Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Fogadóiroda Tovább

Kredited: 0  |  Találati arányod: 0%

Battlefield Heroes

Létrehozva: 2010. április 4. Létrehozta: Lupous Kategória: BFH 110 hozzászólás

Minden ami az EA ingyenes online lövöldéjéhez kapcsolódik.

Szevasztok, srácok!

Tudom hogy ez sokaknak nem tetszik, meg elvileg ilyet nem biztos, hogy lehet, de nem én vagyok az első, sem az utolsó sem...
Szóval a lényeg, szeretném eladni 3 db fullos, premium bfp4f accountomat, accountonkent 4 / 4 / 4 lvl 25 ös (maxlevel) katonával.Minden katonámnak van 2/3 fegyója (alapfegyó nélkül) + fullos attachementsek, holosight, snipereknek ballistic scope (6x zoom) mindegyiknek elite pisztolyok, és persze amit már sehol nem tudsz beszerezni: 5/6 db +3 as fegyók. + egyébb VIP cuccok, ráadásul mind 3 engineeremnek +1 / +1 / +1 training point... tavaly szeptember óta havonta töltöttem fundssal az accountjaimat, nem bántam meg, csak nincs szükségem erre a sok accountra. (volt egy céges telóm )
A másik, meg kellene a pénz, mert... na de ez nem is rátok tartozik, örüljetek neki, itt a vissza nem térő alkalom!
Ezzel a cuccal garantáltan végig fogtok menni mindenkin infantry / citymap szervereken, ha van egy kis skilletek, márpedig miért ne lenne. Egyébként sok jó régi ismerős arcot látok BF2 ből, remélem ők rá fognak harapni
Egyébként bárki bármit mond, ez a játék szerintem tovább fog működni mint a BF3, és még csak egy éve publikus, úgyhogy megéri a befektetést....
Akinek felkeltettem az érdeklődését, kérem írjon a

bfp4f.lord.of.war@gmail.com

emailre, előre is köszi, inkább magyarnak adnám el, mint külföldinek.

És remélem nem sértődtök meg, ha egyelőre inkognitóban maradok. üdv.: Jurij Orlov

Azt is megköszönném, ha közvetíteni tudnátok...
Eladó 1 accunt 4 karakterrel!
Royal solider:m16 super typewriter super harrys hand cannon rudolf rescue tier 1 elite m16+ruhák
Royal gunner:tier 1 elite m249 dragons fire +ruhák
National commando:SVD sv98 az az ürboxkesztyű,+ruhák
national solider:semmi.

Akit érdekel irjon bátran kb 50ezer fund van bennük összesen..

