Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Fogadóiroda Tovább

Kredited: 0  |  Találati arányod: 0%

Battlefield TS Fórum

Létrehozva: 2011. február 9. Létrehozta: Drang Kategória: BF3 87 hozzászólás

Az új Battlefield TS indításának története - a korábbi szerverhez hasonlóan - alulról jövő kezdeményezésnek indult. Sokan érdeklődtetek, hogy hol lehet a hazai klánokat elérni, hogy hol tudtok egymással élőszóban kommunikálni. Ennek örömére indult el korábban a Battlefield.hu Mumble szerverünk, és ezen hangkom szerver testvéreként indul útjára most az újraszerveződő Battlefield TS. A szerver beindításával nem titkoltan a Battlefield széria jövőben megjelenő részére is készülünk. Reményeink szerint a Battlefield 3 aktivizálja a feledésbe merülő hazai BF csapatokat, és emellett új klánok alapítására is serkent...

Most a Battlefield közösségi oldalak támogatásával elindítjuk a hazai játékosoknak és klánoknak szánt TeamSpeak szervert.

eugabesz 2011. július 7. 154 hozzászólás 2093.
Roppant egyszerű,le kell velük íratni,ki mit gondol,milyen elképzelése van egy közösségi ts működésével kapcsolatban.Aztán a tulajdonos majd eldönti,milyen változásokat eszközöl,ugyanis az elképzeléseknek valamilyen szinten köszönő viszonyba kell lenni a lehetőségekkel.Álmodozással semmivel nem leszünk előrébb.
Megpróbáltunk viszonylagos szabadságot adni a klánoknak és képviselőjüknek,legyen saját akaratuk szerint a szobakiosztás,stb...nem működött.
Találni kell egy sokaknak elfogadható jogrendszert,ami könnyedén beállítható,fentartható,aztán azt kell megkeresni csak,ki az aki mindezt fenn is tudja tartani,tartatni.
Onnantól minden rendben lesz.
Válasz Drang #82. hozzászólására
Üdv!
Az OGC TS újraszervezéséről határoztunk a szerkesztőséggel és az üzemeltetővel. Ez ügyben közösségi egyeztetést indítunk, hogy minden érdekelt csapat és játékos elmondhassa véleményét, elképzelését a közös TeamSpeak szerverrel kapcsolatban.
A közeljövőben hasábjainkon olvashattok felhívást a témában. Addig itt fórumban jelezhetitek meglátásaitokat. Tervünk, hogy az egyeztetés végső állomásaként egy közös TeamSpeak megbeszélést szervezünk az érdekelt játékosok és csaptok részvételével, melynek eredményeként remélhetőleg a közösség által elfogadott szabályrendszer és üzemeltetői gárda születik!
Addig mindannyiótok türelmét kérem!
Ez már tetszik!
"You think this is a motherfucking game?"
Válasz Drang #82. hozzászólására
Üdv!
Az OGC TS újraszervezéséről határoztunk a szerkesztőséggel és az üzemeltetővel. Ez ügyben közösségi egyeztetést indítunk, hogy minden érdekelt csapat és játékos elmondhassa véleményét, elképzelését a közös TeamSpeak szerverrel kapcsolatban.
A közeljövőben hasábjainkon olvashattok felhívást a témában. Addig itt fórumban jelezhetitek meglátásaitokat. Tervünk, hogy az egyeztetés végső állomásaként egy közös TeamSpeak megbeszélést szervezünk az érdekelt játékosok és csaptok részvételével, melynek eredményeként remélhetőleg a közösség által elfogadott szabályrendszer és üzemeltetői gárda születik!
"érdekelt játékosok és csaptok részvételével" >> csapatonként EGY ember, máskülönben felesleges az egész megbeszélés.
A kibaszás társas játék, sose feledd
Drang 2011. július 6. 2740 hozzászólás 85.
Üdv!
Drang over and out!
Bala 2011. július 6. 409 hozzászólás 976.
Válasz zebra #80. hozzászólására
Sajnos visszaéltek igen... rendjén van így, és nem kell az adminokat b...ni. Egyetértek a döntéssel.
elég szomorú ez... :/
sajnos ilyenkor is a normális emberek szívnak a sok nyan-nyan miatt, dehát ez van. :)
zebra 2011. július 5. 326 hozzászólás 1163.
Válasz DaveLanno #79. hozzászólására
Sajnálatos hogy így alakult. Láttam annak értelmét, hogy egy klánnak legyen egy adminja aki tudja rendezni a szobákat, intézni az embereket jelszavakat. Így most sajnos minden aprócseprő gonddal az adminokat fogjuk bombázni. Nem tetszik ez a rendszer, de ha visszaélt valaki a jogával érthető a változtatás.
Sajnos visszaéltek igen... rendjén van így, és nem kell az adminokat b...ni. Egyetértek a döntéssel.
http://desertcombat.bplaced.net/
Válasz eugabesz #78. hozzászólására
Sajnos ez nem jött nekünk össze...sokan sokféleképen állítgatták a különböző beállításokat,mondhatni,volt aki ezzel szórakozott...
