Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Fogadóiroda Tovább

Kredited: 0  |  Találati arányod: 0%

Bugreport

Létrehozva: 2004. július 27. Létrehozta: Kategória: 181 hozzászólás

Ha barki, barhol barmilyen hibat eszlelne a war3 as reszlegen, az itt, ebben a topikban legyen szives jelezni azt es a hibat hamarosan (ha nem azonnal ) orvolsolni fogjuk.

Sjcg123456 január 21. 07:37 282 hozzászólás 1325.
longchamp bags on sale
Ugg Homme Pas cher
official NHL jerseys
Moncler Outlet Online
nike air max running shoes
uggs for cheap
Doudoune Femme Pas Cher
scarpe nike
cheap real uggs
australia uggs outlet
hogan rebel donna
Air Huarache
Sheepskin Ugg Boots
australia uggs outlet
Chestnut Ugg Boots
nike sportschuhe damen
zapatos de futbol nike
Anelli Pandora
hogan scontate
zapatillas running
ugg boots outlet online
scarpe hogan outlet
chaussures de foot pas cher
chaussure basket homme
Cheap Michael Kors
Air Jordan Release Date
cheap uggs for women
Canada Goose Outlet
Nike Air 90
Ray-Ban Official Discounted Site
Air Max Sneakers
nfl store
cheap christian louboutin
The official UGG
louboutin heels
Nike Air Max Boutique
Ugg Boots On Clearance
Veste Moncler Pas Cher
canada goose jackets on sale
Oakley Outlet
pandora rings
Pandora Beads And Charms
Toms Outlet Online
Nike Pas Cher Femme
adidas outlet stores online
Boutique Ugg
Michael Kors
sac a main michael kors
Jordan Store
Air Max 90
Bottes Ugg Pas Cher
pandora online
Nike Air Max 90
Doudoune Moncler Solde
hyperdunk 2014
moncler jacket sale
Uggs Pas Cher Soldes
religion store
uggs outlet
Moncler Store
moncler outlet
Ugg Noir Pas Cher
Cheap Stone Island Jackets
Doudoune Moncler Site Officiel
pandora bracelet charms
Air Jordan Retro Sale
Orecchini Pandora
Womens Ugg Boots
Oakley Sunglasses Cheap
Coach Bags On Sale
ray ban wayfarer eyeglasses
Yeezy Boost Sale Online
Soccer Boots Outlet nike
pandora jewelry store
Chaussure Nike Pas Cher
retro jordans for cheap
Ray ban sale online
Nike Air Huarache For Sale
pandora charm bracelet sale
Soldes Ugg
Ugg Femme Pas Cher
chaussure Nike homme
Ugg Pas Cher En France
Nike Air Women
Nike Zapatos
toms shoes outlet
portafoglio michael kors
vans shoe store
nike shoes
tru religion jeans
abercrombie and fitch store
womens nike air max
goedkope nike air max
christian louboutin outlet
nike chaussures
adidas store
Original Ugg Boots
Jordan Schoenen
cheap nike air max
cheap uggs
Ugg Classic Tall
michael kors bags outlet
Canada Goose Official Site
Boty Nike Air
fitflops sale uk
Bottes Ugg Femme Pas Cher
uggs for women
nike sb stefan janoski
Ugg Outlet Online Store
Lebron 13
nike sneakers
Jordan Future
moncler girls
adidas outlet
Moncler Jacket Womens
new pandora charms
nike tn pas cher
ugg boots cheap
Stone Island Outlet
Ugg boots Sale
Sportschuhe Nike
huarache sneakers
Air Nike
prada outlet
michael kors handbags on sale
Moncler Sale
coach factory outlet online
Air Max For Sale
Timberland Outlet
Nike Factory Store
Timberland skor
Uggs Outlet Store
canada goose sale online
adidas kläder
Nike Air Jordan 11
new jordan releases
Adidas Superstar
Adidas Shoes Discount Marketplace
new yeezy shoes
moncler coats for women
Michael Kors handbag discount
ugg store
nike sportschuhe
Michael Kors Outlet
Pandora Official Website
nike air jordan pas cher
Doudoune Moncler Femme Pas Cher
ugg outlet online
newest lebron shoes
reebok running shoes
nike air
Canada Goose Outlet Store
chaussures nike pas cher
nike schuhe günstig
pandora outlet store
Yeezy Black
sac coach soldes
converse store
Ugg Pas Cher Femme
Nike Air Max Cheap
canada goose jacket outlet
nike joggesko
nike mercurial soccer cleats
ugg boots for women
Canada Goose Outlet
Air Max Femme
ugg boots classic
Kobe Shoes Nike
nike damenschuhe
Negozi Pandora
billige nike sko
Uomo Hogan
Ugg Button
Nike Pas Cher Homme
Nike Online Store
23 is back
Nike Shoes Sale Store
air force one pas cher
Nike Air Sneakers
longchamp tote bag
Doudoune Moncler Pas Cher
nike jordan shoes
Chaussure Nike Air Max Pas Cher
Nike Store
cheap air max outlet
pandora beads
zapatillas nike baratas
toms sale
nike free
ugg clearance
nike air schuhe herren
air jordan
Michael Kors handbag on sale
Ugg Grise Pas Cher
Pandora Store
Sneakers Nike
adidas schoenen
Jordan Sneakers For Sale
ugg factory outlet
Adidas Originals Superstar
botas de futbol
Toms Shoes For Women
Michael Kors Handbags Discount
Vans Black Sneakers
Veste Moncler Femme
Air Jordan News
Botte Ugg Femme
zapatilla adidas
0121Sjcg
Spelp 2011. április 25. 14691 hozzászólás 1.
