Mumble Nézet News Hasábok Régi Játék oldalak Szolgáltatás oldalak Partner oldalak
Bezárás

CSHU - Hungarian Counter-Strike Portal

Fogadóiroda Tovább

Kredited: 0  |  Találati arányod: 0%

Off topik

Létrehozva: 2011. június 29. Létrehozta: Drang Kategória: BF2 1975 hozzászólás

Minden, ami nem a témába vág jöhet ide!

MasterboyXX 2015. március 24. 3540 hozzászólás 51.
Válasz bbdc77 #1967. hozzászólására
Nem-nem, félreérted. Én csak szimplán megállapítottam, hogy buta vagy mint a föld.
Te figyelj mar, en nem kertem senki velemenyet... de te ugylatom mindenbe okosvagy vegulis tied a vilag... Te vagy a megmondo ember ... :mosoly:
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
syan 2015. március 17. 5 hozzászólás 11967.
Válasz MasterboyXX #1964. hozzászólására
Naja, azthittem ez a hely nemis letezzik :D
Én még a mai napig játszom vele :vigyor: és a BC2 -vel Nexus szervereken .
gopher68 2015. március 16. 18 hozzászólás 6901.
Válasz Bluuzia #1968. hozzászólására
Ez nem volt szép beszólás! Nyugodtan bocsánatot kérhetsz MasterboyXX-től, mert ez a hangnem nem elfogadható! Főleg azért, mert a hozzászólás végére dobott egy szmájlit is.
Ne ostorozd, nem tudta értelmezni a mondatot.Pedig nem rég végezhette el az iskolát.Bár, az intelligenciát nem tanítják.
action12 2015. március 16. 94 hozzászólás 2929.
Valaki tudja, mi a helyzet az OGC TS-el? Tegnap este óta nem működik... Köszi!
Bluuzia 2015. március 15. 156 hozzászólás 2075.
Válasz bbdc77 #1967. hozzászólására
Nem-nem, félreérted. Én csak szimplán megállapítottam, hogy buta vagy mint a föld.
Ez nem volt szép beszólás! Nyugodtan bocsánatot kérhetsz MasterboyXX-től, mert ez a hangnem nem elfogadható! Főleg azért, mert a hozzászólás végére dobott egy szmájlit is.
bbdc77 2015. március 14. 101 hozzászólás 2818.
Válasz MasterboyXX #1966. hozzászólására
Engemet hibaztatsz mert a jatekok nemkeltik fel senki erdeklodesset mar? Bf4 nyan-nyan,hardline megnagyobb nyan-nyan. Mindenki mas jatekokkal jatszik annyi ingyenes jobb jatek van,mint a BF. Mindenki bele torodott mar hogy EA/Dice nemfog normal jatekot kesziteni. Ennyi,de nyugodtan flamelhetsz ide is 2hetente szoktam 1-2x benezni...
MasterboyXX 2015. március 14. 3540 hozzászólás 51.
Válasz bbdc77 #1965. hozzászólására
Milyen bolygón éltél idáig, hogy soha az életben nem láttál rizsteraszokat? Főleg ha Vietnámról van szó. Nem csoda, hogy kihalt a BF-es közösség, ha ilyen primkó emberek léteznek.
Engemet hibaztatsz mert a jatekok nemkeltik fel senki erdeklodesset mar? Bf4 nyan-nyan,hardline megnagyobb nyan-nyan. Mindenki mas jatekokkal jatszik annyi ingyenes jobb jatek van,mint a BF. Mindenki bele torodott mar hogy EA/Dice nemfog normal jatekot kesziteni. Ennyi,de nyugodtan flamelhetsz ide is 2hetente szoktam 1-2x benezni...
Im living in the future for more information check my profile! Offcourse there are lots of missunderstanding in life everywhere but I dont care about thoose little things!!!
bbdc77 2015. március 13. 101 hozzászólás 2818.
Válasz MasterboyXX #1964. hozzászólására
Milyen bolygón éltél idáig, hogy soha az életben nem láttál rizsteraszokat? Főleg ha Vietnámról van szó. Nem csoda, hogy kihalt a BF-es közösség, ha ilyen primkó emberek léteznek.
MasterboyXX 2015. március 11. 3540 hozzászólás 51.
Válasz syan #1963. hozzászólására
BC2: Vietnam ?
syan 2015. március 11. 5 hozzászólás 11967.
Válasz MasterboyXX #1962. hozzászólására
BC2: Vietnam ?
MasterboyXX 2015. március 1. 3540 hozzászólás 51.
puLz-Hanzo 2015. február 6. 6 hozzászólás 10967.
Igazan kozhirre tehetnetek, hogy a BF3 5v5 visszakerult az ESL VERSUSba
MasterboyXX 2015. január 29. 3540 hozzászólás 51.
World of Warships ez verni,fogja az eddig megjelent Battlefield frencsajszt:D
Sziasztok!