Elérhetőségek:Skype:gatesplayer99
Köszönöm,hogy elolvastad!
Körülbelül olyan 8500-12500 fundra gondoltam értük.
africanusq 2012. március 1. 10 hozzászólás 8938.
Válasz phiton #107. hozzászólására
Nah... Annyit kiderítettem, hogy nem a GGC Stream banolt, tehát elvileg nem vagy csaló:nyelves:
DE! Ban-t nem osztogatunk csak úgy, valaminek történnie kellett...
Ban-t levettem, mehetsz zúzni, de a szemem rajtad tartom! :xD:
Jegyezd meg: egy Heroes felér 100000000000000000 halandóval! :vigyor:
Piton... nagyon köszönöm nagyon hálás vagyok... nyugodtan rajtam tarthatod a szemed... sosem csalnék vagy ilyesmi... amire emlékszem az eset kapcsán, hogy bennt voltam aztán kidobot a team balance megörzése végett... én ujra meg újra visszaléptem amíg egyszercsak azt írta hogy bannolt... de mindenképpen nagyon köszönöm... minden jót!
phiton 2012. február 18. 92 hozzászólás 2955.
Válasz africanusq #106. hozzászólására
Látom éppen hogy nem akárki vagy.... nagyon köszönöm, hogy épp egy ilyen közönséges "halandóval foglalkozol mint én... nagyon kösz...
Nah... Annyit kiderítettem, hogy nem a GGC Stream banolt, tehát elvileg nem vagy csaló:nyelves:
DE! Ban-t nem osztogatunk csak úgy, valaminek történnie kellett...
Ban-t levettem, mehetsz zúzni, de a szemem rajtad tartom! :xD:
Jegyezd meg: egy Heroes felér 100000000000000000 halandóval! :vigyor:
africanusq 2012. február 17. 10 hozzászólás 8938.
Válasz phiton #104. hozzászólására
Valóban ban listás vagy, de sajnos reason-t nem látok...Könnyísd meg a dolgom, mikor kaptál ban-t?
mármint2012.02.16, de kb hány óralor?
Látom éppen hogy nem akárki vagy.... nagyon köszönöm, hogy épp egy ilyen közönséges "halandóval foglalkozol mint én... nagyon kösz...
Válasz phiton #104. hozzászólására
Valóban ban listás vagy, de sajnos reason-t nem látok...Könnyísd meg a dolgom, mikor kaptál ban-t?
nagyon kösz a segítséget... valamikor az esti órákban... mondjuk 6 és 9 közt... nem emlékszem pontosan... sajna... remélem tudtam segíteni kicsit...
phiton 2012. február 17. 92 hozzászólás 2955.
Válasz africanusq #103. hozzászólására
kösz a segítséget: africanusq vagyok és a phresh serverről bannoltak... ez a neve... :) nagyon kösz... próbáltam igen fellépni de azt mondja, h bannoltak a serverről
Válasz phiton #102. hozzászólására
Helló, mi a felhasználóneved? Meg tudom nézni a ban okát. Azóta próbáltál fellépni? Előfordul, hogy chat-spam-ért bannolt, de az csak egy kör erejéig tart. Mégvalami: jelenleg 2 magyar szerver van, melyikről bannoltak?
kösz a segítséget: africanusq vagyok és a phresh serverről bannoltak... ez a neve... :) nagyon kösz... próbáltam igen fellépni de azt mondja, h bannoltak a serverről
phiton 2012. február 17. 92 hozzászólás 2955.
Válasz africanusq #101. hozzászólására
szevasztok... van egy kis problémám... bannoltak a magyar szerverről és nem tudom miért... nem beszélhetnék a rendszer gazdával vagy valamilyen illetékessel... esetleg egy személyt tudnátok ajánlani??? előre is kösz
Helló, mi a felhasználóneved? Meg tudom nézni a ban okát. Azóta próbáltál fellépni? Előfordul, hogy chat-spam-ért bannolt, de az csak egy kör erejéig tart. Mégvalami: jelenleg 2 magyar szerver van, melyikről bannoltak?
szevasztok... van egy kis problémám... bannoltak a magyar szerverről és nem tudom miért... nem beszélhetnék a rendszer gazdával vagy valamilyen illetékessel... esetleg egy személyt tudnátok ajánlani??? előre is kösz
Emberek tudnátok segíteni nekem nem tudok játszani.A Bfh offline van valószínű ez lesz a baj de ti tudtok játszani?Valamint azt írja ki mikor az oldalról indítanám a játékot hogy"An error occurrder:Failed to download config file".:szomoru:
szallito 2011. augusztus 1. 61 hozzászólás 3764.
Válasz astor #98. hozzászólására
nem tudom. nekem csak alap fegyvereim vannak, a kommandanttal tökéletesen elégedett vagyok, 1-2 szer megvettem az über kommandantot, azzal még faszább volt
Ha ügyesen akarod csinálni, akkor veszel egy közeli (short) és egy távoli (long) über SMG-t, a kettőt harc közben felváltva tudod használni.
Az über kommandant jobb mint a sima, 5-el több benne a golyó, és sűrűbben is lő kritikust.
De az örök igazság a "Dragonball"-ból itt is igaz: Nem a fegyver miatt lesz erős a harcos, hanem a harcos miatt lesz erős a fegyver. (ej, de szép is volt ez a mondat)
Amúgy van egy Group a BFH-ban ami a kezdő, vagy haladó fiatalok kérdéseinek megválaszolására hoztunk létre, lépj be nyugodtan: Hungarian Transporter Clan.
astor 2011. július 31. 2510 hozzászólás 99.
Válasz szallito #97. hozzászólására
Ne vedd meg!! Sokkal jobban jársz egy Tier-1 AK-74-el. A scoped csak moderate, középtávolságra pontos, hiába hozod közelre a távcsővel az ellenfelet, egyszerűen nem találod el.
Én megvettem annó, de megbántam rendesen.
nem tudom. nekem csak alap fegyvereim vannak, a kommandanttal tökéletesen elégedett vagyok, 1-2 szer megvettem az über kommandantot, azzal még faszább volt
szallito 2011. július 31. 61 hozzászólás 3764.
Válasz astor #96. hozzászólására
hello
mit szóltok a mostani deal of the dayhez? 1200 bf helyett 900ért meg lehet venni a scoped ak74 SOF-ot. megéri ?
Ne vedd meg!! Sokkal jobban jársz egy Tier-1 AK-74-el. A scoped csak moderate, középtávolságra pontos, hiába hozod közelre a távcsővel az ellenfelet, egyszerűen nem találod el.
Én megvettem annó, de megbántam rendesen.
astor 2011. július 31. 2510 hozzászólás 99.
hello
mit szóltok a mostani deal of the dayhez? 1200 bf helyett 900ért meg lehet venni a scoped ak74 SOF-ot. megéri ?
Zozo6 2011. július 24. 2 hozzászólás 16318.
Nem 6 perc...vagy 3 és fél óra!:)
Pra 2011. július 24. 258 hozzászólás 1428.
Nem, nem lehet megoldani!
Telepíts :)
Rámegy vagy 6perc az életedből :)
Zozo6 2011. július 23. 2 hozzászólás 16318.
Sziasztok,bocsi a bénázásomért de nem találtam semmi olyan fórumot máshol ahova ezt a technikai problémámat írhattam volna.Megint játszani akarok a BFHeroes-zal,de nem tudok,mert a honalpon a play-nél telepíteni akarja a game-et,ezt azért teszi,mert nem erről a gépről telepítettem,meg lehet valahogyan oldani,hogy itt felismerje??És ne kelljen letölteni megint??
Sapphire400 2011. július 23. 1 hozzászólás 22024.
Sziasztok!
Szeretném felvenni a kapcsolatot egy angolul tudó BFH Adminnal.

