg-szerűség.
SIN remélem a TG - JCSR meccs lesz közvetítve, meg a mienk is izgalmas lesz :), jó lenne, ha most már minden meccs lemenne streamen :P
mano86 2010. június 7. 77 hozzászólás 3302.
34:16 :D hülye csipás "megpróbálja fel C4-ezni". nem én voltam :P

a sávszél tényleg hiányzik, sokszor érződik valami fps lagg-szerűség.
Válasz SIN #14. hozzászólására
Visszanézni itt lehet, a hang télleg elég ratyi lett, azt hittem jobb... Ez csak szimple beállítási hiba!
http://www.livestream.com/bfhutvteszt/video?clipId=pla_ee197219-3251-428f-8fe7-eb2cde21d8a1
SIN a kép sarkaiban lévő sötétségről is tudsz valami bővebbet mondani ? az is kicsit zavaró volt

A kontrasztok is kicsit furcsák, vagy nálad tényleg ilyen a játék ???
SIN 2010. június 6. 2162 hozzászólás 127.
Visszanézni itt lehet, a hang télleg elég ratyi lett, azt hittem jobb... Ez csak szimple beállítási hiba!
http://www.livestream.com/bfhutvteszt/video?clipId=pla_ee197219-3251-428f-8fe7-eb2cde21d8a1
SIN 2010. június 6. 2162 hozzászólás 127.
Ma tesztadás 21:00-tól:

http://www.livestream.com/bfhutvteszt

;)
SIN 2010. június 4. 2162 hozzászólás 127.
A BF.hu TV segítőt/segítőket keres műsorvezetői/szervezői posztra/posztokra:

Ami mindenképp szükséges:

- Budapesti lakhely

- BF ismeret

- Eleinte heti 1-2 alkalommal esti órákban szabadidő, később várható a heti 3-4 is

- Elszántság, jó kommunikációs készség

Érdeklődni/jelentkezni rövid bemutatkozással: szerkesztoseg@battlefield.hu , válaszként megkapod az elérhetőségeket (msn, ts, skype)
SIN 2010. június 3. 2162 hozzászólás 127.
Válasz Rat4Face #10. hozzászólására
sziasztok, lenne egy olyan kérdésem hogy streamen hogy lehet játékokat közvetíteni, hang van csak kép nincs :)... valami program kellene hozzá? ... valaki tudna benne segíteni megköszönném.
e-mail: sin@drklan.hu a többit ott.
Rat4Face 2010. május 25. 5 hozzászólás 11627.
sziasztok, lenne egy olyan kérdésem hogy streamen hogy lehet játékokat közvetíteni, hang van csak kép nincs :)... valami program kellene hozzá? ... valaki tudna benne segíteni megköszönném.
Drang 2010. április 19. 2740 hozzászólás 85.
Válasz SIN #8. hozzászólására
figyeld az oldalt (bfhu) innen, megtudsz mindent. :)
Itt az oldalon tudsz tájékozódni a soron levő közvetítésekről...
Drang over and out!
SIN 2010. április 19. 2162 hozzászólás 127.
Válasz zolee36 #7. hozzászólására
Figy és nem tudjátok hol és mikor lezsnek közvetítések ??:D
figyeld az oldalt (bfhu) innen, megtudsz mindent. :)
zolee36 2010. április 19. 60 hozzászólás 3814.
Figy és nem tudjátok hol és mikor lezsnek közvetítések ??:D
Stryker 2010. április 7. 250 hozzászólás 1470.
Válasz Bala #5. hozzászólására
én is örülök a közvetítéseknek, de a tegnapi próbánál eléggé akadozott, nem tudom, hogy nálam van é a hiba, vagy ez általános gond?:)
A hiba nem az ön készülékében van.
Sajnos még vannak némi technikai problémáink s ahogy társam lentebb írta ezek még teszt adások, elő fog fordulni még hasonlók, ki kell nekünk is tapasztalni, hogy nektek minél jobb legyen.
Bala 2010. április 7. 409 hozzászólás 975.
én is örülök a közvetítéseknek, de a tegnapi próbánál eléggé akadozott, nem tudom, hogy nálam van é a hiba, vagy ez általános gond?:)
SIN 2010. április 6. 2162 hozzászólás 127.
Örülünk, hogy vannak rajongók már most, de az lesz majd az igazi, amikor nem teszt adás lesz! Üzenem öcsédnek, hogy ezen a fórumon beszéljük ki az észrevételeket és az ötleteket, jöjjön és véleményezzen, hátha van jó ötlete, de a rosszat is szívesen vesszük, csak nem valósítjuk meg :)
Lupous 2010. április 6. 39 hozzászólás 4794.
Kíváncsi leszek :xd:...amúgy öcsémnek nagyon tetszik ez a tvs dolog :xd: (Meg is vette a BF 2-t :xd:...csak még nagyon kezdő, de lelkes :xd:)
SIN 2010. április 6. 2162 hozzászólás 127.
Így van, készülünk ezerrel! Új Hardware, remélhetőleg -emiatt is- jobb minőség!
Drang 2010. április 6. 2740 hozzászólás 85.
Ma este újabb tesztadás várható!

Figyeljétek az oldalt...
Drang over and out!