Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Fogadóiroda Tovább

Kredited: 0  |  Találati arányod: 0%

Irány a BECUP!

Létrehozva: 2010. július 27. Létrehozta: Drang Kategória: BFBC2, BECUP, Help, LAN 8 hozzászólás

Problémát jelenthet egy néhány csapatnak az emberek és gépek eljuttatása a helyszínre. Próbáljunk meg egymáson segíteni! Irány a Becupra címmel új fórumot indítunk, ahol mind a csapatok mixelésére, mind az eszközök/emberek eljutásában lehet agyalni...

IMPHUN 2011. június 28. 201 hozzászólás 1714.
Válasz SIN #4. hozzászólására
A Bp-iekből tudok hozni 2-t. VI.ker-ből indulok...
SIN kiviszel mint tavaly :D
Drang 2010. augusztus 23. 2740 hozzászólás 85.
Válasz FoxyMaxi #5. hozzászólására
Sziasztok, a főoldalon láttam, hogy kerestek adminokat becupra (de bármi másban is tudok segíteni esetleg), bf2-ztem 4 évig, jelenleg bc2-zöm, Rokakoma3 néven az E*G*C klán kötelékeit gyengítem
Üdv!

Gyere a Battlefield.hu Mix Teambe játszani...
Drang over and out!
FoxyMaxi 2010. augusztus 23. 6 hozzászólás 10600.
Sziasztok, a főoldalon láttam, hogy kerestek adminokat becupra (de bármi másban is tudok segíteni esetleg), bf2-ztem 4 évig, jelenleg bc2-zöm, Rokakoma3 néven az E*G*C klán kötelékeit gyengítem
SIN 2010. július 27. 2162 hozzászólás 127.
A Bp-iekből tudok hozni 2-t. VI.ker-ből indulok...
badco 2010. július 27. 63 hozzászólás 3726.
Amennyiben megyek, nekem lehet hogy szükségem lenne rá Tomek... Bp. 2.ker Hidegkút

TaploTomek 2010. július 27. 132 hozzászólás 2363.
Lehetséges,hogy 1 gépnek és tulajdonosának tudnék segiteni a kijutásban a főváros területén....
ugyanis az még befér mellém és a gépem mellé.....
Drang 2010. július 27. 2740 hozzászólás 85.
Aki jelentkezni szeretne a Battlefield.hu mix csapatba a BECUP Lanra, az SIN -t keresse itt az oldalon privát üzenetben, vagy ezen a fórumon...

Hajrá, gyerünk a BECUP-ra!
Drang over and out!