Egy esetleges account feltörésről lenne szó, segítséget, közbenjárást szeretnék kérni.

Köszönöm.
qpac 2011. június 26. 149 hozzászólás 2137.
Jelen pillanatban a BFH nem működik, és nem is akármilyen okokból. Az elmúlt hetetekben egy hekkercsoport okozott fejtörést nagyrészt játékfejlesztő cégeknek, ami a szervereik deface-elését/ledos-olását jelentette. Ha valaki hallott a LulzSec-ről, tudja miről van szó.

Úgy tűnik, hogy nagyjából félmillió, még a bétában regisztrált felhasználó adatait szerezték meg, és hozták nyilvánosságra. Az EA úgy tűnik már dolgozik az ügyön, de ez eltarthat egy darabig.

"Battlefield Heroes is Offline

We are currently investigating an apparent security breach related to our free-to-play Battlefield Heroes franchise. We are working to identify which accounts were affected and will take all precautions to ensure those players are notified as quickly as possible. We apologize for any inconvenience and hope to have the game back online shortly"

http://www.rockpapershotgun.com/2011/06/26/lulzsec-over-release-battlefield-heroes-data/
HUNandurix 2011. január 11. 304 hozzászólás 1235.
Válasz HuNRyaN #89. hozzászólására
Sziasztok!! hogy tudnék ugy lépni szerora hogy megvan a port meg a cim?? pl.. megvan a battlefield.hu szerver cime és hogy tudnék egyböl rámenni?
nekem megtudnád mondani a szerver nevét és címét???
HuNRyaN 2011. január 11. 308 hozzászólás 1221.
Sziasztok!! hogy tudnék ugy lépni szerora hogy megvan a port meg a cim?? pl.. megvan a battlefield.hu szerver cime és hogy tudnék egyböl rámenni?
Válasz skin01 #84. hozzászólására
kössz helpet sikerült hát nem tom mi lehetett megoldás:
másik karival toltam kiléptem beléptem még mindig rossz és 5-szörre megjelentek :D
megoldás:leszedni mindent magadról csak egy fegyvert bennhagyni (anélkl nem engedi a play nowt) majd play now-ezután visszadob és működik (nálam legalábbis jó volt)
skin01 2010. november 20. 31 hozzászólás 5312.
na mi történt nations cupon mert nem tudtak követni sajnos kiestünk?
Pra 2010. november 8. 258 hozzászólás 1428.
VV MM lesz a két map NC-n
skin01 2010. november 8. 31 hozzászólás 5312.
egyébként néztem ma nations cup oldalát mivel remélem h franciákat megverjük (verjük meg)[ámen]
ha ez lesz megint német mecs nah attól lesz érdekes a nations cup úgyhogy gyakorolni skacok gyakorolni (cc-n a 2 jeep)
Válasz Pra #83. hozzászólására
Az baj :/
Érdekes jelenség 0_0
Nem tudom mit lehet tenni, de dolog egy biztos... kb 10perc újrarakni a játékot.
kössz helpet sikerült hát nem tom mi lehetett megoldás:
másik karival toltam kiléptem beléptem még mindig rossz és 5-szörre megjelentek :D
Pra 2010. november 8. 258 hozzászólás 1428.
Az baj :/
Érdekes jelenség 0_0
Nem tudom mit lehet tenni, de dolog egy biztos... kb 10perc újrarakni a játékot.
Válasz Pra #81. hozzászólására
Azt a kis fekete gombot kell megnyomni...
...akkor az összes abidat kiszedi, és újra tudod osztani, ahogy akarod.
+- nincs!

rákatintom már elötte is de abylitinél a kis kocka aljában nincs plusz jel egyáltalán

Pra 2010. november 7. 258 hozzászólás 1428.
Azt a kis fekete gombot kell megnyomni...
...akkor az összes abidat kiszedi, és újra tudod osztani, ahogy akarod.
+- nincs!

skin01 2010. november 7. 31 hozzászólás 5312.
Valaki tudna segíteni rolyal gunnerem skilljeit át akartam rakni és nem enged +-adni hozzá nem első alkalom de valahogy sikerült pls gyors helpet
Pra 2010. november 2. 258 hozzászólás 1428.
Passz.
Nekem még nem volt 1001es hibakódom.