Nos a TS üzemeltetőivel egyetértésben,sőt kifejezett kérésükre a korábbi megszokott jogosultág rendszerét megszüntettük!
A jövőben 3 SA és ugyancsak 3 Admin felel az OGC teamspeak rendjéért.
Nagyon sajnálom,hogy a korábbi rendszer nem működött,vagyis azokat sajnálom,akik ténylegesen arra használták ezt az ingyenesen rendelkezésre bocsájtott csevegő programot,amire való.
A továbbiakban remélem megszűnik a rengeteg anomália,ami eddig gyakran jellemezte eme remek programot,s nem kell naponta órákat tölteni azzal,hogy a beállításokat böngésszük,ki mit mikor állított el.
Sajnálatos hogy így alakult. Láttam annak értelmét, hogy egy klánnak legyen egy adminja aki tudja rendezni a szobákat, intézni az embereket jelszavakat. Így most sajnos minden aprócseprő gonddal az adminokat fogjuk bombázni. Nem tetszik ez a rendszer, de ha visszaélt valaki a jogával érthető a változtatás.
eugabesz 2011. július 5. 154 hozzászólás 2093.
Válasz eugabesz #77. hozzászólására
A V.I.P azért olyan amilyen,mert egyel több jogosultsága van ,mint egy normál felhasználónak,míg a kis admin feladata öszetettebb,hiszen az adott csapaton belül mindenért ő felel.
A jogosultságok kiosztása már reményeink szerint nem fog változni,azt a fogadó szobára kattintva bárki könnyedén áttekintheti.
A kis admin velejárója.hogy egy kicsivel több joga van,mint akartuk,de az is így marad,bízva a jogosultak hozzáálásának komolyságában.
Sajnos ez nem jött nekünk össze...sokan sokféleképen állítgatták a különböző beállításokat,mondhatni,volt aki ezzel szórakozott...
Nos a TS üzemeltetőivel egyetértésben,sőt kifejezett kérésükre a korábbi megszokott jogosultág rendszerét megszüntettük!
A jövőben 3 SA és ugyancsak 3 Admin felel az OGC teamspeak rendjéért.
Nagyon sajnálom,hogy a korábbi rendszer nem működött,vagyis azokat sajnálom,akik ténylegesen arra használták ezt az ingyenesen rendelkezésre bocsájtott csevegő programot,amire való.
A továbbiakban remélem megszűnik a rengeteg anomália,ami eddig gyakran jellemezte eme remek programot,s nem kell naponta órákat tölteni azzal,hogy a beállításokat böngésszük,ki mit mikor állított el.
eugabesz 2011. június 26. 154 hozzászólás 2093.
A V.I.P azért olyan amilyen,mert egyel több jogosultsága van ,mint egy normál felhasználónak,míg a kis admin feladata öszetettebb,hiszen az adott csapaton belül mindenért ő felel.
A jogosultságok kiosztása már reményeink szerint nem fog változni,azt a fogadó szobára kattintva bárki könnyedén áttekintheti.
A kis admin velejárója.hogy egy kicsivel több joga van,mint akartuk,de az is így marad,bízva a jogosultak hozzáálásának komolyságában.
zebra 2011. június 23. 326 hozzászólás 1163.
Én is :) tegnap vettem észre,amikor szintén pakolgatni kellett volna. Nem olyan nagy gond
http://desertcombat.bplaced.net/
DaveLanno 2011. június 23. 1398 hozzászólás 241.
Válasz MasterboyXX #74. hozzászólására
Csak junior admin tud pakolgatni. VIP sosem tudott.
pár nappal ezelőttig én még vígan pakolgattam
MasterboyXX 2011. június 23. 3541 hozzászólás 51.
Válasz DaveLanno #73. hozzászólására
Lehet-e hozzáférési jogosultságok módosítását kérni? Konkrétan itt most arra gondolok, hogy a VIP is el tudja pakolgatni az embereket a szobák között. Egy darabig megvolt, de most pár napja eltűnt ez az opció. Pedig nagyon hasznos lenne.
Csak junior admin tud pakolgatni. VIP sosem tudott.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
DaveLanno 2011. június 23. 1398 hozzászólás 241.
Lehet-e hozzáférési jogosultságok módosítását kérni? Konkrétan itt most arra gondolok, hogy a VIP is el tudja pakolgatni az embereket a szobák között. Egy darabig megvolt, de most pár napja eltűnt ez az opció. Pedig nagyon hasznos lenne.
MasterboyXX 2011. június 22. 3541 hozzászólás 51.
Válasz LordMatteo #71. hozzászólására
Nem lehet valahogy megoldani, hogy ha én összecsukom a szobákat, akkor az úgy is maradjon, amikor újra bejelentkezek?
Egyelore nem, de majd a kozeljovoben majd biztos a TS egyik frissiteseben belehet majd allitani.
Amugy OGC TS-re jobbclick es collapse all.
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
LordMatteo 2011. június 22. 830 hozzászólás 447.
Nem lehet valahogy megoldani, hogy ha én összecsukom a szobákat, akkor az úgy is maradjon, amikor újra bejelentkezek?
vferi65 2011. június 20. 661 hozzászólás 562.
Válasz Drang #69. hozzászólására
OGC TS Szabályzat

