Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Fogadóiroda Tovább

Kredited: 0  |  Találati arányod: 0%

Tagfelvétel a FoXHounD klánba!!!!

Létrehozva: 2010. szeptember 16. Létrehozta: Kazuya871 Kategória: BFBC2 20 hozzászólás

Sziasztok sok szeretettel köszöntök mindenkit a FoXHound klán nevében! Szeretnénk bővíteni a klánunkat , amely nemrégiben alakult Saját szerverrel rendelkezünk és nincsenek feltételek a tagsággal kapcsolatban Az aktív és megbízható tagok admin jogokat is kapna a szerverhez Bármi kérdésetek van nyugodtan fordulhattok hozzám itt a fórumon vagy az msn-emen msn címem: domine87@freemail.hu

Drang 2010. október 17. 2730 hozzászólás 86.
Válasz Kazuya871 #19. hozzászólására
Drang lécike vedd le ezt a toborzót mert szeretnék egy újat kiírni !
Írjál ki újat semmi akadálya, de mint klánhírt... a fórumot lezárom
Drang over and out!
Kazuya871 2010. október 17. 71 hozzászólás 3450.
Válasz Drang #18. hozzászólására
Nem a megfelelő hely erre...
Drang lécike vedd le ezt a toborzót mert szeretnék egy újat kiírni !
Drang 2010. szeptember 28. 2730 hozzászólás 86.
Válasz kovacsadam #17. hozzászólására
Moderálva...
Nem a megfelelő hely erre...
Drang over and out!
kovacsadam 2010. szeptember 28. 34 hozzászólás 5122.
Moderálva...
SIN 2010. szeptember 27. 2161 hozzászólás 127.
Válasz Kazuya871 #15. hozzászólására
Teljesen igazad van!
Érdekes dolog hogy úgy tűnik ennek a dolognak folytatása is van
kíváncsi vagyok az mikor lesz kiposztolva, bár szerencsére nem az én részemről történt megint trágár beszéd :D nem leszek megfeszítve nyilvánosan

Tényleg Sin nem kell klán tagság ? XD
Nem, köszönöm. Én Dr.-es vagyok, voltam, leszek.. :)
Igazából én már nem játszom BF szériákkal, se mással, mivel időm már nagyon nem engedi (nincs olyan nap, amikor ne lennék fél napot távol, beleértve a hétvégéket is). Este meg vagy 1 film, vagy adás.
De köszönöm a lehetőséget! ;)
Kazuya871 2010. szeptember 27. 71 hozzászólás 3450.
Teljesen igazad van!
Érdekes dolog hogy úgy tűnik ennek a dolognak folytatása is van
kíváncsi vagyok az mikor lesz kiposztolva, bár szerencsére nem az én részemről történt megint trágár beszéd :D nem leszek megfeszítve nyilvánosan

Tényleg Sin nem kell klán tagság ? XD
SIN 2010. szeptember 27. 2161 hozzászólás 127.
Válasz Kazuya871 #12. hozzászólására
Másrészt meg köszi SIN hogy szóltál pár jó szót a védelmemben :D , amire szerencsére nem igazán szorultam rá mivel ez a kipostolás egyszerűen nevetséges volt részükről.De azért jól esett

Annak hogy én milyen indulatos és trágár tudok lenne semmi köze ahhoz hogy ki szeretne belépni hozzánk vagy ki nem. Nem ezért nyitottam ezt a fórumot és részemről le is zárnám ezt a dolgot

Ha így megfelel ünnepélyes keretek között elnézést kérek a szóban forgó viselkedésemért és fejet hajtok a fölöttem pálcát törők akarata előtt és elszégyenlem magam a tetteimért, DE
szépen megkérném az illetőt hogy vegye innen le az irományát mert ennek nem itt a helye és szeretnénk tagokat toborozni

köszönöm
Bár ismerni nem ismerlek, ezután már látatlanban is kedvellek :)
Ha tudnád én mennyit anyáztam... :D De nem kell ezt publikusan, ismerek olyat aki szegény g11 billentyűzetét veri.. :D

Akkor is ezt írtam volna, ha olyan emberről lett volna szó, akit ismerek és nem kedvelek/utálok. A BFHU ne legyen 90%-ban flame! ;)
Jó játékot és sok sikert a toborzáshoz!
IAMCOCONUT 2010. szeptember 20. 795 hozzászólás 471.
A bocsánatkérés elfogadva! Ahozzászólást bejelőltem moderálásra, csak az adminok tudják törölni a fórumból szerintem.
Ad rá a tartalékot!!!!
Kazuya871 2010. szeptember 20. 71 hozzászólás 3450.
Másrészt meg köszi SIN hogy szóltál pár jó szót a védelmemben :D , amire szerencsére nem igazán szorultam rá mivel ez a kipostolás egyszerűen nevetséges volt részükről.De azért jól esett

Annak hogy én milyen indulatos és trágár tudok lenne semmi köze ahhoz hogy ki szeretne belépni hozzánk vagy ki nem. Nem ezért nyitottam ezt a fórumot és részemről le is zárnám ezt a dolgot