Válasz scottee #177. hozzászólására
Nekem beragadt Shieldy az ismerősnek jelölt részhez, és se elfogadni, se törölni nem tudom. Kérlek segítsetek, nem szeretném, ha ez a kapcsolatunk rovására menne!
szintén zenész, Shieldy vmit tud, mert sehogy sem lehet a baráti körébe férkőzni:)
Aki falra szerelt tehénnel vitatkozik az olyan, mint vonat kerék nélkül - nem jut sehova.
scottee 2011. április 24. 75 hozzászólás 3359.
Nekem beragadt Shieldy az ismerősnek jelölt részhez, és se elfogadni, se törölni nem tudom. Kérlek segítsetek, nem szeretném, ha ez a kapcsolatunk rovására menne!
Rambo? Az egy buzi...
Flooyd 2011. április 22. 6866 hozzászólás 11.
Válasz Drang #175. hozzászólására
Replayekhez lehet hozzászólni, bug elhárítva... :mosoly:
jah láttam, jó lett:)
már csak annyi kéne, h meg is jelenjenek a hozzászólások a legfrissebb kommenteknél
Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
Drang 2011. április 21. 2740 hozzászólás 85.
Válasz Flooyd #172. hozzászólására
hozzászóltam egy régebbi hírhez (mostani oc finalhoz), és nem jelezte ki a friss kommenteknél

ja és repekhez miért nem lehet írni semmit?
Replayekhez lehet hozzászólni, bug elhárítva... :mosoly:
Drang over and out!
mate28 2011. április 21. 3 hozzászólás 14677.
Ez nem bug, csak el van írva, ez van a fejlécben:
w3.RTS.hu :: Magyar StarCraft közösség
Rosi 2011. április 21. 19 hozzászólás 6713.
Válasz Flooyd #172. hozzászólására
hozzászóltam egy régebbi hírhez (mostani oc finalhoz), és nem jelezte ki a friss kommenteknél

Nekem ugyanez a bajom a KOTH hírrel...
Illetve hasonlóan zavar a replayek jelenlegi - hozzászólás mentes - állapota...
Flooyd 2011. április 20. 6866 hozzászólás 11.

Nappal pihenj, hogy éjszaka nyugodtan alhass!
sk0rp10 2011. április 20. 1294 hozzászólás 265.
Azt hiszem ez a topic mostanában aktuális lesz :)
A Coil+Nova jól öli a hero-kat:)))Föleg az inteligenst.HEHEHE:) SK.0rp10=>aszitted mi? by humanpowa ///
Saturas 2008. november 20. 717 hozzászólás 529.
aztakurva, megoldódott :D
Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned. Can't do that while stunned.
SipKa 2008. szeptember 26. 476 hozzászólás 813.
Válasz Spell_Breaker_ üzenetére (#168): ty:D:D kövire majd meganimálom a pingvint is.. verziószám: 0.9.5
-=< S i p K a >=- Mond meg a neved és megmondom ki vagy.
Spell_Breaker_ 2008. szeptember 26. 575 hozzászólás 683.