Jogosultságok:
Regisztrált >> szabadon átjárhat szobák között,normal user
V.I.P >> User regisztráció,ideiglenes szoba létrehozása,kick,ikon kiosztás-user ill. klán.
Admin_JR >> User regisztráció,szoba létrehozása,elrendezése,kick,ikon, V.I.P jog kiosztás-
valamint felelős a klánok,csoportok tevékenységéért.
*Szerver Admin*SA
User regisztráció,szoba létrehozása,elrendezése,kick,ban,ikon, V.I.P ,admin_JR
jog kiosztás,ikon létrehozás és elhelyezése listában,szerver karbantartás.

- A klánok közül csak egy tag rendelkezhet Admin_JR-ral és kettő tag VIP joggal.
- A klánok maximum 5 alszobával rendelkezhetnek.
- Az OGC-és oldalak szerkesztői Admin_JR joggal élhetnek, ha akarnak.
- A klán prefix kiírása nem kötelező, hisz az ikon igazolja az illetőt.
- Bármilyen féle reklámozás szigorúan TILOS az OGC TS szerveren.
köszönöm.
Drang 2011. június 20. 2740 hozzászólás 85.
Válasz vferi65 #68. hozzászólására
Le van írva valahol, hogy a különböző titulusok milyen "jogokat, eszközöket" takarnak?
OGC TS Szabályzat