Ha így megfelel ünnepélyes keretek között elnézést kérek a szóban forgó viselkedésemért és fejet hajtok a fölöttem pálcát törők akarata előtt és elszégyenlem magam a tetteimért, DE
szépen megkérném az illetőt hogy vegye innen le az irományát mert ennek nem itt a helye és szeretnénk tagokat toborozni

köszönöm
SIN 2010. szeptember 20. 2161 hozzászólás 127.
Válasz kovacsadam #9. hozzászólására
Sin koma, úgy hallottam badco-tól hogy vannak híres nemes felvételeid a becupáról ahol esetleg mi is szerepelünk egy vegyes vs cordha online gémpléj erejéig :) vagy ha van egyéb, feltöltötted már valahova vagy szimplán félreinformáltak engem? o.O
Van, nincs feltöltve, vágásra vár. Nem is használtam az asztali gépem már lassan 2 hete... :D lol
Próbálok haladni, de elég nehézkes: meló+suli+repkedés+macska
:S
Kazuya871 2010. szeptember 20. 71 hozzászólás 3450.
Nagyon ügyi vagy hogy sikerült ide bemásolnod a beszélgetést , de sajna ezt amit ott mondtam komolyan gondoltam. Elragadja az embert az indulat amikor a 8-an áltok az ellen bázisánál tankokkal helivel meg ki tudja még mivel és aki megszületik azt ledaráljátok, szabályos mészárszéket csinálva a szeronból. Arra a szövegemre hogy szerintem ezzel zavarjátok el az embereket, miért nem látom a választ amit kaptam hogy kussolj te majom. Ja hogy csak a saját szövegeket cenzúrázzátok, és csak az kerül ide be amit én írtam és az nem hogy mire buktam ki? De örömmel tölt el hogy reklámoztok ezt azért megköszönöm mert ugye a negatív reklám is reklám. Ezt a vamzer stílust meg hogy azonnal töltitek fel a beszélgetést nem szabadott volna a 3/3-as nagypapitól átvenni tudod a komcsi rendszer elviekben már elmúlt de látom örökítve lett a jövő nemzedékbe is sikeresen. Ha majd párttitkárnak indulsz valahol szólj , szólok én is pár szót az érdekedben. :D jó kedvre derítettél
kovacsadam 2010. szeptember 20. 34 hozzászólás 5122.
Válasz SIN #8. hozzászólására
pedig sajnos ez az alap.
Ettől függetlenül ezt nem igazán tartom túl korrektnek, h kipostoljátok, találhatnánk szinte mindenkiről anyázós írás vagy TS hangfelvételt...

Így azt kérném, h szedjétek le, és döntse el mindenki magának,h akar-e csatlakozni vagy nem. Előfordulhat, hogy rossz napja volt a srácnak (épp elütötte az autó a kutyáját, macskáját, mamáját)...
Sin koma, úgy hallottam badco-tól hogy vannak híres nemes felvételeid a becupáról ahol esetleg mi is szerepelünk egy vegyes vs cordha online gémpléj erejéig :) vagy ha van egyéb, feltöltötted már valahova vagy szimplán félreinformáltak engem? o.O
SIN 2010. szeptember 20. 2161 hozzászólás 127.
Válasz kovacsadam #7. hozzászólására
apám ennyit a magyar átlag mentalitásról :) az ilyeneken tudok nagyon jókat mosolyogni.
pedig sajnos ez az alap.
Ettől függetlenül ezt nem igazán tartom túl korrektnek, h kipostoljátok, találhatnánk szinte mindenkiről anyázós írás vagy TS hangfelvételt...

Így azt kérném, h szedjétek le, és döntse el mindenki magának,h akar-e csatlakozni vagy nem. Előfordulhat, hogy rossz napja volt a srácnak (épp elütötte az autó a kutyáját, macskáját, mamáját)...
kovacsadam 2010. szeptember 20. 34 hozzászólás 5122.
apám ennyit a magyar átlag mentalitásról :) az ilyeneken tudok nagyon jókat mosolyogni.
Válasz MasterboyXX #5. hozzászólására
Hat ha mar klanjaba tagfelvetel van akkor talan a kornyezo magyar szervereken viselkedjen. Ilyent en is tudnek linkelni mert van logba. Csak nem vagyok ilyen es nem teszem meg.
Moderálva...
Ne adj igazat. Neked túlsokba kerül; nekem meg épp van.
MasterboyXX 2010. szeptember 20. 3540 hozzászólás 51.
Válasz drstarolo #3. hozzászólására
most mi van? lusta vagyok végig olvasni... de ha a nevetek nem eset le neki mit vártok tőle.... :)
Hat ha mar klanjaba tagfelvetel van akkor talan a kornyezo magyar szervereken viselkedjen. Ilyent en is tudnek linkelni mert van logba. Csak nem vagyok ilyen es nem teszem meg.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
drstarolo 2010. szeptember 20. 129 hozzászólás 2388.
ja legalább egy kick ment neki?
drstarolo 2010. szeptember 20. 129 hozzászólás 2388.
most mi van? lusta vagyok végig olvasni... de ha a nevetek nem eset le neki mit vártok tőle.... :)
IAMCOCONUT 2010. szeptember 19. 795 hozzászólás 471.
Válasz Kazuya871 #1. hozzászólására
Várjuk a jelentkezőket
Sziasztok
Moderálva...
Ad rá a tartalékot!!!!
Kazuya871 2010. szeptember 16. 71 hozzászólás 3450.
Várjuk a jelentkezőket
Sziasztok