Válasz SipKa üzenetére (#167): zsirlett az avatar xDDDDDD
Miért nem lanon szóltál be? Azért mert akkor nem csak a kupát de a fogaidat sem viszed haza? By fACE :DDD
SipKa 2008. szeptember 21. 476 hozzászólás 813.
Válasz paradoX üzenetére (#165):igaz Válasz SiLC üzenetére (#166): thx
SiLC 2008. szeptember 21. 4737 hozzászólás 23.
úgy van ahogy paradox mester mondja, csak ez minden böngészõre igaz, ie-re is. hogy néha nem tölti le az új dolgokat, hanem megnézi hogy megvan-e a gépen ami kell, és ha megvan akkor onnan olvassa be, és nem kéri le a szerverrõl "feleslegesen". Ez a kíméletes sávszélhasználat érdekében történik, persze nem mindig elõnyös. De az advanced user erre számít, ezért néha érdemes f5-t használni:kira Internet beállítások-> ideiglenesen letöltött fájlok beállítások-> a tárolt lapok újabb verzióinak keresése-> ez default-ban automatikus, de ha beállítod hogy a lap minden megtekintésekor -persze csak ie alapú böngészõk használatánál- akkor nemlesz többet ilyen problem örülök hogy segíthettem:kira
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
paradoX 2008. szeptember 21. 4067 hozzászólás 37.
Válasz SipKa üzenetére (#164): mert sztem ff-et használsz, és asszem az mentettt infokbol dolgozik :D de lehet szokás szerint közöm nincs :D
MinD You!
Válasz SiLC üzenetére (#163): huuu geci tényleg:D:D szerk: tyty nemértem attólmég h f5-üt nyomtam attólmég mér változik meg..
SiLC 2008. szeptember 21. 4737 hozzászólás 23.
Válasz SipKa üzenetére (#160): mondjuk nyomj egy f5-t amikor egy olyan oldalon vagy ahol látszik az avatárod:kira
http://itsegitseg.hu/ ahol bármien informatikai kérdésedre viszonylag hamar megkapod a választ. Regisztráció nem szükséges:kira
letörlöm a fájlt merevlemezröl azt visszahozza ugyanugy:S
Retek-Harcos 2008. szeptember 21. 4667 hozzászólás 24.
Válasz SipKa üzenetére (#160): format C amúgy nekem is ez volt nemtudom .
"Ezt nem te nyerted meg, hanem én vesztettem el" by valamelyik RSHU tag (Kegyetlen Cruellement) ez tetszett ^^
SipKa 2008. szeptember 20. 476 hozzászólás 813.
Lenne egy kérdésem..: ujj avatart akarok feltölteni egy másik pingvineset:D és amikor berakom tallózás stb-->Küldés akkor nem változik meg hanem ottmarad az elözö.. megpróbálok berakni egy másikat nem mozgosat azt berakja majd amikor azután megpróbálom az ujjat akkor visszarakja a !régit!(a régi mozgosat) nem tudom hogy honnan szedi vissza de biztos nem azt jelöltem ki.. 10 mappával arrébb rajta van a gépemen. pls help thx
fACE 2006. március 3. 2846 hozzászólás 76.
xD Mûkösik az avatár feltöltés! THX ALL!!!Illetve annak aki megreparálta :kira
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Pinki 2006. március 2. 907 hozzászólás 405.
Válasz fACE üzenetére (#156): jaaaaaa ok lol sry nem olvastam, csík írtam ^^ :]
fACE 2006. március 1. 2846 hozzászólás 76.
Válasz Qudix üzenetére (#156): Np.Olvass vissza!Ezt mondjuk már 2 hete kb. csak még nem tudták megcsinálni,de majd jó lesz...vmikor...
"Bár az árnyékból támadunk rátok, ne hidd, hogy nincs bátorságunk a fényben állni."
Pinki 2006. március 1. 907 hozzászólás 405.
Válasz fACE üzenetére (#154): mivan???? :confused
Qudix képben van baz+ :DDD:D:D:D
Válasz Twu üzenetére (#151): legyintsek vagy tudod magadtól is hogy mit gondolok? :)
omg
Válasz Qudix üzenetére (#152): :DDDDD:DDD:DDDD:DDD:DDD:DD
Pinki 2006. március 1. 907 hozzászólás 405.
amikor avart töltenék fel .. Warning: getimagesize(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp/phpptsE20) is not within the allowed path(s): (/var/www/Smarty/:/var/www/www.replays.hu/) in /var/www/www.replays.hu/war3/myaccount.php on line 245 Warning: getimagesize(/tmp/phpptsE20): failed to open stream: Operation not permitted in /var/www/www.replays.hu/war3/myaccount.php on line 245 a kép méretével van gond?! vagy mivel? :[
Twu 2006. február 26. 4516 hozzászólás 28.