Jogosultságok:
Regisztrált >> szabadon átjárhat szobák között,normal user
V.I.P >> User regisztráció,ideiglenes szoba létrehozása,kick,ikon kiosztás-user ill. klán.
Admin_JR >> User regisztráció,szoba létrehozása,elrendezése,kick,ikon, V.I.P jog kiosztás-
valamint felelős a klánok,csoportok tevékenységéért.
*Szerver Admin*SA
User regisztráció,szoba létrehozása,elrendezése,kick,ban,ikon, V.I.P ,admin_JR
jog kiosztás,ikon létrehozás és elhelyezése listában,szerver karbantartás.

- A klánok közül csak egy tag rendelkezhet Admin_JR-ral és kettő tag VIP joggal.
- Az OGC-és oldalak szerkesztői Admin_JR joggal élhetnek, ha akarnak.
- Bármilyen féle reklámozás szigorúan TILOS az OGC TS szerveren.
Drang over and out!
vferi65 2011. június 15. 661 hozzászólás 562.
Válasz Drang #67. hozzászólására
Megújult TS szabályok az OGC TS-en:

- Az ogc-és oldalak szerkesztői Admin_JR joggal élhetnek, ha akarnak.
- Bármilyen féle reklámozás szigorúan TILOS a TS szerveren.
- Regisztrációt SA, Admin_JR és VIP tud adni, enélkül nem tudsz szobába átlépni.
- Ikonokat SA-tól és Admin_JR-tól lehet kérni.
Le van írva valahol, hogy a különböző titulusok milyen "jogokat, eszközöket" takarnak?
Drang 2011. június 15. 2740 hozzászólás 85.
Megújult TS szabályok az OGC TS-en:

- Az ogc-és oldalak szerkesztői Admin_JR joggal élhetnek, ha akarnak.
- Bármilyen féle reklámozás szigorúan TILOS a TS szerveren.
- Regisztrációt SA, Admin_JR és VIP tud adni, enélkül nem tudsz szobába átlépni.
- Ikonokat SA-tól és Admin_JR-tól lehet kérni.
Drang over and out!
Running 2011. április 28. 209 hozzászólás 1666.
Válasz Jean #65. hozzászólására
Szép volt fiuk..) Most a nagy közösségépítő TS- eredménye az lett ,hogy 3 részre szakadt az a maradék társaság akit még egyáltalán érdekel a bf széria .....
Még nincs vége a dalnak, csak döcögve megy a szekér. Biztos vagyok benne, hogy a végén az álomból valóság válik...
Jean 2011. április 27. 107 hozzászólás 2724.
Válasz Running #64. hozzászólására
Örülök, hogy pár hét csúszással végre valaki képes volt összefoglalni egy értelmes hozzászólásban a kérdéseimre adott választ, kár hogy ez már kevésnek bizonyult Kitty és SIN komolytalan hozzáállása miatt.
Sajnos a hétvégén szavazásra került a TS ügy és a Horda Team egyhangúan a továbbállás mellett döntött. Mielőtt valamelyik birka megint fröcsög egy jót, megemlíteném, senkit nem fogok győzködni, hogy velünk tartson, hiszen az ötlet jó, csak a megvalósításba nem fért bele pár ember arca. Ha valamelyik csapat követ miket, az saját elhatározásából teszi.

Szép volt fiuk..) Most a nagy közösségépítő TS- eredménye az lett ,hogy 3 részre szakadt az a maradék társaság akit még egyáltalán érdekel a bf széria .....
Running 2011. április 24. 209 hozzászólás 1666.
Örülök, hogy pár hét csúszással végre valaki képes volt összefoglalni egy értelmes hozzászólásban a kérdéseimre adott választ, kár hogy ez már kevésnek bizonyult Kitty és SIN komolytalan hozzáállása miatt.
Sajnos a hétvégén szavazásra került a TS ügy és a Horda Team egyhangúan a továbbállás mellett döntött. Mielőtt valamelyik birka megint fröcsög egy jót, megemlíteném, senkit nem fogok győzködni, hogy velünk tartson, hiszen az ötlet jó, csak a megvalósításba nem fért bele pár ember arca. Ha valamelyik csapat követ miket, az saját elhatározásából teszi.