Van egy eladó BF3 Premium accountom, olx-en hirdetem 8990-ért, de alkuképes a dolog.

+36 30 851 99 33
Németh Bálint
kaszaking 2014. október 24. 13 hozzászólás 8000.
Valaki tudja, hogy miért nem megy a BF3? Szervereket nem talál, statisztikát nem tudom megnézni mert ezt írja: The Game Statistics Engine is currently down.

Vagy csak nálam van így?

Szerk: Megoldva, csak átmeneti gond volt :D
MasterboyXX 2014. október 20. 3540 hozzászólás 51.
Felrakom a BF3-at a gepre... jatszogattok stb. Na mondom felrakom a Back to Karkandot erre:

http://abload.de/img/funnyeabussinesswirbo.jpg
Nemis tudtam,h a Battlefield 3 Limited Editionnal megkell meg 1x venni a Back to Karkand dlc-t.
Új trükk kering az originen,vagyis ismerőstől lehet kapni a napokban 1ilyen linket:
Az alabbi link hamis/ál battlelogra küld ahol bekell jelentkezni,hogy a topikot meglehessen nézni.(érdekes,hogy a link amire kattintani lehet nem a fekete betüs,azt bejelentkezés nélkül elehet érni.)
http://portadoceufm.com/battlelog.battlefield.com.bf4.forum.threadview.2955064778942940691/
Ezzel nincs is baj,AMIG BENEM JELENTKEZZIK A FELHASZNÁLÓ!
http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2955064778942940691/
Igazzabol ide vezet a link,es aki 1x bejelentkezzik,saját hibájábol annak,a baratlistajaból mindenkinek elküldi ezt az első linket.

MEGOLDÁS:
Ha rákattintottal stb. 1etlen megoldás erre,hogy cserélj jelszót minnél előbb 1ideglenes jelszóra mind addig meg benem állitod a 2.-es biztonságot az originben,(olyant,mint a STEAM-nél van) Vagyis ha beakarsz jelentkezni,legközelebb akkor SMS/Email-ben kapott kódot kell beirni az originel. Ha ez kész,akkor egy új jelszót adj neki,jelentkez ki-be és ezzel rendbe lesz.
SIN 2014. március 31. 2161 hozzászólás 127.
Válasz plazma98765 #1953. hozzászólására
NEM találtam erre topicot.

lenne egy régi battlefield 2, bc 2-m azokat valamilyen módon rá lehet rakni a mostani origin accountomra? (különböznek az e-mailok)
Mondjuk add meg az originben a telepítőkódot?
plazma98765 2014. március 30. 45 hozzászólás 4434.
NEM találtam erre topicot.