A C.lost. 3 viszont egy általános jelenség:
Rossz a netkapcsolatod, megszakad, és leesel a szeróról.
Nekem mostanság volt ilyen probléma sorozatom.
Ingadozott keményen a pingem ,de olyan szinten ,h másodpercenként ugrált 70-200 között. Aztán néha meg is szakadt a kapcsolat, és jött a 3as hibakód.
...aztán egy rendszer pucolás és csökkentett modban brutál vírus írtás AVG-vel megoldotta a szitut.

Ha nem oldódik meg holnapra, akkor a játékot kéne újra rakni.
10perc az egész.

ToxicBanana 2010. november 2. 1 hozzászólás 20021.
Csá!
Hogy lehet azt megoldani hogy ha játszok 3-4 percet There is the problem with your connection és kilép aztán azt írja ki hogy The server was connection lost(3) aztán még azt is hogy Unnable to connection(1001)
(lehet nem jól írtam be a hibákat de ilyesmik:D)
Pra 2010. november 2. 258 hozzászólás 1428.
Nagyon úgy néz ki a dolog ,h van az osztrákok ellen egy default win-ünk!
http://nationscup.bfzeroes.com/?site=cups&action=details&cupID=5

És látható ,h össze is raktak minket a franciákkal a rájátszásban:
http://nationscup.bfzeroes.com/?site=brackets&action=tree&cupID=5

A főszervező ezt írta a hivatalos fórumon (a nations cup week 3 topicban):
"Well that brings me to another problem, which I already discussed with the leader of Austria. Hungary asked you to take tonic screenshots but you didn't send those to them. Can't accept the score untill the pending screens are sorted. I'm really surprised that if a team asks for screens the other team just happily walks away and says oh our teammates left, can't get them now... So get it sorted now or I'll have to draw my own conclusions about not providing a screenshot when asked. "
Drang 2010. november 2. 2730 hozzászólás 86.
Felcsillant a remény... talán mégis lesz folytatás a BFHeroes nemzetek kupájában?
Drang over and out!
Válasz FallenJooker #44. hozzászólására
nagyon köszönöm :)
Pra 2010. november 1. 258 hozzászólás 1428.
És lassan inítom a Magyar kupát.
Majd mindenki megtudja a részletekett, itt a battlefied.hu-n.
Drang 2010. november 1. 2730 hozzászólás 86.
Köszönjük az élő tudósítást a a meccsről! Így akkor buktuk a folytatást?
Segáz srácok, el a fejjel! szervezettebbé kell tennünk a Bfheroes közösséget, gyak és war lehetőséget teremteni a játékosoknak... és akkor jövőre jobban szereplünk!
Hajrá magyarok!
Drang over and out!
Pra 2010. október 31. 258 hozzászólás 1428.
Ja és azt nem is mondtam ,h tegnap a Royal oldalon 2embert kellett helyettesíteni.
Ma is a egy nagyon fontos tagunk hiányzott :(
Kaeko 2010. október 31. 113 hozzászólás 2599.
gyerekek.. az utolsó menetben behúztam 2 zászlót, így a többiek tudtak fordítani, míg odaértem. aztán osztottuk őket, így lett 13-12 is... csak sajnos Ajro kiesett, és ezzel elbuktuk :(
SzLehel 2010. október 31. 29 hozzászólás 5497.
mindig beüt valami :/
egy játékosunk leesett a szeróról netkapcsolat hiba miatt :(
0-10 osztrákoknak

Tehát a végeredmény
HUN VS AT 0-4
6-10
5-10
13-12
18-17
17-17
vicces...
B-taktikával mentek Malomra, ők meg persze most lookoutra :/
Van egy játékos az ellenél aki elképzelhető ,h tonicot használ (amit a szabályok szerint tilos behozni WAR-ra)
0-28
Zászló fölény miatt sokat buktunk
Pedig killben jobban vagyunk.

Kezdődik a második kör!
12-32 az állás osztrákoknak :'(
Kicsit esik szét az ellen!
Most lendületben vannak a mieink... de az osztrákok vezetnek, főleg a zászlók miatt.
CC-n is elkezdődött a WAR

Új taktikát próbálnak érvényre vinni:
Két JEEP-el a gödrön át a Royal alapra indultak
Sokáig nem fogták meg a pontot... de ahogy hallom osztjuk őket rendesen.