eugabesz 2011. április 8. 154 hozzászólás 2093.
A ts leállásoknak 3 fő oka van.
1.A szerver kezelő csapatnak (nem az admin csapatra értem) teljesen új még program,kell egy kis idő míg belerázódnak.
2.Nagyon kevés ember(cég) engedheti meg magának,hogy csak ts-t futtasson egy szervergépen.
Ha már más is fut,akkor ugye a kapcsolatokba az is bezavarhat,hiszen a TS3 nagyon kapcsolatérzékeny,
a legkisebb terhelésre is érzékenyen reagál.Tudjuk a random leállások okát,de ez nem publikus,legyen
elég annyi,hogy már megszűnt remélhetőleg,mivel a talált hiba javítva lett.
3.Apróbb karbantartásokat el kell végeztni a szervergépen,azért is ácsorog néha percekre,ezt a jövőben
ígérem előre fogjuk jelezni.

A GameNight-ot eredetileg a Mumble-ra szerveztük,mindenki tudja milyen nehéz ügy hozzászoktatni embereket az újhoz,idegenkednek tőle eredendően,de fokozatosan szerintem át lehet majd vezetni a ts-re,de csak szépen lassan.A jövő úgy is ez a program lesz,ha akarják a Mumble kedvelők,ha nem.
A terveinben szerepel a többi játéknak is megfelelni,tehát nekik is hozzáférést biztosítani ehhez a remek kommunikációs programhoz,azonban komoly biztonsági rést találtunk,amit -míg el nem sikerül hárítani-nem szeretnénk,ha egy mezei hacker is ki tudna használni.Ennek okán még kicsit várni kell az indulással.Komoly segítséget kaptunk hozzá,(a hiba kereséshez,javításhoz) teljen önzetlenül segítenek nekünk és remélhetőleg még sok más teamspeak-ot futtató embernek,amint biztonsággal futtatható,az új részt is útjára indítjuk.
Remélem elég részletes volt az információ,s mindenki megfelelően tájékoztatva van.
Drang 2011. április 7. 2740 hozzászólás 85.
A TS újrafut.
A külső query portot letiltottuk, mert biztonsági rést találtunk, ezért sajnos a Ts Viewer nem elérhető átmenetileg.
Elnézéseteket kérjük a kimaradásért!