lenne egy régi battlefield 2, bc 2-m azokat valamilyen módon rá lehet rakni a mostani origin accountomra? (különböznek az e-mailok)
cigislaci 2014. március 29. 193 hozzászólás 1779.
Válasz DWYN #1951. hozzászólására
Ez jó! THX DWYN!
SIN 2014. március 26. 2161 hozzászólás 127.
Válasz zebra_hun #1949. hozzászólására
Elég aktuális, mivel off topik, úgy mehet. Semmi reklám nincs benne csak mérlegen a valóság. Segíthet a sok ígérgetésből kiszűrni hogy ...
Elmúlt4év,de lehetne sokkal több is sajnos.
Mit is lehet kiszűrni egy piros logós hírtv-ből? :kacsint:
Akár off topic, akár nem, nem igazán értem miért kellene itt is ennek folynia, nem elég hogy kopogtatnak, leveleznek és leszólítgatnak az utcán, már a BF oldalon is választás lesz? Legyen, de akkor válasszunk inkább normális vezért az EA élére. :xD:
zebra_hun 2014. március 24. 65 hozzászólás 3648.
Elég aktuális, mivel off topik, úgy mehet. Semmi reklám nincs benne csak mérlegen a valóság. Segíthet a sok ígérgetésből kiszűrni hogy ...
Elmúlt4év,de lehetne sokkal több is sajnos.
http://desertcombat.bplaced.net/
MasterboyXX 2014. február 8. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Fygaroo #1946. hozzászólására
mindenki mobát gyárt újabban
MasterboyXX 2014. február 2. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Fygaroo #1946. hozzászólására
Rajottek,jo biznisz. Nem igenyel nagy hardvert, igy konyebb leprogramozni frissitesek+skinek/itemek jo biznisz:D
Fygaroo 2014. február 2. 661 hozzászólás 558.
Válasz MasterboyXX #1944. hozzászólására
erre vagyok kivancsi,mien lesz.
It's a shame we have to die my dear, Noone's getting out of here alive this time...
Tacsi2012 2014. január 31. 197 hozzászólás 1739.
Sziasztok! valaki megtudja mondani hogy a second assault mikor fog megjelenni ?
MasterboyXX 2014. január 28. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Fygaroo #1942. hozzászólására
jah, december eleje óta van bétám : )
erre vagyok kivancsi,mien lesz.
Sziasztok eladó Bf4 premiummal együtt:) pm me
Fygaroo 2014. január 23. 661 hozzászólás 558.
Válasz MasterboyXX #1941. hozzászólására
Jatszottal vele?:D
jah, december eleje óta van bétám : )
It's a shame we have to die my dear, Noone's getting out of here alive this time...
MasterboyXX 2014. január 23. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Fygaroo #1940. hozzászólására
Kis érdekesség: mától nyílt béta státuszba került a Hearthstone
Jatszottal vele?:D
Fygaroo 2014. január 23. 661 hozzászólás 558.
Kis érdekesség: mától nyílt béta státuszba került a Hearthstone
xxomnixx 2014. január 14. 5 hozzászólás 11142.
https://www.youtube.com/watch?v=jH4WpabTXI0

Nem tudom észre vettétek-e,de engem nagyon zavar ez a hiba.

Minket meg az zavar, ha mindenhova beírod ezt a linket, elég egy helyre, a TÖBBI TOPIKBÓL TÖRÖLVE
Stigman 2014. január 7. 428 hozzászólás 921.
EMS one live stream:

http://en.esl.tv/channel/esltv-bf4/
DWYN 2013. december 31. 574 hozzászólás 685.
A BC2 jó játék!!!!:mosoly:
Tomto98 2013. december 29. 111 hozzászólás 2643.
Hello! Olyan gondon van,vettem egy másik gépházat ,hogy jobb lesz a hűtése és a proci melegebb mint a régebbibe 78 fokos:o régibe meg 62.Mivel lehet gond pasztával?
DaveLanno 2013. december 25. 1397 hozzászólás 240.
Bárki aki most letölti a Steamen a Left 4 Dead 2-t az megkapja örökre ingyen!