Válasz WickedPriest üzenetére (#149): nah distill amit te müveltél az nem volt szánalmas anno? vigyázz mikez írsz.
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
StaY_KooL 2006. február 26. 1000 hozzászólás 359.
a "cikkek" menüpontban a keresés opció nem mûködik - legalábbis nekem.
igotbigbootybitches
szánalmas vagy chreg... vezesd le a feszültségeidet a nõdön, ne rajtunk... (csak vigyázz, ki ne pukkadjon ^^) még ha engem basztattál volna, megértem... de hogy face-t... tényleg állandóan belekötsz, ok nélkül. Nem akarok védeni senkit, de amit te mûvelsz, az szánalmas.
omg
reV_snA 2006. február 24. 3524 hozzászólás 52.
Nekem sem és honnan veszed, hogy nem mondtam volna? na látod ezt hívják koholt vádolásnak, de mind1 látom sikerült engem levegõnek nézni, .
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
fACE 2006. február 24. 2846 hozzászólás 76.
Válasz Chreg1 üzenetére (#146): Találós kérdés: Miért nem kellett senkire egy rossz szót sem mondanom? Na megvan? Segítek: Nem adtak rá okot!
te meg olvass üzenõfalat. amugy LAN-on te sem szóltál egy kurva rossz szót sem senkire és semmire szal nem kell ez a csak itt mersz flegmán válaszolni szöveg cu bye
Reggel mikor felébredek, s kelet felé tekintgetek, látom, piroslik az ég alja, Lenin elvtárs lakik arra.
Válasz Chreg1 üzenetére (#144): Csak a gép mögött mersz ilyen flegmán válaszolni.Mind1 tudod,hogy nem tudok tenni semmit ellene,hogy így viselkedsz,értelmesnek meg nem vagy olyan értelmes közel sem,hogy ész érvekkel hatni lehessen rád. Egyébként hogy jött ide hogy mit csináltál rshu-nak?Ki nem szarja le?Azt mondtam ne cseszegess ennyi.Keress egy pinát vagy egy szörös férfi segget,te döntessz és azt baszogasd!
Ezt admin fórumból koppintottam amit te is olvasol és oda lett írva pont az ilyenek miatt.. És nem én hiszem, hogy mindenek felett állok ahhoz meg semmi közöd, hogy mihez mi a véleményem. Mégis több mindent szerveztem már a magyar war3 scene-nek és több mindenben voltam a segítségére mint te aki soha nem jelent meg netes versenyen mindig inaktív lett stb... (mind1 nem ide tartozik..) Szóval gondolkodj el, hogy kinek magyarázol itt köcce drága. Érik egy nagy verés? pfff gyere verj meg, de kemény gyerek vagy igazi kemény diszkós rámnésztél? na gyere ki a hóra NCNCNCNC magasfokon.
Válasz Chreg1 üzenetére (#142): Miért nekem ugatsz már megint te szarrágó?Én nem beszéltem magyar hozzáállásról,csak azt akartam elérni,hogy egy illetékes írjon vmit.Pl. hogy dolgozunk rajta vagy akármi..Most már nagyon érik neked egy kiadós verés.Szálljál már le rólam!Ki a kurva anyám szólt hozzád most õszintén?A gép mögül fikázol?Nagy király vagy mi?Ha retkes a faszod most meg,ez a te higéniai problémád. Egyébként meg tekits levegõnek,ne lásd a kommentjeim,de fõleg ne reagálj rá!Felejtsd el hogy létezem.Én is így teszek.Te vagy a legunszimpatikusabb ember egész rshu-n.Mi sírunk?Te ugatsz állandóan mindenkinek,semmi nem tetszik amit írnak,mondanak,csinálnak mindenért nyávogsz...és úgy csinálsz mint ha mindenek felett állnál.Kurvára leállíthatnád most már magad.Gyökér...