Drang over and out!
Bala 2011. április 7. 409 hozzászólás 976.
TS-t biztonsági okokból rövid időre kikapcsoltuk!
Nemsokára jöhettek vissza!
Addig is türelmeteket kérjük!
Running 2011. április 3. 209 hozzászólás 1666.
Fájdalmat okoznának! :D
Bala 2011. április 3. 409 hozzászólás 976.
Válasz Running #58. hozzászólására
Lehet hogy csak nem veszik a fáradtságot, hogy szóljanak? Inkább.
ménem gyűltök össze TSen és nézitek meg közösen? :) több szem, többet lát.
Lehet hogy csak nem veszik a fáradtságot, hogy szóljanak? Inkább.
Válasz Running #56. hozzászólására
Elsején 20:00-kor volt aszem egy komoly 30% körüli packetloss mindenkinek majd ts leállás-újraindulás. Én az utolsó leállásra érkeztem meg, de MrYeti mondta, hogy 15 percenként csinálta kb.
Logot esetleg admintól kérj, én nem vagyok az. Javaslom Sasát, például. Esetleg szipcsi-szupcsi lenne, ha nem csak én jelezném ezeket a hibákat, van azért már pár admin a ts-en.
Hát úgy tűnik, hogy rajtad kívül nem nagyon vették észre ezt a kimaradást, mert a TS-en rendszeresen tartózkodók közül senki nem jelezte eddig. De utánanézek a szerverlogban, miután elkértem Sasától.
- Önben testet ölt az erőszakra való hajlam... - Higgye el nem vagyok őrült, a világ az amivel baj van...
Válasz hello_kitty #55. hozzászólására
Érdekel minket a téma, úgyhogy ha van valami memód vagy kimutatásod, hogy milyen sűrűn hal le a TS3, akkor azt kérlek juttasd el hozzánk, hogy javítani tudjuk az esetleges hibákat.
Elsején 20:00-kor volt aszem egy komoly 30% körüli packetloss mindenkinek majd ts leállás-újraindulás. Én az utolsó leállásra érkeztem meg, de MrYeti mondta, hogy 15 percenként csinálta kb.
Logot esetleg admintól kérj, én nem vagyok az. Javaslom Sasát, például. Esetleg szipcsi-szupcsi lenne, ha nem csak én jelezném ezeket a hibákat, van azért már pár admin a ts-en.
Válasz Running #54. hozzászólására
Arra gondoltam, hogy zavaró lesz Bf3 warozás, ha elhasal a TS 5 percenként.
Low latency voip... gondolom életek múlnak ezen...
A HUNTS régen TS2, a TS3 megjelenése utáni első héten TS3-ként üzemelt tovább, ami nem most volt. Így össze tudjuk hasonlítani a kettőt.
Érdekel minket a téma, úgyhogy ha van valami memód vagy kimutatásod, hogy milyen sűrűn hal le a TS3, akkor azt kérlek juttasd el hozzánk, hogy javítani tudjuk az esetleges hibákat.
- Önben testet ölt az erőszakra való hajlam... - Higgye el nem vagyok őrült, a világ az amivel baj van...
Válasz SIN #53. hozzászólására
- Miért pont a közösségépítő battlefield.hu kerüli a TS3-at a gamenightokkal, szervezéseivel és csapattagjaikkal?
Aki VOIP aktív, az jelen szokott lenni. A mai GameNight elsősorban megszokásból, másodsorban a nevében található 'low latency voip client' kifejezés miatt lesz Mumble-n.
Milyen csapattagokra gondolsz?

- nem szeretnék a Battlefield 3-al úgy játszani, ahogy most tesszük a BC2-vel
Mert most hogy teszitek?

A régi HUN TS-el hogyan tudnád összehasonlítani ezt, az anno TS2, ez most TS3. Mintha arról beszélgetnénk, hogy miért szarabb a passat a trabantnál... Igen, azért 'szarabb' mert a lámpánál lehalt és csak kóddal indul újra, viszont nehezebb ellopni és több a feature ami több bug-ot is eredményez. Nálam beta verziós kliens fut, ki is szokott dobni, ha beakad, pl ha hangot akar bejátszani miközben üzenetet kapok.
Arra gondoltam, hogy zavaró lesz Bf3 warozás, ha elhasal a TS 5 percenként.
Low latency voip... gondolom életek múlnak ezen...
A HUNTS régen TS2, a TS3 megjelenése utáni első héten TS3-ként üzemelt tovább, ami nem most volt. Így össze tudjuk hasonlítani a kettőt.
SIN 2011. április 3. 2162 hozzászólás 127.
Válasz Running #52. hozzászólására
Minden alkalommal jeleztem a SASA felé, ha gond volt. Tudom nem nézted ki a fekete bárányból.
A kérdésekre továbbra is várom a választ...
- Miért pont a közösségépítő battlefield.hu kerüli a TS3-at a gamenightokkal, szervezéseivel és csapattagjaikkal?
Aki VOIP aktív, az jelen szokott lenni. A mai GameNight elsősorban megszokásból, másodsorban a nevében található 'low latency voip client' kifejezés miatt lesz Mumble-n.
Milyen csapattagokra gondolsz?