Left4Dead2 Steam Store
"You think this is a motherfucking game?"
MasterboyXX 2013. december 22. 3540 hozzászólás 51.
Válasz creativitypoker #1933. hozzászólására
minden fent van bár azt elfelejtettem hogy notim van ! és elv windows 8 compatibilis mert csak win 8 as a driver cd amit adtak hozzá
Az alaplap modelt ird be a google-be,es keresd meg a gyartot es onnet,direkt a modeledre biztos talalsz drivert a win8.1-hez.
Válasz MasterboyXX #1932. hozzászólására
Drivert raktal windows 8.1-be ra? Szoktak az alaplaphoz ilyen, USB vezerlo drivert adni.
minden fent van bár azt elfelejtettem hogy notim van ! és elv windows 8 compatibilis mert csak win 8 as a driver cd amit adtak hozzá
Válasz creativitypoker #1931. hozzászólására
hát ennyi kuka lesz a win8.1 átálítottam mindent biosba semmi változás se telefont se pendrivot nem ismeri fel fa**** beleverem a microsoftba win 7 alatt nem volt ilyen k*** problémám
Drivert raktal windows 8.1-be ra? Szoktak az alaplaphoz ilyen, USB vezerlo drivert adni.
Válasz MasterboyXX #1928. hozzászólására
BIOS-ba van, vhol ilyen usb port nativ beallitasa, vagyis ha bekapcsolod akkor a regebbi eszkozoket is kepes felismerni amit a windows 7-8-8.1 nem ismer fel. De vigyaz,mert neha a pendrive-t kikellned huzni gep bekapcsolaskor,mert nembiztos, hogy betud vele bootolni. Pl. nekem a retardalt gigabyte alaplapnal,a bios kepnel tovabb nemtud menni a 16GB-s pendrive-al.
hát ennyi kuka lesz a win8.1 átálítottam mindent biosba semmi változás se telefont se pendrivot nem ismeri fel fa**** beleverem a microsoftba win 7 alatt nem volt ilyen k*** problémám
Válasz MasterboyXX #1928. hozzászólására
BIOS-ba van, vhol ilyen usb port nativ beallitasa, vagyis ha bekapcsolod akkor a regebbi eszkozoket is kepes felismerni amit a windows 7-8-8.1 nem ismer fel. De vigyaz,mert neha a pendrive-t kikellned huzni gep bekapcsolaskor,mert nembiztos, hogy betud vele bootolni. Pl. nekem a retardalt gigabyte alaplapnal,a bios kepnel tovabb nemtud menni a 16GB-s pendrive-al.
köszönöm végre aki nem csak terelni tud hanem valamit tud is hozzárakni . Köszi még egyszer kipróbálom !!

És igen többek közt zene van rajta :) meg pár fontos doc.
Válasz grimlock #1926. hozzászólására
És mit akarsz a pendrive-al BF közbe ?
Sokkan rajta tarolnak zenet.
Válasz creativitypoker #1925. hozzászólására
helló!

Lenne egy olyan problémám hogy, a gépem a bill és egéren kívül semmit nem ismer fel mint pl telefon mp3 pendrive stb. ha rádugom akkor az Eszközkezelőben egy sárga felkiáltó jelet rak minden mellé valaki tudna rá megoldást ??
Válasz grimlock #1926. hozzászólására
azért írtam off topikba hogy ne a bf el legyen kapcsolatos .. de látom az off topikba is csak akkor lehet kérdést feltenni ha bf el van problem
grimlock 2013. december 22. 67 hozzászólás 3561.
Válasz creativitypoker #1925. hozzászólására
helló!

Lenne egy olyan problémám hogy, a gépem a bill és egéren kívül semmit nem ismer fel mint pl telefon mp3 pendrive stb. ha rádugom akkor az Eszközkezelőben egy sárga felkiáltó jelet rak minden mellé valaki tudna rá megoldást ??
helló!

MasterboyXX 2013. december 20. 3540 hozzászólás 51.
Válasz Konigstiger #1923. hozzászólására
Nem szimplán 2 perről van szó, hanem egy rakás részvényes egyszerre pereli őket. Igazából tényleg nem számít, de legalább látják az emberek miért is kapta meg az EA 3x is azt a bizonyos arany k@kit. Húzkodják csak meg őket, jár nekik.
Csak,ezzel a perrel a jatekok tovabbra sem lesznek jobbbak,lassuk be minnel nagyobb vesztesege lesz az EA-nak,annal tobb nyan-nyant fog kiadni,hogy potolja a veszteseget :D
Konigstiger 2013. december 20. 522 hozzászólás 745.
Válasz MasterboyXX #1922. hozzászólására
Szerinted akkora cegnek 1ugyvedje van?:D Amennyi penzt behuzzott siman megtudja nyerni a pereket...
Nem szimplán 2 perről van szó, hanem egy rakás részvényes egyszerre pereli őket. Igazából tényleg nem számít, de legalább látják az emberek miért is kapta meg az EA 3x is azt a bizonyos arany k@kit. Húzkodják csak meg őket, jár nekik.