Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Fogadóiroda Tovább

Kredited: 0  |  Találati arányod: 0%

BECUP LAN BFHU Csapat

Létrehozva: 2010. július 27. Létrehozta: SIN Kategória: BFBC2 8 hozzászólás

Itt lehet jelentkezni, megvitatni a szervezett csapat dolgait.

wlpwlp 2016. január 3. 984 hozzászólás 365.
Moderálva...
LordMatteo 2010. augusztus 22. 830 hozzászólás 447.
Válasz w4cKy #5. hozzászólására
A BF.hus mix teamnek nincs fórum topicja vagy valami, ahol tudnunk egyeztetni?
De, van.

Épp oda írtál...
A kibaszás társas játék, sose feledd
TaploTomek 2010. augusztus 22. 132 hozzászólás 2368.
Szia 2Fast szerintem ide is irhatsz... valamint szoktak a srácok Mumble-szerveren és a HUN TSen is lenni...

HUN TS: 84.21.31.230 port 9987
Mumble: mumble.battlefield.hu port 64738
w4cKy 2010. augusztus 22. 10 hozzászólás 8884.
Válasz Drang #4. hozzászólására
Üdv Battlefield játékosok!

Korábban már értesülhettetek róla, hogy idén az egyik legnagyobb hazai Lanon a BECUP 2010 rendezvényen a Battlefield Bad Company 2 is a versenyjátékok közé került. Tudom, hogy a nyári időszak nem a legszerencsésebb, hogy ilyenkor a "Bf uborkaszezonban" eltűnnek az emberek. Mindez ellenére a Lan kiváló lehetőség, hogy mi Battlefield Bad Company 2 játékosok személyeen is megismerkedjünk. Esély arra, hogy a PC-s BFBC2 playerek megmutassák magukat, hogy lássa mindenki: itt vagyunk!!! A szervezők 6 csapat (8 ill. 8+1fő) nevezése esetén indítanak tornát.
A BECUP nevezési határideje vészesen közeleg. Eddig négy 8 fős csapat regisztrált és még egy csapat jelezte a részvételt, továbbá egy mix alakulatot szervezünk. Kérdem én: Vajon van-e még 16 ember a közösségben, aki ott lesz a BF-fiestán???
Mindenki, akinek lehetősége van eljönni játszani, bulizni egy jót, az ne habozzon jelezze részvételét!!! Mutassuk meg, hogy a BFBC2 conquest nemzet él!!!!
A BF.hus mix teamnek nincs fórum topicja vagy valami, ahol tudnunk egyeztetni?
Drang 2010. augusztus 18. 2730 hozzászólás 86.
Üdv Battlefield játékosok!

Korábban már értesülhettetek róla, hogy idén az egyik legnagyobb hazai Lanon a BECUP 2010 rendezvényen a Battlefield Bad Company 2 is a versenyjátékok közé került. Tudom, hogy a nyári időszak nem a legszerencsésebb, hogy ilyenkor a "Bf uborkaszezonban" eltűnnek az emberek. Mindez ellenére a Lan kiváló lehetőség, hogy mi Battlefield Bad Company 2 játékosok személyeen is megismerkedjünk. Esély arra, hogy a PC-s BFBC2 playerek megmutassák magukat, hogy lássa mindenki: itt vagyunk!!! A szervezők 6 csapat (8 ill. 8+1fő) nevezése esetén indítanak tornát.
A BECUP nevezési határideje vészesen közeleg. Eddig négy 8 fős csapat regisztrált és még egy csapat jelezte a részvételt, továbbá egy mix alakulatot szervezünk. Kérdem én: Vajon van-e még 16 ember a közösségben, aki ott lesz a BF-fiestán???
Mindenki, akinek lehetősége van eljönni játszani, bulizni egy jót, az ne habozzon jelezze részvételét!!! Mutassuk meg, hogy a BFBC2 conquest nemzet él!!!!
Drang over and out!
LordMatteo 2010. július 31. 830 hozzászólás 447.
Válasz Activity378 #2. hozzászólására
szia a battlefield szerver a magyar nem megy márt ?:
Szia!

Egy: ez nem az a topik.

Kettő: Melyikre gondolsz? Én mindegyik magyar bf-s szervert látom (igaz, a bc2-set csak gamemonitoron keresztül).
A kibaszás társas játék, sose feledd
Activity378 2010. július 31. 11 hozzászólás 8368.
Válasz SIN #1. hozzászólására
A jelentkezéseket xfire-ön keresztül nálam lehet megtenni!
X-fire név: sinmedic
szia a battlefield szerver a magyar nem megy márt ?:
SIN 2010. július 27. 2161 hozzászólás 127.
A jelentkezéseket xfire-ön keresztül nálam lehet megtenni!
X-fire név: sinmedic