- nem szeretnék a Battlefield 3-al úgy játszani, ahogy most tesszük a BC2-vel
Mert most hogy teszitek?

A régi HUN TS-el hogyan tudnád összehasonlítani ezt, az anno TS2, ez most TS3. Mintha arról beszélgetnénk, hogy miért szarabb a passat a trabantnál... Igen, azért 'szarabb' mert a lámpánál lehalt és csak kóddal indul újra, viszont nehezebb ellopni és több a feature ami több bug-ot is eredményez. Nálam beta verziós kliens fut, ki is szokott dobni, ha beakad, pl ha hangot akar bejátszani miközben üzenetet kapok.
Minden alkalommal jeleztem a SASA felé, ha gond volt. Tudom nem nézted ki a fekete bárányból.
A kérdésekre továbbra is várom a választ...
SIN 2011. április 3. 2162 hozzászólás 127.
Válasz Running #50. hozzászólására
Szeretném jelezni, hogy a jelenlegi TS3 háttér gyengélkedése okot ad arra, hogy ez a TS3 elkerülendő legyen.
Nem kritizálni szeretném a hátteret, csak érdekelne miért van gond minden héten a Ts3-al? A hunts-en évente 1x ha volt valami, vagy 2x.
Másik kérdés: Miért pont a közösségépítő battlefield.hu kerüli a TS3-at a gamenightokkal, szervezéseivel és csapattagjaikkal?

A jelenlegi állás szerint még pár hónapot adok a TS-nek aztán elgondolkodunk a további helyzeten, mert személy szerint nem szeretnék a Battlefield 3-al úgy játszani, ahogy most tesszük a BC2-vel. A jelenlegi csapatok is morgolódnak, gondolom világos mi lesz itt, ha többen leszünk.
Ez így kevés, ebben a formában... szerintem. Megoldás?
Megtetted az észrevételed az illetékeseknek is, vagy arra számítasz, hogy nem olvassa senki a fórumot és akkor majd 1 hét múlva már mondhatod, h senki sem reagált? :D
Szeretném jelezni, hogy a jelenlegi TS3 háttér gyengélkedése okot ad arra, hogy ez a TS3 elkerülendő legyen.
Nem kritizálni szeretném a hátteret, csak érdekelne miért van gond minden héten a Ts3-al? A hunts-en évente 1x ha volt valami, vagy 2x.
Másik kérdés: Miért pont a közösségépítő battlefield.hu kerüli a TS3-at a gamenightokkal, szervezéseivel és csapattagjaikkal?

A jelenlegi állás szerint még pár hónapot adok a TS-nek aztán elgondolkodunk a további helyzeten, mert személy szerint nem szeretnék a Battlefield 3-al úgy játszani, ahogy most tesszük a BC2-vel. A jelenlegi csapatok is morgolódnak, gondolom világos mi lesz itt, ha többen leszünk.
Ez így kevés, ebben a formában... szerintem. Megoldás?
Yetikeee 2011. február 27. 30 hozzászólás 5436.
Válasz Running #46. hozzászólására
Moderálva.
miért kellett kiszedni? teljesen rendben volt :)
ki volt ez a bitang? vállalja fel ^^
eugabesz 2011. február 27. 154 hozzászólás 2093.
Még nem találták meg az okát,fórumon írnak róla,a probléma "kiküszöbölése" a felhasználóknál van,ezt be kell pipálni,egyenlőre mást nem tehetsz ellene..
http://www.abload.de/img/kpkivgs-hibaat4m.jpg