Ti annyira buták vagytok, hogy azt tanítani kellene.. Face+wicked igen adminok tudják a hibát és nem javítják ki magyar hozzáállás úristen, ha huzzatok a retkes faszomba... szánalom... "Igen, sajnos a szerveren változtatások voltak. Nem a kódban, hanem a tárhely szolgáltató tiltotta le a tmp könyvtárban a mûveletek végrehajtását. Innentõl kezdve nem mûködik semmilyen feltöltés RSHU-ra. Dolgozunk a problémán, de az összes feltöltõ filet át kell írni, mert eddig a mûveleteket (méret, kiterjesztés ellenõrzés; átméretezés) mind a tmp könyvtárban lettek végrehajtva és cask késõbb lettek bemásolva a végleges helyükre. Na most ezt meg kell fordítani." ennyi ezt kell fix-elni és utána megy a többi is magától... De face neked már kb 4szer biztos beírtam üzifalon ezt a dolgot mikor az avatárod miatt sírtál mint egy taknyos a gumicukorjáért: "Elméletileg repfeltöltés mûxik! Tessék tesztelni. a többit nem tudom, de sajnos azt nincs idõm most nézegetni." na mind1 tudom magyar hozzáállás...
Twu 2006. február 24. 4516 hozzászólás 28.
attól hogy sírtok + flameltek nem lesz jo magától :D talán nincs idejük rá vagy nem néznek at war3 részlegre
No troll is too much for me to handle. I rehabilitate trolls, I train people. I am the Troll Whisperer.
Már jó 2 hete nem mûködik az avatár váltás illetve feltöltés...ha eddig mûködött nem hiszem hogy olyan komoly erõfeszítés lenne azt újra helyrehozni...bár lehet tévedek. :ehh
most ez full komoly hogy admin tudja hogy baj van de nem javítja ki?? milyen egy hozzáállás ez ... ? (tudom, magyar)
omg
fACE 2006. február 22. 2846 hozzászólás 76.
"Warning: getimagesize(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp/php1seuXw) is not within the allowed path(s): (/var/www/Smarty/:/var/www/www.replays.hu/) in /var/www/www.replays.hu/war3/myaccount.php on line 245 Warning: getimagesize(/tmp/php1seuXw): failed to open stream: Operation not permitted in /var/www/www.replays.hu/war3/myaccount.php on line 245" ---> Avatár feltöltési szándéknál!
fACE 2006. február 22. 2846 hozzászólás 76.
Válasz WickedPriest üzenetére (#136): Erre én is kiváncsi lennék...
sry én még nem láttam... de ha tudja mindenki akkor miért nem javítja ki vki... ?? annyira nagy programozási feladat ez vagy mi?
omg
reV_snA 2006. február 21. 3524 hozzászólás 52.
tudja mindenki el is lett mondva többször is..
NEM LEHET AVATART FELTÖLTENI FIX IT PLZ!
omg
ComputerSC 2005. július 10. 2786 hozzászólás 82.
Egyébkéntm egjegyzem volt már szerencsém a firefoxhoz (suliban), a régi designt ami volt itt RSHUn nagyonüberbrutálul széthúzta meg elbaszta meg minden.
The bestest topic killer ever.
ComputerSC 2005. július 10. 2786 hozzászólás 82.
Hmm ha IEvel megy minden frankón akkor elvileg a firefox baja ^^. Ugyebár elméletileg az IE a nagy és isten és tökéletes (mégha valójában egy kibaszottbuziüberbrutálnagytetûlassúszarság is). Tessék firefoxot frissíteni, ha pedig az a legújabb akkor gogo ------> mozilla ^^.
The bestest topic killer ever.
uNRaNkeD 2005. július 9. 387 hozzászólás 1007.
Hát már múltkor írtam egy bugról, amirõl azt hittem hogy csak az én hülyeségem. De tényleg bug. "Not Found The requested URL /adm_rep_pack.php was not found on this server. Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request." Ez a hiba továbbra is fennáll. FireFox 1.0.4-ben. Operával nem néztem, IE-vel megy minden frankón. Ja és akkor jön elõ amikor engedélyezni akarok replay packet vagy gosu reppet.
Hallowed Are The Ori!
diSTiLL 2005. június 27. 313 hozzászólás 1198.
a "TALLÓZÁS" gombra kattintva (nem alopcióra, hanem magára a gombra) hibaüzi jön be, a lap nem található :[
Mr.diSTiLL proudly presents: BLACK LIST Contains: fACE, KeKs, eX dIE MAGGOTTS!