Csak mellesleg,eltüntettem a ca és o random megjelenés problémákat...
Yetikeee 2011. február 27. 30 hozzászólás 5436.
Válasz LordMatteo #44. hozzászólására
Kick jogok gonosz embernél? :D
egyvalakiről biztosan tudom, hogy van olyan joga, ami nem kéne neki, de most nem ő a felelős :)
Running 2011. február 27. 209 hozzászólás 1666.
Moderálva.
Running 2011. február 27. 209 hozzászólás 1666.
Sötét gazemberek lehettek? :)
LordMatteo 2011. február 26. 830 hozzászólás 447.
Válasz Running #43. hozzászólására
Igen biztosan. 10-20 ember azért esik le egyszerre, mert a netszolgáltatójuk összehangolta a szakadást. Értelmesebb ötlet?
Kick jogok gonosz embernél? :D
Running 2011. február 26. 209 hozzászólás 1666.
Igen biztosan. 10-20 ember azért esik le egyszerre, mert a netszolgáltatójuk összehangolta a szakadást. Értelmesebb ötlet?
MasterboyXX 2011. február 26. 3541 hozzászólás 51.
Válasz Running #41. hozzászólására
Hetente több alkalommal tapasztalom, hogy a TS3 random ledobál egy rakat ember. Ki kéne deríteni az okát.
Szar internet szolgaltato?
Running 2011. február 26. 209 hozzászólás 1666.
Hetente több alkalommal tapasztalom, hogy a TS3 random ledobál egy rakat ember. Ki kéne deríteni az okát.
eugabesz 2011. február 26. 154 hozzászólás 2093.
Válasz Millerke #39. hozzászólására
Kérdés: TS3 beállítását,bookmarkokat,azonosítókat,jelszavakat ki lehet valahogy menteni?
Mert másik gépre tenném át és szeretnék ugyanazzal az azonosítóval belépni.
Köszi!
Igen,keresd a TeamSpeak3 client mappádat és a config almappát tedd el valahová,majd lépj be a ts-re és menj a beállítások>azonosítók>hozzáadás részhez,add hozzá a mostani azonosítód és mentsd ki,asszem txt-ben fogja.Ha a már friss rendszeredet telepítetted,csak másolni kell a már említett mappát,majd hozzáadnod az azonosítód és kész is.
Millerke 2011. február 26. 313 hozzászólás 1202.
Kérdés: TS3 beállítását,bookmarkokat,azonosítókat,jelszavakat ki lehet valahogy menteni?
Mert másik gépre tenném át és szeretnék ugyanazzal az azonosítóval belépni.
Köszi!
PepperGun | BF1942 szerver admin// BF1942 felelős.
Czagiboy 2011. február 25. 62 hozzászólás 3764.
Az ikon mondjuk lényegében rengeti a prefix témát az ikon egyszerűbb csak az kaphatja aki odatartozik és ennyi nem kell ragozni aki meg publik man annak meg nem kell.
A többi meg csak szöveg.............
"A háború nem az első lövésnél hanem az utolsó lőszernél dől el." by:Czagiboy
Horec 2011. február 24. 143 hozzászólás 2212.
Válasz MasterboyXX #36. hozzászólására
Na elgondolkoztam ezen a szabalyzaton: 1ikon untig eleg nemkell prefix... Barki feltud tenni 1 prefixet foleg ugy hogy nemis tudja mit jelent az a prefix csak latta valahol. Mig az admin tudna csak adni ilyen ikont... klanikont ami szerintebb jobban nez ki es meg igy is jobb megoldas hogy noname kis csavo feljon pl. coRDHA prefixel es osztja az eszt az megint nem megoldas. 1kon tobbet ir.
+1
Push it to the limit! - http://epsilon-esports.com/ | http://team-rock.org/
MasterboyXX 2011. február 23. 3541 hozzászólás 51.
Na elgondolkoztam ezen a szabalyzaton: 1ikon untig eleg nemkell prefix... Barki feltud tenni 1 prefixet foleg ugy hogy nemis tudja mit jelent az a prefix csak latta valahol. Mig az admin tudna csak adni ilyen ikont... klanikont ami szerintebb jobban nez ki es meg igy is jobb megoldas hogy noname kis csavo feljon pl. coRDHA prefixel es osztja az eszt az megint nem megoldas. 1kon tobbet ir.